Keystone logo
Global College Malta

Global College Malta

Global College Malta

مقدمه

خوش آمدی گرم به Global College Malta . خوش آمدی!

Global College Malta یکی از معتبرترین و آینده نگرترین موسسات خصوصی در منطقه مدیترانه است که در مالت مستقر است. ما به دلیل ارائه دوره های استثنایی و با کیفیت بالا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشهور هستیم. برنامه‌های آموزشی جامع‌نگر، در سطح جهانی و بین رشته‌ای ما با هدف آماده‌سازی دانش‌آموزان ما برای داشتن شغلی رضایت‌بخش و بسیار سودمند است.

همه دوره های ما مرتبط و مرتبط با صنعت هستند و به طور فعال خلاقیت، حل مسئله، تفکر انتقادی و انعکاس مثبت آخرین روندها و فناوری های مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای محیط ها و بازارهای جهانی را تشویق می کنند.

در Global College Malta دوره های ما برای افزایش قابلیت اشتغال طراحی شده است و ما با افتخار دوره های با کیفیت بالا را در زمینه تجارت و مدیریت ارائه می دهیم. قدرت منحصر به فرد مؤسسه ما ناشی از تخصص و مهارت های آموزشی شناخته شده دانشگاهیان معتبر ما از سراسر جهان است که تجربه آموزشی، تجارت و صنعت گسترده و پیشرو را به ارمغان می آورد. ما افتخار می کنیم که از شما به عنوان نسل بعدی رهبران صنعت استقبال می کنیم تا از طریق یک تجربه یادگیری منحصر به فرد با ما در تعامل باشید و به ساختن آینده موفق خود کمک کنید. هدف ما این است که شما را به مهارت ها و دانشی مجهز کنیم تا به شما در موفقیت در یک محیط رقابتی جهانی کمک کند. هر دوره ای را که انتخاب کنید، ما برای شما آرزوی موفقیت و تجربه یادگیری بسیار لذت بخش و مفید داریم.

درباره Study World Global College Malta

Study World Global College Malta بخشی از یک ارائه دهنده آموزش عالی بین المللی موفق است که دارای موسساتی در سراسر جهان است. بنابراین شما در حال پیوستن به یک شبکه یادگیری فراجهانی بسیار موفق هستید. Global College Malta با تعدادی از دانشگاه های معتبر بریتانیا همکاری های قوی برقرار کرده است و این تجربه و دانش به دوره های تحصیلی شما کمک می کند. این ارتباطات بین المللی به دانشجویان ما اجازه می دهد و از فرصت تحصیل در مالتا و در عین حال کسب مدارک اعطا شده توسط دانشگاه های مشهور جهانی بریتانیا بهره مند شوند.

مدت طولانی در مالت تاسیس شده است

با تقریباً یک دهه تجربه در مالتا، Global College Malta به دلیل کیفیت بالا شهرت شایسته ای به دست آورده است و دارای پیوندهای قوی و نزدیک با صنعت محلی است. بسیاری از دانشجویان ما در مالتی و سازمان‌های بین‌المللی مشاغل بسیار موفقی را توسعه داده‌اند که گواهی بر کیفیت بالا و پتانسیل توسعه مهارت‌های همه دوره‌های ما است. در دهه گذشته، کالج تعداد زیادی از دانشجویان را فارغ التحصیل کرده است که دارای مهارت های علمی و عملی بسیار مورد نیاز در محیط کاری قرن بیست و یکم هستند. دانش آموزان ما مهارت هایی را در زمینه های رهبری، مدیریت نوآوری، تفکر خلاق و ارتباطات به رسمیت شناخته اند. بدنه دانشجویی ما تا حد زیادی متشکل از متخصصانی است که به دنبال ارتقای تجربه حرفه ای خود با مدرک تحصیلی معتبر هستند و یا با تحصیل بیشتر به طور حرفه ای رشد می کنند. تجربیات متنوع دانشجویان و اساتید ما به ایجاد یک محیط یادگیری بسیار غنی، پر جنب و جوش و محرک کمک می کند که در آن افراد فعالانه تشویق می شوند تا دیدگاه ها و دانش خود را به اشتراک بگذارند تا به کل کلاس کمک کنند. تحصیل در کالج همیشه هیجان انگیز و نوآورانه است!

دوره های معتبر

رهبری و مدیریت، بازاریابی، منابع انسانی، تفکر استراتژیک و امور مالی از جمله زمینه هایی هستند که دانشجویان ما می توانند در هنگام ثبت نام در یکی از دوره های ارائه شده در Global College Malta در آنها تخصص داشته باشند. همه دوره های ما به طور رسمی توسط سازمان آموزش عالی و تکمیلی مالتا تایید و تایید شده اند و می توانند در تعدادی از سطوح دانشگاهی در چارچوب صلاحیت های مالتا مورد مطالعه قرار گیرند.

هیئت علمی منصوب در Global College Malta دارای مهارت ها و تجربه بسیار عالی در هر چیزی است که به تجارت و مدیریت مدرن مربوط می شود و پایه عملی فوق العاده ای را در تمام رشته هایی که ما تدریس می کنیم به دانشجویان ما ارائه می دهد.

Global College Malta با ارائه مستمر برتری دانشگاهی و از طریق ارائه پشتیبانی و کمک با کیفیت بالا به همه دانشجویانمان، همیشه به شعار خود عمل می کند - توسعه افراد با پتانسیل واقعی آنها.

دوره های آموزشی برای افراد حرفه ای

Global College Malta به طور فعال نیازهای افراد حرفه ای پرمشغله را برآورده می کند - چه والدین شاغل، مدیر عامل یک سازمان پرمشغله، کارمندی که به دنبال ارتقاء شغلی است، یا شخصی که می خواهد دانش و تجربیات خود را از طریق دریافت مدرک دانشگاهی گسترش دهد. ، و غیره. ما این افراد پرمشغله را به روش های مختلف، حمایتی و هیجان انگیز ارائه می دهیم:

  • جدول زمانی ما به طور خاص برای پاسخگویی به افرادی طراحی شده است که مشغول به کار تمام وقت هستند. تدریس در تمام دوره های ما معمولاً در شب دو یا سه بار در هفته انجام می شود.
  • مدیران پشتیبانی دانشجویان با تجربه ما. هر یک از برنامه های تحصیلی ما دارای یک کارمند اختصاصی است که وظیفه او صرفاً اطمینان از وجود پیوندی یکپارچه بین کالج، استادان ما و همه دانشجویان ما از طریق حمایت مفید در طول سفر تحصیلی دانش آموزان است.
  • ما دوره‌های مدولار را ارائه می‌دهیم که مخصوصاً برای حرفه‌ای‌های پرمشغله‌ای طراحی شده‌اند که ممکن است مجبور باشند ساعات کاری نامنظم داشته باشند و ممکن است برنامه کاری ثابتی نداشته باشند. با داشتن یک ساختار مدولار، شما به راحتی می‌توانید یادگیری خود را همانطور که شرایط فردی شما دیکته می‌کند، «پرداخت و از آن خارج کنید».
  • ما به طور خاص برای کسانی که ممکن است مدت زیادی مطالعه نکرده باشند یا ممکن است اعتماد به نفس نداشته باشند با ارائه جلسات حمایتی که آنها را سریعاً سرعت می بخشد ارائه می دهیم تا بتوانند واقعاً لذت ببرند و دوره خود را با موفقیت به پایان برسانند.

ما فعالانه از دانش‌آموزان از همه اقشار استقبال می‌کنیم و هر کاری از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه یادگیری آنها با کالج تا حد امکان لذت‌بخش و رضایت‌بخش باشد. ما همیشه آماده حمایت و کمک هستیم و تلاش می‌کنیم تا با تک تک دانش‌آموزان خود آشنا شویم تا بهتر بفهمیم چگونه به آنها کمک کنیم تا به پتانسیل واقعی خود دست یابند. ما بسیار مفتخریم که بازخورد دانش آموزان ما واقعا خوب است!

مکان ها

مکان ها
  • Global College Malta, Smart City Malta SCM 01, Ricasoli, SCM 1001, Il-Kalkara

سوالات