Keystone logo
Global College Malta

Global College Malta

Global College Malta

مقدمه

خوش آمدی گرم به Global College Malta. خوش آمدی!

Global College Malta یکی از معتبرترین و آینده نگرترین موسسات خصوصی در منطقه مدیترانه است که در مالت مستقر است. ما به دلیل ارائه دوره های استثنایی و با کیفیت بالا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشهور هستیم. برنامه‌های آموزشی و بین رشته‌ای کل‌نگر، کلاس جهانی ما، با هدف آماده‌سازی دانش‌آموزان ما برای داشتن شغلی رضایت‌بخش و با ارزش بالا است.

همه دوره های ما مرتبط و مرتبط با صنعت هستند و به طور فعال خلاقیت، حل مسئله، تفکر انتقادی و انعکاس مثبت آخرین روندها و فناوری های مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای محیط ها و بازارهای جهانی را تشویق می کنند.

در Global College Malta دوره‌های ما برای افزایش قابلیت استخدام طراحی شده‌اند و ما با افتخار دوره‌هایی با کیفیت بالا در کسب و کار و مدیریت ارائه می‌دهیم. قدرت منحصر به فرد مؤسسه ما ناشی از تخصص و مهارت های آموزشی شناخته شده دانشگاهیان معتبر ما از سراسر جهان است که تجربه آموزشی، تجارت و صنعت گسترده و پیشرو را به ارمغان می آورد. ما افتخار می کنیم که از شما به عنوان نسل بعدی رهبران صنعت استقبال می کنیم تا از طریق یک تجربه یادگیری منحصر به فرد با ما در تعامل باشید و به ساختن آینده موفق خود کمک کنید. هدف ما این است که شما را به مهارت ها و دانشی مجهز کنیم تا به شما در موفقیت در یک محیط رقابتی جهانی کمک کند. هر دوره ای را که انتخاب کنید، ما برای شما آرزوی موفقیت و تجربه یادگیری بسیار لذت بخش و مفید داریم.

درباره Study World Global College Malta

Study World Global College Malta بخشی از یک ارائه‌دهنده موفق بین‌المللی آموزش عالی است که مؤسساتی در سرتاسر جهان دارد. بنابراین شما در حال پیوستن به یک شبکه یادگیری فراجهانی بسیار موفق هستید. Global College Malta همکاری قوی با تعدادی از دانشگاه های معتبر بریتانیا برقرار کرده است و این تجربه و دانش به دوره های تحصیلی شما کمک می کند. این ارتباطات بین المللی به دانشجویان ما اجازه می دهد و از فرصت تحصیل در مالتا و در عین حال کسب مدارک اعطا شده توسط دانشگاه های مشهور جهانی بریتانیا بهره مند شوند.

مدت هاست در مالت تاسیس شده است

با تقریباً یک دهه تجربه در مالت، Global College Malta به دلیل کیفیت بالا شهرت شایسته ای برای خود ایجاد کرده است و دارای پیوندهای قوی و نزدیک با صنعت محلی است. بسیاری از دانشجویان ما در مالتی و سازمان های بین المللی مشاغل بسیار موفقی را ایجاد کرده اند که گواهی بر کیفیت بالا و پتانسیل توسعه مهارت های همه دوره های ما است. در دهه گذشته، کالج تعداد زیادی از دانشجویان را فارغ التحصیل کرده است که دارای مهارت های علمی و عملی بسیار مورد نیاز در محیط کاری قرن بیست و یکم هستند. دانش آموزان ما مهارت هایی را در زمینه های رهبری، مدیریت نوآوری، تفکر خلاق و ارتباطات به رسمیت شناخته اند. بدنه دانشجویی ما تا حد زیادی متشکل از متخصصانی است که به دنبال ارتقاء تجربه حرفه ای خود با مدرک تحصیلی معتبر هستند و یا با تحصیل بیشتر به طور حرفه ای رشد می کنند. تجربیات متنوع دانشجویان و اساتید ما به ایجاد یک محیط آموزشی بسیار غنی، پر جنب و جوش و محرک کمک می کند که در آن افراد فعالانه تشویق می شوند تا دیدگاه ها و دانش خود را به اشتراک بگذارند تا به کل کلاس کمک کنند. تحصیل در کالج همیشه هیجان انگیز و نوآورانه است!

