Keystone logo
Free University of Bozen-Bolzano دکترای اقتصاد و دارایی
Free University of Bozen-Bolzano

دکترای اقتصاد و دارایی

Bolzano, ایتالیا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Oct 2024

EUR ۱۸۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* هزینه تحصیل: 163.50 یورو در سال

مقدمه

دکترای ما این برنامه از نقاط قوت دانشگاه چندفرهنگی و دانشکده بین‌المللی ما استفاده می‌کند و به دانشجویان با استعداد و با انگیزه محیط آموزشی و تحقیقاتی با کیفیت بالا ارائه می‌کند که به بهترین وجه در خدمت آرزوهای شغلی آنهاست. جاه طلبی ما ارائه یک Ph.D. برنامه ای که از نقاط قوت خاص دانشگاه و دانشکده بین المللی ما استفاده می کند و برای دانشجویان با استعداد و با انگیزه محیط آموزشی و تحقیقاتی با کیفیتی فراهم می کند که به بهترین وجه در خدمت خواسته های شغلی آنها باشد.

دکتری ما 4 ساله تمام وقت. برنامه شامل یک سال دوره های اصلی و همچنین آموزش های فردی بسته به علایق و اهداف تحقیقاتی خاص Ph.D. دانشجو طبق توصیه استاد راهنما موضوع خاص فردی تدریس خصوصی و راهنمایی ، و همچنین بودجه برای اقامت تحقیقاتی در خارج از کشور اجزای ویژه برنامه ما هستند. .

دانشجویان دکترا با حوزه‌های تحقیقاتی خاص دانشکده، از جمله تحلیل سیاست‌های اقتصادی، بازارهای مالی و مقررات، و روش‌های کمی و تجزیه و تحلیل کلان داده‌ها آشنا می‌شوند و این فرصت را خواهند داشت تا در پروژه‌های تحقیقاتی مربوطه شرکت کنند. . دانشکده بین المللی ما فرصت های تحقیقاتی متنوعی را فراهم می کند.

برنامه درسی

درباره مدرسه

سوالات