Keystone logo
Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

مقدمه

ما دارای مدرک لیسانس مدیریت کسب و کار (BBA) در رشته تدارکات و حمل و نقل مجتمع و همچنین مدیریت عمده با تاکید در مدیریت عملیات است. برنامه های آموزشی ما دانش آموزان را با مهارت های حل مسئله و دانش زنجیره تامین مورد نیاز برای مدیریت و هدایت سازمان های مدرن فراهم می کند. ما همچنین دوره های پایه ای را برای توسعه مهارت های تفکر انتقادی در دانش آموزان کسب و کار، با آموزش کلاس های هسته ای سطح بالا در آمار کسب و کار، بهینه سازی و مدیریت عملیات به تمام رشته های BBA ارائه می دهیم.

دوره های تحصیلات تکمیلی توسط این بخش به برنامه های MBA و برنامه PhD در مدیریت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین کمک می کند.

توسعه رهبری بخشی از فرهنگ ما است. برنامه درسی نوآورانه ما مبانی تجارت و روند فعلی در محیط کسب و کار امروز را شامل می شود. شما از اعضای هیات علمی شناخته شده برای تحقیقات منتشر شده و قدرت مهارت های آموزشی خود خواهید آموخت. اعضای هیئت علمی ما واقعا در مورد موفقیت شما به عنوان یک دانش آموز احترام می گذارند و سخت تلاش می کنند تا شما را برای موفقیت های آینده در محیط رقابتی امروز بسیار رقابتی آماده سازند.

لجستیک و حمل و نقل بین الملل (LIT) چیست؟

لجستیک شامل تضمین دسترسی به محصول مناسب، در مقدار مناسب و شرایط مناسب، در جای مناسب، در زمان مناسب، برای مشتری مناسب، در هزینه مناسب است. حمل و نقل بین الملل ترکیبی از مزایای هزینه و / یا خدمات بیش از یک نوع حمل و نقل در یک جنبش کارآمد و یکپارچه محصول است.

مدیریت عملیات (OM) چیست؟

کسب و کار ها با تولید محصولات و ارائه خدماتی که از انتظارات مشتریان یا انتظارات آنها بالاتر است، ارزش ایجاد می کنند. مدیریت عملیات با فرآیندهایی است که توسط یک شرکت از منابع خود برای ایجاد این محصولات و خدمات به نحوی که ارزش آنها را به حداکثر برساند، با فرآیندهای مختلف روبرو می شود.

چرا کالج تجارت در دانشگاه گرجستان جنوبی؟

 • مجوز رسمی بین المللی از AACSB

فقط نهادهای دارای مدارک اثبات شده برتری تحصیلی می توانند این مهر تایید مهم را بدست آورند، بنابراین شما می توانید با دریافت یک تجربه تحصیلی با کیفیت بالا حساب کنید.

 • یک محیط مراقبتی

جورجیا جنوبی متشکل از دانش آموزان محور به رهبری مدیران و هیات علمی و کارکنان است که واقعا در مورد موفقیت شما مراقبت می کند.

 • تعامل با هیات علمی و رهبران کسب و کار

کلاس های ما توسط استادان واجد شرایط تدریس می شوند، نه دانشجویان کارشناسی ارشد، و اندازه کلاس ها اغلب کوچک هستند. سخنرانان منطقه ای و ملی به طور منظم برای شرکت در برنامه های روزانه اجرایی در محل اقامت و حسابداری شرکت می کنند.

 • امکانات درجه اول و آزمایشگاه های کامپیوتری

وزارت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین در ساختمان کالج کسب و کار قرار دارد که دارای پیشرفته ترین امکانات کلاس درس چند رسانه ای و چهار آزمایشگاه کامپیوتر با جدیدترین تکنولوژی است.

 • فرصت های کارآموزی

کارآموزی به شما کمک می کند تا دانش علمی را با برنامه های کاربردی عملی ادغام کنید. قرار گرفتن در معرض اقدامات لجستیک و محیط کسب و کار نیز می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام شغل مناسب برای شما مناسب است و قبل از ورود به نیروی کار به صورت دائم شروع به کار خود کنید. دانشجویان لجستیکی اخیرا با کلیک روی اینجا، کارآموزی ارائه شده است.

 • کمک هزینه تحصیلی و مالی

هر سال، بورس تحصیلی تدارکات به دانش آموزان بر اساس عملکرد کلاس درس، پتانسیل حرفه ای و نیاز مالی اختصاص می یابد. پشتیبانی مالی برای برنامه بورس تحصیلی توسط اداره حمل و نقل گرجستان، باشگاه حمل و نقل آتلانتا، انجمن دریایی آتلانتا، باشگاه پروانه باشو ساوانا، انجمن دریایی Savannah، کنفرانس تجارت خارجی گرجستان و باشگاه ترافیک Savannah در میان دیگران ارائه شده است.

 • آموزش خارج از پردیس

سفرهای دانشجویی یک ویژگی منحصر به فرد از برنامه LIT است. تورهای اخیر شامل مراجعه به اداره حمل و نقل گرجستان، مرکز توزیع وال مارت و مرکز توزیع خانه انبار بوده است. برنامه LIT همچنین از ارتباط آن با تعدادی از سازمان های صنعتی بهره مند می شود. هر سال دانشجویان برای شرکت در کنفرانس ها و جلسات ملی و منطقه ای انتخاب می شوند.

مکان ها

 • Statesboro

  P.O. Box 8036 Statesboro, 30460, Statesboro

  برنامه ها

  سوالات