Keystone logo
Fleming College - Toronto

Fleming College - Toronto

Fleming College - Toronto

مقدمه

در قلب تورنتو، پایتخت تجاری شلوغ کانادا، Fleming College - Toronto دارای برنامه‌های عملی است که توسط متخصصان باتجربه صنعت آموزش داده می‌شود و به دانش‌آموزان کمک می‌کند بلافاصله پس از فارغ‌التحصیلی از کلاس درس خارج شده و وارد محل کار شوند.

برنامه های ما را کاوش کنید

دیپلم بازرگانی

تصور کنید که در تورنتو، پایتخت تجاری شلوغ کانادا، زندگی یک حرفه ای تجارت را داشته باشید، در یکی از بزرگترین مراکز مالی جهان کار کنید، یک تیم بازاریابی را در یک شرکت Fortune 500 مدیریت کنید، یا مسیر خود را به عنوان یک کارآفرین ترسیم کنید. با مدرک کسب و کار Fleming College - Toronto ، همه اینها امکان پذیر است.

گواهی فارغ التحصیلی مدیریت پروژه

آیا تا به حال برای مهمانی برنامه ریزی کرده اید؟ تعطیلات را سازماندهی کردید؟ به خانه جدیدی نقل مکان کردید؟ سپس این احتمال وجود دارد که شما از قبل پایه ای برای مدیریت پروژه داشته باشید. زمان آن است که این مهارت ها را به سطح بعدی ببرید! با این برنامه گواهی فارغ التحصیلی، می توانید یک مجموعه مهارت مقیاس پذیر بسازید که به شما امکان می دهد در هر بازار، در هر شغل و در هر صنعتی کار کنید!

گواهی فارغ التحصیلی مدیریت بازرگانی جهانی

با گواهی فارغ التحصیلی مدیریت کسب و کار جهانی، ایده ها و استعدادهای خود را به صحنه جهانی ببرید، یک غوطه وری عمیق 2 ساله به همه چیزهایی که برای یک حرفه تجاری موفق و پربار در کانادا و فراتر از آن باید بدانید!

مدیریت زنجیره تامین - گواهی فارغ التحصیلی لجستیک جهانی

از تلفن‌ها گرفته تا ماشین‌ها و لباس‌ها، همه محصولاتی که استفاده می‌کنید و دوست دارید، از طریق زنجیره‌های تامین جهانی که توسط متخصصان لجستیک مدیریت می‌شوند، به دست ما می‌رسند، شغلی که در اقتصاد قوی واردات و صادرات کانادا تقاضای بالایی دارد. با این گواهینامه فارغ التحصیل وارد این بخش ارزشمند شوید!

مدیریت بازرگانی بین المللی - گواهی فارغ التحصیلی

شما یک مبتکر، یک همکار، یک آداپتور هستید و به دنبال مسیری سریع برای ورود به دنیای تجارت تورنتو هستید. خوب، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. در این برنامه هشت ماهه گواهی فارغ التحصیلی، در مدت کوتاهی با دوره هایی که شما را برای فرصت هایی در امور مالی، بازاریابی، تدارکات، منابع انسانی و تقریباً هر نقش تجاری دیگری که می توانید تصور کنید، آماده کنید.

کارمند پشتیبانی شخصی - گواهی

در برنامه گواهی کارمند پشتیبانی شخصی ما، مکان‌های بالینی، اجزای آزمایشگاهی و پزشکان مجرب شما را برای کار در طیف وسیعی از تنظیمات، از خانه‌ها تا بیمارستان‌ها آماده می‌کنند. پس از 8 ماه تمرین و مطالعه، واجد شرایط درخواست برای مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) خواهید بود و آماده ورود به نیروی کار خواهید بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های جدید هیجان انگیز به زودی دوباره بررسی کنید!

چرا در Fleming College - Toronto تحصیل کنید؟

 • رویدادهای هفتگی، کارگاه‌های شغلی و وبینارها باعث می‌شوند احساس کنید بخشی از جامعه حمایت‌کننده ما هستید و به شما کمک می‌کند در کانادا پیشرفت کنید.
 • در قلب میدتاون تورنتو، چند قدم دورتر از حمل‌ونقل عمومی، کافه‌های امروزی، فروشگاه‌های مد روز، و رستوران‌های خوشمزه قرار دارد.
 • یک بخش مسکن که به یافتن مکان های راحت و راحت متناسب با نیازهای شما اختصاص دارد.
 • مشاوره یک به یک برای دانشگاهیان، آمادگی شغلی و رفاه شخصی.
 • انواع بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان واجد شرایط در دسترس است.

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، ممکن است واجد شرایط درخواست مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) شوید.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان

 • کارآفرینی
 • بازاریابی و رسانه
 • مدیریت زنجیره تامین
 • بانکداری - بیمه
 • مدیریت پروژه
 • منابع انسانی
 • تحلیلگر پروژه

پذیرش ها

مکان ها

مکان ها
 • 124 Eglinton Ave West, M4R 2G8, Toronto

سوالات