Keystone logo
Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

مقدمه

تحصیلات

دانشکده پزشکی دانشگاه چارلز در Hradec Králové برای دارندگان آینده مدرک لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در علوم پزشکی آموزش می دهد.

آموزش توسط مربیان - متخصصان در زمینه های مربوطه و دانشمندان شایسته ارائه می شود.

همکاری بین المللی

همکاری با کشورهای خارجی و تحرک بین المللی برای دانشکده ما در اولویت است.

به غیر از برنامه اراسموس، که به دانشجویان این فرصت را می دهد تا یک تا دو ترم را در برخی از دانشگاه های اروپایی بگذرانند، سازمان IFMSA موقعیت های دیگری را به دانشجویان ارائه می دهد.

دانشکده ما با کلینیک معتبر مایو در روچستر، ایالات متحده ارتباط بسیار خوبی داشته است. این همکاری منحصر به فرد، که در دامنه خود از سایر دانشکده های پزشکی در جمهوری چک پیشی می گیرد، سالانه حدود 10 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای یک دوره 3 ماهه در روچستر ارائه می دهد. مکان‌ها بر تحقیق متمرکز هستند و معمولاً با حوزه مورد علاقه و پیشرفت آینده دانشجویان ما مرتبط هستند. همچنین اغلب یک خروجی انتشار وجود دارد. همه شرکت کنندگان در قرار دادن در کلینیک مایو تایید می کنند که این یک فعالیت بسیار تحریک کننده است. در برخی موارد، منجر به کار بیشتر در کلینیک های معتبر در ایالات متحده شده است.

قراردادهای بین دانشکده ای و صدها قرارداد بین دانشگاهی برای دانشجویان و معلمان یکی دیگر از راه های مشترک همکاری با موسسات خارجی است.

علوم و تحقیقات

علاوه بر تدریس، فعالیت های علمی و پژوهشی از جمله فعالیت های اصلی دانشکده است.

اعضای هیئت علمی ما و دانشجویان ما محققین اصلی یا محققین مشترک بسیاری از پروژه های کمک مالی (آژانس گرنت چک، صندوق اجتماعی اروپا، ERDF، FP7 و غیره) مربوط به تحقیقات پزشکی و نوآوری های آموزشی هستند.

دانشجویان دوره های کارشناسی (کارشناسی ارشد) می توانند از همان ابتدای تحصیل خود را برای کارهای علمی و پژوهشی در چارچوب برنامه درسی خود آماده کنند. نتیجه کار آنها سالانه در کنفرانس های SVOČ (کنفرانس کار علمی و پژوهشی دانشجویان) ارائه، بحث و داوری می شود.

نتایج فعالیت های علمی و پژوهشی در بسیاری از جلسات علمی منظم ارائه می شود.

کنفرانس های علمی دانشکده پزشکی و بیمارستان دانشگاه در Hradec Králové بخشی از روش های بررسی خارجی برای کمک های مالی برخی از آژانس های کمک هزینه است.

فعالیت های پژوهشی دانشجویان در برنامه تحصیلات تکمیلی (Ph.D.) در کنفرانس های دانشجویان کارشناسی ارشد ارائه می شود.

کنفرانس بین المللی دانشجویان کارشناسی ارشد (Ph.D.) با عنوان "کنفرانس بین المللی تحصیلات تکمیلی پزشکی در هرادک کرالووه" با عنوان فرعی "مرزهای جدید در تحقیقات دکتری. دانشجویان» از سال 2005 به صورت سالانه سازماندهی می شود و اعتبار خود را افزایش می دهد. اعتبار کنفرانس بین المللی تحصیلات تکمیلی پزشکی Hradec Králové با عنوان فرعی New Frontiers in the Research of Ph.D. دانشجویان که از سال 2005 سازماندهی شده است، دائماً در حال افزایش هستند.

مکان ها

مکان ها
  • Charles University in Prague Faculty of Medicine in Hradec Kralove PO BOX 38 Simkova 870 Hradec Kralove 1 500 38 Czech Republic, , Hradec Kralove

سوالات