Keystone logo
emTunis Business School EDBA Innovation & Entrepreneurship Essantials
emTunis Business School

EDBA Innovation & Entrepreneurship Essantials

Tunis, تونس

24 Months

زبان انگلیسی, فرانسه, اوستایی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

مخلوط شده, آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

برنامه دکترای اجرایی مدیریت بازرگانی (EDBA) برای رهبران تجاری فعلی و بالقوه و مدیران ارشد، در بخش خصوصی و دولتی طراحی شده است تا دانش و شایستگی های خود را متناسب با نقش رهبری در مدیریت کسب و کار افزایش دهند. برنامه دکترای اجرایی مدیریت بازرگانی (EDBA) یک مدرک مبتنی بر تحقیق است، اما بر خلاف دکترا، برنامه DBA در نظر گرفته شده است تا دانشجو را در به کارگیری دانش نظری برای پیشرفت عمل در این زمینه درگیر کند.

EDBA به طور فزاینده ای توسط مدارس بین المللی تجارت و مدیریت به عنوان مناسب ترین مسیر پس از MBA (یا مدرک کارشناسی ارشد معادل) برای ترکیب تحقیقات دانشگاهی با مدیریت و تجارت شناخته می شود.

EDBA در نوآوری و کارآفرینی یک گزینه سودمند برای متخصصانی است که مایلند درک جامعی از آنچه که باعث موفقیت کسب و کارها و افراد تجاری می شود ایجاد کنند. این برنامه می تواند دانش کاربردی مورد نیاز برای کمک به توسعه، ایجاد و گسترش سرمایه گذاری های شما را فراهم کند. دکترای آنلاین در کارآفرینی با تمرکز بر بهترین شیوه های مالی، اصول اخلاقی کسب و کار و مدیریت نوآورانه، رهبران پویا را نیز آموزش می دهند.

دلایل انتخاب emTunis Business School

چابک و انعطاف پذیر

در محوطه دانشگاه، آنلاین، ترکیبی، یا ماژول به ماژول. همه برنامه های اجرایی بسته به انتخاب ما قابل اجرا هستند. emTunis تضمین می کند که شما ریتمی را انتخاب کرده اید که به بهترین وجه با زندگی حرفه ای شما مطابقت دارد. یک مربی به درخواست شما می تواند به شما کمک کند تا مناسب ترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید به انجام مسئولیت های حرفه ای خود ادامه دهید و از درس های ما با سرعت مناسب بهره مند شوید.

کارشناس برنامه های اجرایی

emTunis یک موسسه متخصص در آموزش اجرایی است. شما هرگز آموزه های خود را با دانش آموزان به اشتراک نخواهید گذاشت. روسای بخش ما زمان زیادی را صرف بهبود تکنیک های آندراگوژی مورد استفاده در تدریس می کنند. مدیران آموزشی هیچ ارتباطی با آموزش جوانان ندارند. نکته: آندراگوژی علم درک (نظریه) و حمایت (عمل) آموزش مادام العمر بزرگسالان است.

موثر و کارآمد

با تنها 60 تا 64 روز دور از کار در یک دوره 16 ماهه، بسته به انتخاب شما برای شروع پردیس، EMBA ما یکی از کارآمدترین مسیرها برای رسیدن به درجه تجاری برتر است. همه کارکنان ما متشکل از متخصصان، دانشگاهیان و مربیان ما هر ساله برنامه ها را برای بهینه سازی و کارآمدتر کردن برنامه ها بازبینی می کنند.

چند فرهنگی و چند زبانه

تونس کشوری آفریقایی، مدیترانه ای و عربی است. تونس در فاصله یک ساعتی از اروپا و با سابقه اختلاط قومی بیش از 3000 سال، بدون شک بهترین مکان در جهان برای آموزش تنوع، فراگیری و تساهل است. برنامه های اجرایی ما به 3 زبان انگلیسی، فرانسوی و عربی ارائه می شود.

اعتبارنامه ها

emTunis Business School یک مدرسه آموزش حرفه ای و اجرایی است که توسط دولت تونس معتبر است. همه EDBA های ما با مشارکت یک مدرسه تجاری فرانسوی انجام می شود که امکان دسترسی به اعتبار توسط دولت فرانسه را فراهم می کند.

با داشتن دو مدرک، یک تونسی و یک فرانسوی مطمئن هستید که تقریباً در تمام کشورهای جهان مهارت های شما به رسمیت شناخته شده است.

برنامه درسی

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

  • دکترای اجرایی مدیریت بازرگانی
    • Toulouse, فرانسه
    • Barcelona, اسپانیا
    • + 1 بیشتر