Keystone logo
Georgia Southern University دکتر در مطالعات برنامه درسی
Georgia Southern University

دکتر در مطالعات برنامه درسی

Statesboro, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

مخلوط شده

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

مطالعات برنامه درسی ، Ed.D (ترکیبی)

Statesboro درجه مورد نیاز: 66-78 (حداقل 66 ساعت اعتباری بیش از کارشناسی ارشد شامل محض، 60 ساعت اعتباری بیش از استاد بدون محض)

Ed.D. در مطالعات درسی در Georgia Southern University یک برنامه میان رشته ای است که طیف گسترده ای از ملاحظات را از سؤالات صرفاً نظری گرفته تا سؤالات عملی در طراحی و ارزیابی شامل می کند.

فارغ التحصیلان برنامه ما مجهز به دانش و مهارت هستند که آنها را قادر می سازد رهبرانی باشند که در تصمیم گیری های اخلاقی و خردمندانه در محیط های حرفه ای و همچنین محققان صالحی قادر به انجام تحقیقات مستقل و ارزیابی پروژه های تحقیقاتی و خلاقیت های علمی باشند.

بیشتر دانشجویان ما در زمینه آموزش حرفه ای کار می کنند. بنابراین ، برنامه ما برای تسهیل نیازهای آنها طراحی شده است. Ed.D. در مطالعات درسی به صورت ترکیبی در پردیس Stateboro ارائه شده است که شامل دوره های آنلاین با جلسات مورد نیاز چهره به چهره در آخر هفته های منتخب است. این برنامه دانش آموزان را فقط یک بار در سال پذیرفته و دانشجویان در ترم تابستان این برنامه را آغاز می کنند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه