Keystone logo
George Mason University - College of Science

George Mason University - College of Science

George Mason University - College of Science

مقدمه

به دانشکده علوم خوش آمدید

این کالج 19 مدرک کارشناسی ، 27 مدرک کارشناسی ارشد ، 11 خردسال ، 3 گواهی کارشناسی و 13 گواهی فارغ التحصیلی ارائه می دهد. این کالج همچنین 25 برنامه کارشناسی ارشد/تسریع شده ارائه می دهد و به دانش آموزان اجازه می دهد مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در مدت زمان کوتاه تری کسب کنند.

فهمیدن. نوآوری کنید. موفق باشید.

دانشکده علوم در دانشگاه جورج میسون آموزش سنتی را با برنامه های مورد نیاز در پزشکی مولکولی ، دینامیک آب و هوا ، علوم سیاره ای ، علوم پزشکی قانونی ، مطالعات محیطی و علوم زمین اطلاعات ترکیب می کند تا دانش آموزان را برای مشاغل هیجان انگیز در لبه های پیشرفته حوزه های علمی بین رشته ای آماده کند. .

در حالی که به عنوان منبع حیاتی جامعه و منطقه برای آموزش و یادگیری از طریق برنامه نویسی عملی برای مهد کودک ها تا دانش آموزان پایه دوازدهم (K-12) ، آموزش معلمان و برنامه های ترویج است ، کالج همچنین تلاش های تحقیقاتی پیشگامانه ای را انجام می دهد که بینش و راه حل هایی را ارائه می دهد. مسائل پیچیده ای که جهان امروز را به چالش می کشد. برنامه های دانشگاهی و تحقیقاتی در هر دو فیرفکس و پردیس های علم و فناوری و دیگر مکان های تخصصی در سراسر ویرجینیای شمالی قرار دارد. امکانات جدیدترین فناوری های کلاس درس ، آزمایشگاه های پیشرفته و فضای کافی برای تعامل و مطالعه دانشجو و دانشکده را دارا می باشد.

دانشکده علوم روح نوآوری دانشگاه جورج میسون را تقویت می کند.

میسون با تحقیقات پیشرفته ، هیات علمی مشهور جهان و مجموعه دانشجویی بسیار متنوع ، محیط بی نظیری را برای پرورش کنجکاوی و یادگیری علمی ارائه می دهد.

چرا علم در میسون؟

دانشکده علوم در دانشگاه جورج میسون آموزش سنتی علوم را با برنامه های درخواستی ترکیب می کند تا دانش آموزان را برای مشاغل هیجان انگیز در لبه برش حوزه های علمی بین رشته ای آماده کند.

متخصص در:

 • پزشکی مولکولی
 • پویایی آب و هوا
 • علم سیاره
 • علم قضایی
 • مطالعات محیطی
 • علم اطلاعات جغرافیایی
 • علم داده و تجزیه و تحلیل علمی

در حالی که به عنوان منبع حیاتی جامعه و منطقه برای آموزش و یادگیری از طریق برنامه نویسی عملی برای مهد کودک ها تا دانش آموزان پایه دوازدهم (K-12) ، آموزش معلمان و برنامه های ترویج است ، کالج همچنین تلاش های تحقیقاتی پیشگامانه ای را انجام می دهد که بینش و راه حل هایی را ارائه می دهد. مسائل پیچیده ای که جهان امروز را به چالش می کشد.

کالج علوم به شما فرصت هایی برای کارآموزی ، تجربه کار مشارکتی و سایر گزینه های آموزشی شخصی ارائه می دهد که تحصیلات و پتانسیل شما را افزایش می دهد. مراکز تحقیقاتی ما ، آزمایشگاه های علمی و موقعیت مکانی نزدیک به پایتخت کشور به دانش آموزان اجازه می دهد تا با کارآموزی و مشاغل بیشتر بیرون از منزل ما بیشتر کاوش کنند.

این حضور گسترده منطقه ای ، همراه با ارتباطات راهبردی ملی و بین المللی ، مأموریت کالج را برای ارائه رهبری علمی در سطح جهانی در زمینه های مختلف و مهم برای جامعه مدرن تقویت می کند.

فقط چند دقیقه با پایتخت کشور فاصله دارد

تنها چند دقیقه از پایتخت کشور فاصله دارد ، دانشکده علوم موقعیت مناسبی برای همکاری با دولتهای متعدد ، سازمانهای خصوصی و خصوصی برای بررسی مفاهیم منحصر به فرد در تحقیق و آموزش دارد. این مشارکت ها تجربیات آموزشی دانش آموزان را از طریق کارآموزی ، تجربیات مشارکتی و سایر گزینه های آموزشی شخصی افزایش می دهد ، و فرصت های گسترده تری را برای تلاش های پژوهشی کالج به دست می آورد.

گروهی از دانشمندان و مربیان درجه یک با صلاحیت های نمونه و تجربه مترقی فرصت های تحقیقاتی جدیدی را جذب می کنند. دانشجویانی با صلاحیت بالا و با انگیزه از سراسر کشور و خارج از کشور جذب می کند. و بینش و تخصص بی نظیری نسبت به توسعه برنامه های دانشگاهی قابل فروش ارائه می دهد. دستاوردهای برجسته آنها اغلب توسط انواع آژانس ها و بنیادهای ملی و بین المللی بسیار معتبر شناخته می شود.

قدرت های تحقیقاتی

 • پروتئومیک پزشکی ، تحقیقات پزشکی و پزشکی شخصی
 • علم آب و هوا ، فرایندهای جوی و مشاهده زمین
 • حفاظت ، تنوع زیستی ، پایداری و اکولوژی آبزیان
 • شبیه سازی ، مدل سازی و علوم داده
 • هوش زمین و اطلاعات زمین اطلاعات
 • اخترفیزیک و علوم سیاره ای

مکان ها

 • Fairfax

  4400 University Dr. Fairfax, VA 22030, , Fairfax

برنامه ها

سوالات