Keystone logo
George Fox University

George Fox University

George Fox University

مقدمه

تواند شناخته شود.

وعده ما: در جورج فاکس، هر دانش آموز خواهد شد شناخته شده است - شخصا، علمی و معنوی است.

این امید هر دانش آموز به تجربه کالج به ارمغان می آورد. به توان با نام شناخته شده است. به درک، به ارزش، تشویق و متعالی تریم. شخصا، علمی، معنوی - - به رسمیت شناختن است که همه ما را به این محل با زمینه های مختلف، تجربیات زندگی و رویاهای برای آینده در جورج فاکس، به این معنی است که استادان و کارکنان با دانش آموزان ارتباط برقرار در راه معتبر شناخته شده است. به این معناست که دانشجویان نه تنها یادگیری ایده های جدید شناخته شده است، آنها خود را به اشتراک بگذارید. به وسیله ای برای شنیده می شود شناخته شده است.

زمانی که دانش آموز احساس می کند چه آن را مانند به در این راه شناخته شده می شود، تبدیل شدن آنها به الهام گرفته است. و این زمانی که تغییر واقعی اتفاق می افتد. دانش از ذهن به قلب حرکت می کند. فرصت های شغلی به فضلیت تبدیل شود. ایمان را به عمل تبدیل می شود. و به همین دلیل ما با یک وعده ساده آغاز خواهد شد، که هر دانش آموز شناخته خواهد شد.

شناخته شده ملی

جورج فاکس است در سراسر کشور به عنوان یک دانشگاه مسیحی برجسته شناخته شده است، رتبه بندی در میان 10 دانشگاه برتر در رتبه بندی فوربس رسانه ها از "بهترین وابستگی های مذهبی کالج است." ما از اخبار آمریکا و گزارش جهانی به عنوان یک دانشگاه منطقه درجه اول طبقه بندی شده، و فوربس به طور مداوم در رتبه ما را در میان کالج مسیحی در کشور.

آکادمیک جدی

دانش آموزان در جورج فاکس یک برنامه آموزشی چالش برانگیز است که بورس تحصیلی قابل توجه و برنامه را تشویق می کند لذت ببرید. دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در برنامه دانش پژوهان ریشتر، برای مثال، انجام تحقیقات اصلی با مربیان دانشکده - تحقیق در مسائل مانند درمان سرطان پستان، بررسی دیابت در سطح سلولی، یا مطالعه تروما و رشد شناختی است. ما در یکی از تنها 11 کالج، از جمله دانشگاه ییل، دارتموث، کال فناوری و دانشگاه شیکاگو، برای شرکت در این برنامه معتبر.

دانشجو متمرکز

استادان و مدیران برنامه های طراحی که برای اولین بار از دانش آموزان قرار داده است، به رسمیت شناختن که هر دانش آموز تا به اهداف و نیازهای مختلف. از راهنمایی های تحصیلی شخصی به تشکیل معنوی مداوم، نظارت هیئت علمی و حرفه ای مشاوره، کل فرایند آموزشی در جورج فاکس در اطراف رشد و موفقیت دانش آموزان ما سازمان یافته است.

روابط، طراحی

به عنوان یک دانشگاه مسیح محور ریشه در سنت دوستان، جورج فاکس منحصر به فرد طراحی شده برای تشویق روابط معنی دار. دانش آموزان می دانند استادان خود را با نام خود، و به نوبه خود، استادان عمدی در مورد دانستن دانش آموزان خود را به صورت اول نام. در جورج فاکس، ما معتقدیم یادگیری تحول جامع، روابط معتبر آغاز می شود - و ساخت این نوع از ارتباطات یک اولویت است که ما مجموعه جدا.

فرصت غنی

جورج فاکس از منابع یک دانشگاه ملی و دسترسی به فرصت هایی که تنها یک دانشگاه کوچک تر را تامین می کنند فراهم می کند. دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در تجارب زندگی در حال تغییر مانند پروژه های تحقیقاتی-دانشکده تربیت، کارآموزی شرکت و مطالعه خارج از کشور برنامه. گزینه های متنوع است. در اینجا، یک دانش آموز می تواند در یک بازی انجام، رقابت در NCAA بخش سوم تیم های ورزشی، آواز خواندن در گروه کر، و حتی منجر به یک باشگاه دانش آموز. اندازه کوچکتر ما به معنی فرصت های بزرگ است.

ایمان تزریق

ایمان نفوذ هر جنبه از تجربه آموزشی در جورج فاکس. دانشکده ها و مدیران، که همه صداقت مسیحیان، به یکپارچه سازی ایمان و یادگیری اختصاص داده شده، و پرشور در مورد کمک به دانش آموزان به فضلیت های حرفه ای خود را انجام می باشد. دانش آموزان درک عمیق تر از خدا در چارچوب یک جامعه مسیح محور به دست آوردن در عشق به خدا و مردم و با یادگیری چگونه ایمان می تواند افراد طیف که تبدیل حرفه ای برجسته توسعه متمرکز شده است.

خدمات فکر

جورج فاکس را جدی می گیرد چالش عیسی مسیح به عوامل عشق و آشتی در جهان است. دانش آموزان را به سفرهای خدمات مدرسه حمایت مالی به تنظیمات میان فرهنگی متنوع مانند مرکز Dream در لس آنجلس، ملت Makah در واشنگتن، و یا سوازیلند برای کمک به قربانیان ایدز است. برخی از برنامه های مانند مهندسی، خدمات ادغام در برنامه درسی. هر سقوط، دانشگاه بسته پردیس برای سالانه ما خدمت روز می فرستد و بیش از 2000 دانش آموزان، استادان و کارکنان به داوطلب در جامعه است.

در سطح جهانی مشغول

از زمان تاسیس آن، جورج فاکس دانش آموزان خود را تشویق کرده است تا به دنبال راه هایی برای ایجاد ایمان خود را مرتبط با آن در جهان است. تعهد ما به توسعه، تحصیل در خارج و پرداختن به مسائل عدالت اجتماعی از روز ما کمک کرده است تا برای ایجاد یک محیط یادگیری است که بر آگاهی و تعامل جهانی است. جورج فاکس های آمریکا اخبار و گزارش جهانی در میان 60 بالا از حدود 1800 کالج ها و دانشگاه های معتبر در کشور برای درصد دانش آموزان تحصیل در خارج قرار گرفت. فارغ التحصیل و سفرهای خدمات در مقطع کارشناسی ادامه برای پرداختن به نگرانی عدالت اجتماعی پیچیده در آفریقا، هند، برزیل، اوکراین و رومانی.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

سوالات