Keystone logo
Czech Technical University in Prague دکترا در مهندسی ریاضی
Czech Technical University in Prague

دکترا در مهندسی ریاضی

Prague 6, جمهوری چک

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Sep 2024

CZK ۱٬۰۰۰ / per year

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

برنامه دکترا در FNSPE CTU

دوره دکترا در برنامه های علوم طبیعی و مهندسی ریاضی برای فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد که می خواهند صلاحیت علمی خود را در یک زمینه مربوط به مطالعه افزایش دهند ، آزاد است.

این برنامه تحقیق محور آموزش های عمیق را برای سطح بالایی از شایستگی حرفه ای در منطقه انتخاب شده (زیر را ببینید) و توانایی توسعه و استفاده مستقل از دانش و مهارت های حرفه ای به دست آمده در تحقیق را ارائه می دهد.

مهندسی ریاضی

رشته مورد مطالعه مهندسی ریاضیات ماهیتی میان رشته ای دارد زیرا دانش ریاضی نظری را در بسیاری از زمینه های علوم طبیعی و مهندسی ترکیبی می کند و آن را در مدل سازی ریاضی فرآیندهای طبیعت ، مهندسی و حفاظت از محیط اعمال می کند. در رشته های مدرن فیزیک ریاضی ؛ در علوم کامپیوتر نظری؛ و در ریاضیات گسسته و مهندسی نرم افزار ، به ویژه در علوم طبیعی اعمال می شود.

راهنمای گام به گام مراحل درخواست

داوطلب پذیرش باید یک دوره کارشناسی ارشد مربوطه (یا برنامه کارشناسی ارشد ادامه) را به پایان رسانده باشد و با موفقیت در یک آزمون در ریاضیات ، فیزیک یا شیمی (در صورت لزوم) ، در دوره های مربوط به شاخه انتخابی تحصیل / تخصص و به زبان انگلیسی موفق به گذراندن یک آزمون شود. زبان

  • ارائه اسناد درخواستی
  • تماس با سرپرستان احتمالی و انتخاب موضوع پایان نامه دکتری ؛
  • ارسال برنامه
  • اعتبار سنجی آموزش و دانشگاه های خارجی
  • (بی احتیاطی)
  • مصاحبه ورودی.

سایر اطلاعات مفید

آخرین مهلت درخواست معمولا دو بار در سال است و به طور منظم اعلام می شود. در برنامه ، متقاضی باید ، از جمله موارد دیگر ، برنامه مطالعاتی انتخاب شده را عنوان کند و موضوع پایان نامه دکتری را در نظر بگیرد (همچنین به عنوان پایان نامه نیز نامیده می شود).

مدت زمان دکترا برنامه چهار سال به صورت تمام وقت یا پنج سال به صورت ترکیبی (پاره وقت) است.

این برنامه باید همراه باشد:

  • رزومه؛
  • اسنادی که تحصیلات و تجربه حرفه ای قبلی را به اتمام رسانده اند (در صورت وجود). مدارک ، مدرک تحصیلی و مدارکی که در خارج از کشور اخذ شده اند باید رسماً تأیید شوند.
  • لیستی از آثار منتشر شده و سایر نتایج فعالیت حرفه ای ؛ از هر نوع ارزیابی آنها قدردانی خواهد شد.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه