Keystone logo
ENACO

ENACO

ENACO

مقدمه

ENACO اولین مدرسه تجاری از راه دور در فرانسه است که دارای 57 مدرک دیپلم ، گواهینامه و واجد شرایط دوره های آموزشی در زمینه های تجارت ، مدیریت ، فروش ، بازاریابی ، املاک و منابع انسانی تا Bac +5 است.

دوره آموزشی

تمام آموزش های ارائه شده توسط ENACO بصورت آنلاین بصورت آنلاین در eTrotter دنبال می شود ، محوطه مجازی ما توسط تیم های ما توسعه یافته است. در eTrotter ، دانش آموز به تمام درس های خود ، تکالیف و همچنین کلاس های مجازی دسترسی دارد. eTrotter قابلیت های اشتراک گذاری و تبادل و همچنین Google Apps را ادغام می کند. بنابراین دانش آموز می تواند از طریق ویدئو کنفرانس با معلمان خود از طریق Google Hangout ، سرویس چت ویدئویی زنده Google ارتباط برقرار کند.
E-Trotter 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز هفته ، در رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند قابل دسترسی است: بنابراین می توانید در هر کجا که هستید و هر زمان که می خواهید تمرین کنید!

پیگیری آموزشی

در طول آموزش شما توسط تیم آموزشی ما دنبال خواهید شد. شما نظارت فردی و شخصی و پشتیبانی آموزشی خواهید داشت. شما از یک مبادله شخصی با معلم هر موضوع بهره مند می شوید. این مبادلات از طریق تلفن ، ایمیل ، چت های زنده و / یا کنفرانس های ویدئویی انجام می شود. به منظور ارائه بهترین پشتیبانی ممکن ، معلمان شما به طور مرتب کلاس های مجازی موضوعی را برگزار می کنند.

مدرسه ما همچنین خدمات مربیگری پیشرفته ای را به شما ارائه می دهد. ما تیمی از مربیان آموزشی را گردآوری کرده ایم که از اولین روزهای آموزش شما در یادگیری به شما مشاوره می دهند و همه کلیدها را برای سازماندهی خود ، انگیزه دادن به شما و بیان پتانسیل کامل به شما می دهند. آنها شما را در طول دوره آموزشی شما راهنمایی می کنند و در صورت برخورد با هرگونه مشکل در اختیار شما خواهند بود.

ENACO ، برتری یک مدرسه ابتکاری

ENACO تحت کنترل آموزشی آموزش ملی و فدراسیون مدارس اروپا قرار دارد و دارای گواهینامه کیفیت ISO 9001 و اقدامات آموزش Qualiopi است. اعتبارات و تأییدیه های مختلف ما گواهی بر تعهد ما به کیفیت آموزش ، رضایت دانش آموزان و اشتغال زایی آنها است و اجازه می دهد تا آموزش های ما با سیستم های آموزشی مداوم (CPF ، AIF ، برنامه مطالعه کار و غیره) پشتیبانی شود. BTS ارائه شده توسط ENACO شناخته شده است و تحت کنترل آموزشی آموزش ملی قرار دارد و لیسانس ها و کارشناسی ارشد نیز به نوبه خود توسط FEDE شناخته می شوند.

9 تعهد کیفیت ما

  1. یک محوطه مجازی 24 ساعته در دسترس است و کاملاً با رایانه لوحی و تلفن های هوشمند سازگار است تا در هر زمان که بخواهید در هر مکانی که بخواهید مطالعه کنید!
  2. محوطه مجازی در خط مقدم نوآوری آموزشی: ادغام Google Apps ، از جمله Hangout ، برای پیگیری بحث های ویدیویی زنده
  3. تیمی از مربیان مجرب تدریس برای راهنمایی شما در طول سفر
  4. عدم وجود هزینه های اضافی برای آموزش: بدون هزینه سفر ، اقامت ، غذا ...
  5. معلمان با تجربه از دنیای حرفه ای و آموزش عالی
  6. گواهینامه کیفیت ISO 9001 و Qualiopi - اقدامات آموزشی ، اثبات تعهد سازمان ما به کیفیت آموزش ما است
  7. امکان ثبت نام و شروع آموزش در هر زمان
  8. یک ریتم آموزشی متناسب با هر موقعیت (تسریع یا گسترش در طول زمان)
  9. یک اکوسیستم از خدمات در اختیار شما: 100 area منطقه معاملات خوب ، اشتراک آنلاین ورزش با Gymlib ، مجموعه آفیس در آموزش شما ...

مکان ها

مکان ها
  • France Online, فرانسه

سوالات