Keystone logo
Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

مقدمه

Frankfurt School از Finance & Management یک مدرسه بازرگانی معتبر AACSB، EQUIS و AMBA است که به رهبری تحقیقات انجام می‌شود و همه جنبه‌های تجارت، مدیریت، بانکداری و مالی را پوشش می‌دهد. مجموعه ای چشمگیر از خدمات - از دوره های تحصیلی گرفته تا برنامه های آموزش اجرایی، از پروژه های تحقیقاتی گرفته تا مشاوره - به این معنی است که Frankfurt School به عنوان مشاور، کاتالیزور و شریک آموزشی برای شرکت ها و سازمان ها، افرادی که مشاغل جدید را آغاز می کنند، و مدیران مجرب عمل می کند. . به عنوان مرکز فعالیت های فکری و عملی، مدرسه کسب و کار راه حل های آینده نگر را برای دنیای تجارت، امور مالی و مدیریت، که در آن دستور کارها و مسائل به طور مداوم در حال تغییر هستند، فرموله می کند.

ما دوره های درجه درجه یک و گزینه های آموزش مداوم را در هفت بخش برنامه مختلف ارائه می دهیم. ما چهار مرکز تحقیقاتی تخصصی را نگهداری می کنیم و پروژه های مشاوره بین المللی متعددی را اجرا می کنیم. تمامی فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای بر امور مالی و مدیریت متمرکز است. منظور ما از امور مالی، فعالیت های مالی متقابل در تمام شرکت هایی است که با مدیریت مالی سر و کار دارند. و منظور از مدیریت، رهبری کلاسیک شرکتی است، که در آن مدیران کارکنان و منابع را به گونه ای مستقر می کنند که اهداف شرکت تا حد امکان مقرون به صرفه برآورده شود.

Frankfurt School امور مالی و مدیریت از بخش مالی سرچشمه می گیرد، اما امروزه خدمات ما در سایر بخش های تجاری نیز از قدردانی فزاینده ای برخوردار است. در آینده، ما به گسترش شبکه ملی و بین المللی خود با جامعه تجاری ادامه خواهیم داد.

برنامه های بین المللی

مدیران امروزی با چالش‌های عمده‌ای در بازارهای بسیار متنوع و پویا، رقابت جهانی رو به رشد و مشتریان و تامین‌کنندگان متکی به خود مواجه هستند.

در چنین محیط کسب و کار پیچیده، سازمان هایی که بقای خود را حفظ می کنند، سازمان هایی هستند که دارای استراتژی های توسعه یافته و مدیران بسیار ماهر هستند. برنامه‌های آموزشی اجرایی می‌توانند به مدیران کمک کنند تا مهارت‌های رهبری و مدیریت خود را تقویت کنند، به آنها فرصت دهند تا از بهترین شیوه‌ها بیاموزند و یک شبکه همتا با برخی از موفق‌ترین رهبران و شرکت‌ها از سراسر جهان ایجاد کنند.

Frankfurt School امور مالی و مدیریت دارای 50 سال تجربه در آموزش مدیران و کارکنان است. ما برنامه‌های آموزشی متعدد اجرایی و سایر آموزش‌های سفارشی را ارائه می‌دهیم، که برای اطمینان از اینکه مدیران قادر به برآورده کردن الزامات بازار تقاضای امروز هستند، طراحی شده‌اند.

نمونه کارها ما

برنامه های آموزشی ما شامل تدریس در کلاس درس در محل با هیئت علمی بسیار ماهر و با تجربه، خودآموزی، آموزش مبتنی بر وب و تدریس خصوصی، و همچنین آزمون ها و گواهینامه های بین المللی شناخته شده است.

Frankfurt School طیف گسترده ای از حوزه های موضوعی را در بانکداری و امور مالی، مدیریت عمومی و رهبری ارائه می دهد. مشتریان از تخصص و تجربه تدریس نزدیک به 3000 هیئت علمی و متخصص ما بهره می برند که به ارائه سخنرانی ها و مطالب آموزشی به زبان های آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و روسی می پردازند.

ما آموزش های اجرایی را در تمام سطوح، از مدیران ارشد تا مدیران ارشد، از جمله آموزش اجرایی در سطح هیئت مدیره، در طیف گسترده ای از شرکت ها یا موسسات مالی و سایر صنایع ارائه می دهیم.

به‌ویژه در حوزه برنامه‌های آموزشی سفارشی‌شده اجرایی، Frankfurt School خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد:

 • تحلیل نیازهای آموزشی
 • طراحی برنامه آموزشی سفارشی
 • تولید سفارشی مواد سمینار و کتب مطالعاتی
 • پلتفرم های آموزش الکترونیکی و مدیریت برنامه های آموزشی مبتنی بر وب از طرف مشتریان ما

برنامه های کارشناسی ارشد

هنگامی که پایه های یک شغل موفق را با مدرک لیسانس گذاشته اید، گام بعدی رشد دانش و ایجاد مهارت های خود است. در Frankfurt School از امور مالی و مدیریت، می‌توانید به برنامه کارشناسی ارشد در هر یک از هفت بخش تخصصی بپیوندید - هر کدام به شما آمادگی کامل برای نقش رهبری آینده را ارائه می‌دهند. هر کدام شما را قادر می سازد تا به طور سیستماتیک آن مزیت حیاتی را نسبت به رقبای خود به دست آورید. بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد ما به زبان انگلیسی تدریس می شوند و به باز کردن دری برای یک حرفه بین المللی کمک می کنند.

دانش‌آموزان خواستار و فشرده و با انگیزه بالا که علاقه‌مند به یادگیری در مورد جنبه‌های کلیدی مالی و بانکی در یک دوره زمانی فشرده هستند، باید درخواست دهند.

نکات برجسته

 • سخنرانی ها و آموزش هایی که توسط کارشناسان صنعت هدایت می شود
 • گروه های بحث کوچک
 • بازدید از موسسه مالی
 • تعامل بین دانش آموزان از سراسر جهان
 • فعالیت های تیم سازی، اجتماعی و ورزشی
 • گشت و گذار فرهنگی به هایدلبرگ (از جمله بازدید از قلعه معروف آنها)
 • کاوش در غذا، نوشیدنی و فرهنگ آلمانی (از جمله گشت شهری با راهنما)

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Frankfurt

  Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34, 60322, Frankfurt

 • Düsseldorf

  Düsseldorf, آلمان

  سوالات