دوره های معتبر

رهبری و مدیریت، بازاریابی، منابع انسانی، تفکر استراتژیک و امور مالی برخی از زمینه‌هایی هستند که دانشجویان ما هنگام ثبت‌نام در یکی از دوره‌های ارائه شده در Global College Maltaمی‌توانند در آنها تخصص داشته باشند. همه دوره های ما به طور رسمی توسط سازمان آموزش عالی و تکمیلی مالتا تایید و تایید شده اند و می توانند در تعدادی از سطوح علمی در چارچوب صلاحیت های مالتا مورد مطالعه قرار گیرند.

هیئت آموزشی منصوب در Global College Malta دارای مهارت‌ها و تجربه بسیار عالی در هر چیزی است که به تجارت و مدیریت مدرن مربوط می‌شود و پایه عملی فوق‌العاده‌ای را در تمام رشته‌هایی که ما تدریس می‌کنیم به دانشجویان ما ارائه می‌دهد.

Global College Malta با ارائه مستمر برتری تحصیلی و از طریق ارائه پشتیبانی و کمک با کیفیت بالا به همه دانشجویان ما، همیشه به شعار خود عمل می کند - توسعه افراد به پتانسیل واقعی خود.

دوره های آموزشی برای افراد حرفه ای

Global College Malta به طور فعال پاسخگوی نیازهای حرفه ای مشغول به کار است - خواه والدین شاغل، مدیر عامل یک سازمان پرمشغله، کارمندی که به دنبال ترفیع است، یا شخصی که می خواهد دانش و تجربیات خود را از طریق کسب مدرک تحصیلی گسترش دهد و غیره. بر. ما برای این افراد پرمشغله به روش‌های مختلف، حمایت‌کننده و هیجان‌انگیز پاسخگو هستیم:

 • جدول زمانی ما به طور خاص برای پاسخگویی به افرادی طراحی شده است که مشغول به کار تمام وقت هستند. تدریس در تمام دوره های ما معمولاً در شب دو یا سه بار در هفته انجام می شود.
 • مدیران پشتیبانی دانشجویان با تجربه ما. هر یک از برنامه های تحصیلی ما دارای یک کارمند اختصاصی است که وظیفه او صرفاً اطمینان از برقراری ارتباط یکپارچه بین کالج، استادان ما و همه دانشجویان ما از طریق حمایت مفید در طول سفر تحصیلی دانشجویان ما است.
 • ما دوره‌های مدولار را ارائه می‌دهیم که مخصوصاً برای حرفه‌ای‌های شلوغی طراحی شده‌اند که ممکن است مجبور باشند ساعات کاری نامنظم داشته باشند و ممکن است برنامه کاری ثابتی نداشته باشند. با داشتن یک ساختار مدولار، شما به راحتی می توانید یادگیری خود را همانطور که شرایط فردی شما دیکته می کند، "پرداخت و از آن خارج کنید".
 • ما به طور خاص برای کسانی که ممکن است مدت زیادی مطالعه نکرده باشند یا ممکن است اعتماد به نفس نداشته باشند، با ارائه جلسات حمایتی که آنها را به سرعت بالا می برد، می پردازیم تا بتوانند واقعاً لذت ببرند و دوره خود را با موفقیت به پایان برسانند.

ما فعالانه از دانشجویان از همه اقشار استقبال می کنیم و هر کاری که می توانیم انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه یادگیری آنها با کالج تا حد امکان لذت بخش و رضایت بخش باشد. ما همیشه آماده حمایت و کمک هستیم و تلاش می‌کنیم تا با تک تک دانش‌آموزان خود آشنا شویم تا بهتر بفهمیم که چگونه به آنها کمک کنیم تا به پتانسیل واقعی خود دست یابند. ما بسیار مفتخریم که بازخورد دانشجویان ما واقعا خوب است!

ویژگی های پردیس

  مکان ها

  • Il-Kalkara

   Global College Malta, Smart City Malta SCM 01, Ricasoli, SCM 1001, Il-Kalkara

  • Buona Vista area

   SmartCity Malta SCM01, , Buona Vista area

  سوالات