Keystone logo
Faculty of Natural Sciences and Mathematics - University of Maribor

Faculty of Natural Sciences and Mathematics - University of Maribor

Faculty of Natural Sciences and Mathematics - University of Maribor

مقدمه

چشم انداز دانشکده

چشم انداز دانشکده این است که مرکز آموزشی ، پژوهشی و کاربردی پیشرو در منطقه باشد که در زمینه های زیست شناسی ، اکولوژی ، فیزیک و ریاضیات تحصیل می کند. همچنین تلاش می شود مرکز پیشرو برای آموزش معلمان آینده در اسلوونی در زمینه های مختلفی از جمله علوم ، ریاضیات و مطالعات فنی باشد.

هدف دانشکده

مأموریت این دانشکده ایجاد دانش جدید در زمینه های علوم پایه مانند ریاضیات ، فیزیک ، زیست شناسی ، اکولوژی و علوم تربیتی در زیست شناسی ، ریاضیات ، فیزیک ، شیمی و مطالعات فنی ، کامپیوتر و محیط زیست است.

دانشکده جوان با سنت

دانشکده علوم طبیعی و ریاضیات (FNM) در سال 2006 تاسیس شد. این اتفاق زمانی افتاد که دانشکده آموزش و پرورش به سه دانشکده مختلف شکسته شد. FNM به بخش های مختلفی تقسیم می شود: گروه زیست شناسی ، گروه فیزیک ، گروه ریاضیات و علوم رایانه و گروه مطالعات فنی.

این دانشکده برنامه های مختلف تحصیلی مختلفی را انجام می دهد که کیفیت آنها توسط کادر عالی دانشگاهی ما تضمین شده است. کارمندان این دانشکده دانشمندان و محققان مشهور جهانی هستند و با کارشان دانشکده را در صدر تحقیقات قرار می دهند. فعالیتهای تحقیقاتی موفقیت آمیز را می توان در برنامه های مطالعاتی مفید و مرتبط مشاهده کرد. اثبات بیشتر کیفیت کارکنان دانشگاهی ما در نظرسنجی دانشجویی است ، جایی که معلمان در FNM بهترین امتیاز را کسب می کنند. بنابراین ، FNM دانشکده ای با کیفیت عالی است که از نظر دانشجویی نیز بسیار دوستانه است.

تمام برنامه های مطالعه در دانشکده ما برای تناسب با سیستم بولونیا بازسازی شدند. برخی از برنامه های جدید در حال حاضر به عنوان بولونیا شروع می شوند. از 09/10 دانشکده ما فقط برنامه های تحصیلی جدید ، بولونیا را ارائه می دهد.

121779_DSCF4176-1.jpg

چرا در دانشکده ما تحصیل می کنیم؟

امروزه ، علم بسیار گسترده می شود و جایگاهی بزرگتر و مهمتر در جامعه ما کسب می کند. مطالعه علم منجر به جمع آوری دانش جدید می شود که قابلیت اطمینان و نتایج طولانی مدت را تضمین می کند. جوانان دوباره متوجه می شوند که تحصیلات خوب در علم و ریاضیات باعث می شود که بتوانید به خوبی اشتغال داشته باشید و شغل خوبی داشته باشید. دانش آموزان ما اهداف و انتظارات زندگی را به روشنی تعریف کرده اند که به عنوان منبع اصلی انگیزه برای تحصیلات آنها محسوب می شود.

ویژگی های جذاب دانشکده علوم طبیعی و ریاضیات عبارتند از:

  • ما یک سیستم آموزش موفق داریم.
  • کمک بین نسلی چیزی است که هر روز از آن استفاده می کنیم.
  • دانشجویان می توانند ضمن تحصیل در مقطع کارشناسی ، در پروژه ها همکاری کنند.
  • دانش آموزان می توانند در بسیاری از فعالیتهای فوق برنامه که دانشکده ارائه می دهد شرکت کنند.
  • دانش آموزان می توانند در حین کار مشاغل دانشجویی در زمینه تخصص خود ، تجربه دیگری کسب کنند.
  • دانش آموزان می توانند از بسیاری از اتصالات بین رشته ای در زمینه های علوم ، فنی ، دارویی ، مطالعات اقتصادی استفاده کنند و از این طریق می توانند دانش خود را گسترش دهند.
  • در دانشکده های ما دانشجویان تعداد ندارند!

گزینه های اشتغال

آموزش در علوم و ریاضیات یافتن مشاغل خوب و ایجاد حرفه ای موفق را ممکن می سازد ، به خصوص به دلیل اینکه تعداد کمی از فارغ التحصیلان تخصص در علوم و ریاضیات در اسلوونی وجود ندارد. اشتغال در صنعت ، بانکها ، آژانسهای بیمه ، مؤسسات دولتی ، مدارس و غیره امکان پذیر است.

گزینه های اشتغال واقعی را می توان در برنامه های اعتباربخشی برنامه های فردی یافت.

121780_DSCF2141-1.jpg

دانشکده تحقیقات

همكاران FNM (دانشكده علوم طبيعي و رياضي) به يكي از محققان برجسته دنيا تعلق دارند و دانشكده با فعاليت هاي علمي خود به عنوان بهترين ها در دانشگاه ماريبور شناخته مي شود.

این دانشکده عمدتاً در زمینه های زیست شناسی ، اکولوژی و محیط زیست ، زیست شناسی ، زیست شناسی سیستم ، فیزیک سیستم های پیچیده ، فناوری نانو ، ریاضیات ، جبر ، هندسه ، توپولوژی ، مهندسی ، علوم رایانه ، شیمی آلی و علوم آموزشی تحقیقات انجام می دهد.

دانشجویان ما با موفقیت در فعالیتها و پروژه های تحقیقاتی فوق الذکر درج شده اند.

121877_FNM-modrozelen-bitnaslika-velika.jpg

مکان ها

مکان ها
  • Fakulteta za naravoslovje in matematiko, Koroška cesta 160, 2000, Maribor

سوالات