Keystone logo
European Business University دکترای مدیریت بازرگانی (DBA)
European Business University

دکترای مدیریت بازرگانی (DBA)

Luxembourg City, لوکزامبورگ

18 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۳۷٬۸۰۰ *

آموزش از راه دور

* بورسیه تحصیلی در دسترس است

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

دکترای مدیریت بازرگانی (DBA)

European Business University لوکزامبورگ (EBU) با حصول اطمینان از اینکه در خط مقدم نوآوری در حال تکامل است، به دستیابی و حفظ سنت برتری دانشگاهی اختصاص دارد. EBU یکی از بزرگترین مدارس کسب و کار در لوکزامبورگ است و تلاش می کند تا با استفاده از استعدادهای یک تیم فعالانه از کارکنان شناخته شده بین المللی و هیئت علمی زنان و مردان با پیشینه های فرافرهنگی، به معیار آموزش با کیفیت در سطح جهانی تبدیل شود.

European Business University دکترای آنلاین مدیریت بازرگانی لوکزامبورگ (DBA) یک مدرک دکترای آنلاین حرفه‌ای است که برای ارتقای عملکرد اجرایی و حرفه‌ای از طریق کاربرد تئوری و تحقیق در موضوعات پیچیده در تجارت و مدیریت طراحی شده است.

روش ها و سبک تدریس

DBA آنلاین به متخصصان شاغل امکان دریافت مدرک ترمینال را در حین کار تمام وقت بدون توجه به موقعیت جغرافیایی می دهد. زیرساخت آنلاین یک محیط یادگیری جهانی تعاملی و بین فرهنگی با مزایای متمایز را فراهم می کند. DBA معتبر خود را کاملاً آنلاین به دست آورید و از این فرصت برای تخصص در یکی از چهار تمرکز استفاده کنید: مدیریت، مدیریت بین المللی، امور مالی یا کارآفرینی.

یک بار قبل از فارغ التحصیلی از دانشجویان دعوت می شود در رویدادها و سمینارهای هفته پردیس شرکت کنند. البته شرکت در بیش از یک هفته پردیس نیز مجاز و تشویق می شود. در طول هفته دانشگاه، دانش آموزان امتحانات پایان ترم را کامل می کنند، از شرکت ها و صنایع برجسته بازدید می کنند و با یکدیگر ارتباط اجتماعی برقرار می کنند .

لوکزامبورگ نه تنها یک مرکز مالی بلکه یک شهر چند فرهنگی و مقر بسیاری از مؤسسات اروپایی است. بین سنت و مدرنیته. شما می توانید از مناظر مختلف پارک های طبیعی، قلعه های قرون وسطایی و مسیرهای پیاده روی یا دوچرخه سواری کوهستانی متعدد در سراسر منطقه لذت ببرید. لوکزامبورگ و Chateau Wiltz از شما استقبال می کنند.

چرا این دوره را انتخاب کنید؟

151240_16089805004752.jpeg

DBA یک مدرک تحقیقاتی حرفه ای است که در آن تمرکز بر این حرفه یا عمل به طور کلی است. DBA برای حمایت از متخصصانی طراحی شده است که می خواهند مهارت های مورد نیاز برای ارائه راه حل های منحصر به فرد را بر اساس تجزیه و تحلیل دقیق و بی طرفانه از موقعیت توسعه دهند.

حقایق

  • مدت زمان: 3 سال زمان برنامه ریزی شده تکمیل. (24 ماه دوره با 12 تا 36 ماه اضافی برای تکمیل پایان نامه)
  • اعتبار: 210 ECTS
  • زبان: انگلیسی
  • میزان مصرف: سپتامبر

ساختار برنامه

اطلاعات بیشتر در مورد ساختار برنامه را در سایت EBU بخوانید

149989_dba.JPG

پذیرش ها

دانش آموزان ایده آل

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه