Keystone logo
Czech Technical University in Prague دکترا در فیزیک رادیولوژی
Czech Technical University in Prague

دکترا در فیزیک رادیولوژی

Prague 6, جمهوری چک

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Sep 2024

CZK ۱٬۰۰۰ / per year

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

برنامه دکترا در FNSPE CTU

دوره دکترا در برنامه های علوم طبیعی و مهندسی ریاضی برای فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد که می خواهند صلاحیت علمی خود را در یک زمینه مربوط به مطالعه افزایش دهند ، آزاد است.

این برنامه تحقیق محور آموزش های عمیق را برای سطح بالایی از شایستگی حرفه ای در منطقه انتخاب شده (زیر را ببینید) و توانایی توسعه و استفاده مستقل از دانش و مهارت های حرفه ای به دست آمده در تحقیق را ارائه می دهد.

فیزیک رادیولوژی

برنامه دکترا در فیزیک رادیولوژی کاملاً منحصر به فرد است ، زیرا تنها کسی است که در جمهوری چک فارغ التحصیلان را برای موقعیت های رادیوگرافی ، رادیوتراپی ، پزشکی هسته ای و رادیوبیولوژی آماده می کند. برنامه دوره و مباحث پایان نامه های دکترا با برنامه کارشناسی ارشد در فیزیک رادیولوژی ارتباط نزدیک دارد و دید عمیق تری در زمینه های خاص فیزیک رادیولوژی دارد. بخش دوره این برنامه شامل روشهای جدیدی در رادیوگرافی ، رادیوتراپی و پزشکی هسته ای ، میکرودوزیمتری ، رادیوبیولوژی و استفاده از روش مونت کارلو در فیزیک رادیولوژی است. قسمت تحقیق ، شامل آزمون دکتری ، با ارائه پایان نامه تکمیل می شود.

راهنمای گام به گام مراحل درخواست

داوطلب پذیرش باید یک دوره کارشناسی ارشد مربوطه (یا برنامه کارشناسی ارشد ادامه) را به پایان رسانده باشد و با موفقیت در یک آزمون در ریاضیات ، فیزیک یا شیمی (در صورت لزوم) ، در دوره های مربوط به شاخه انتخابی تحصیل / تخصص و به زبان انگلیسی موفق به گذراندن یک آزمون شود. زبان

  • ارائه اسناد درخواستی
  • تماس با سرپرستان احتمالی و انتخاب موضوع پایان نامه دکتری ؛
  • ارسال برنامه
  • اعتبار سنجی آموزش و دانشگاه های خارجی
  • (بی احتیاطی)
  • مصاحبه ورودی.

سایر اطلاعات مفید

آخرین مهلت درخواست معمولا دو بار در سال است و به طور منظم اعلام می شود. در برنامه ، متقاضی باید ، از جمله موارد دیگر ، برنامه مطالعاتی انتخاب شده را عنوان کند و موضوع پایان نامه دکتری را در نظر بگیرد (همچنین به عنوان پایان نامه نیز نامیده می شود).

مدت زمان دکترا برنامه چهار سال به صورت تمام وقت یا پنج سال به صورت ترکیبی (پاره وقت) است.

این برنامه باید همراه باشد:

  • رزومه؛
  • اسنادی که تحصیلات و تجربه حرفه ای قبلی را به اتمام رسانده اند (در صورت وجود). مدارک ، مدرک تحصیلی و مدارکی که در خارج از کشور اخذ شده اند باید رسماً تأیید شوند.
  • لیستی از آثار منتشر شده و سایر نتایج فعالیت حرفه ای ؛ از هر نوع ارزیابی آنها قدردانی خواهد شد.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه