Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fordham University School of Law

Fordham University School of Law

Fordham University School of Law

مقدمه

خوش آمدید به فوردهام

دانشکده حقوق فوردهام آموزش کامل در قانون برای بیش از یک قرن فراهم کرده است. در حالی که حرفه های حقوقی که در طول زمان تغییر کرده است، هدف اصلی از آموزش و پرورش قانون فوردهام نیست. ما ارزش برتری علمی، دستیابی به عدالت، و عمل اخلاقی از هنر و صنعت وکیل. ما انتقال گرما از جامعه در داخل مدرسه و هر کجا که فارغ التحصیلان حقوق فوردهام در سراسر جهان یافت می شود. وکلا فوردهام به بالاترین استانداردهای حرفه های حقوقی و با استفاده از قانون اختصاص داده شده "در خدمت دیگران است." ما این تفاوت قانون فوردهام پاسخ.

به عبارت ساده، قانون فوردهام می ایستد جدا از آنجا که ما ارائه می دهیم یک آموزش کامل قانونی است.

در اینجا، زمین جامد در نظریه حقوقی و متعادل کننده شده با دست بر روی یادگیری در مورد هنر و صنعت از وکالت. دانشجویان ما از یک برنامه آموزشی و دانشکده است که به دست آورده شهرت برای تعالی بهره مند شوند. مطالعات آنها توسط فرصت ضروری و نوآورانه بین المللی غنی شده است. و آنها فارغ التحصیل آماده به عمل به قانون، از روز اول.

در قانون فوردهام، روحیه خدمت مرکزی از زمان تاسیس ما در سال 1905 بوده است. تمرکز ما بر روی اخلاق کمک می کند تا دانش آموزان حرکت با مسائل و مشکلات آنها را با خود روبرو عنوان آنها مشاغل در جهان به طور فزاینده پیچیده ما را دنبال کنند. جامعه ما از فارغ التحصیلان یک شبکه حمایتی در سراسر کشور و در سراسر جهان فراهم می کند. و محل پویا ما در شهر نیویورک تضمین دانش آموزان ما دسترسی به فرصت های که تنها می تواند در یک شهرستان در سطح جهانی شده است.

حقایق قانون فوردهام

دانشکده حقوق فوردهام یک نیروی پیشرو در آموزش و پرورش قانونی با یکی از بدنه دانشجویی را انتخاب کنید ترین کشور، تعهد پایدار به برتری علمی، و یک رکورد تقریبا بی نظیر از اشتغال فارغ التحصیل شده است.

واقعیت 1: مدارس FEEDER واقعیت 2: زمینه های تخصصی واقع 3: نشریات دانشجویی - نقل شده قضات واقعیت 4: نشریات دانشجویی - نقل شده مجلات واقعیت 5: اشتغال واقعیت 6: خدمات عمومی واقعیت 7: فارغ التحصیلان شبکه جهانی

مکان ها

  • New York

    150 West 62nd Street New York, NY 10023, , New York

برنامه ها

سوالات