Keystone logo
Chulalongkorn University

Chulalongkorn University

Chulalongkorn University

مقدمه

Chulalongkorn University که یک جواهر دانشگاهی در قلب بانکوک است ، اولین و معتبرترین دانشگاه تایلند است. این دانشگاه به افتخار پدرش ، پادشاه Chulalongkorn در سال 1917 توسط شاه واژیراوود تاسیس شد ، از بدو تأسیس ، به دلیل برتری علمی مشهور است. امروزه ، این مجموعه شامل 26 واحد آموزشی (19 دانشکده ، 3 مدرسه ، 3 دانشکده ، 1 موسسه) ، با ثبت نام تقریباً 26000 دانشجوی کارشناسی و 11،000 دانشجوی کارشناسی ارشد ، و 3000 عضو هیئت علمی است.

Chulalongkorn University به طور مداوم برنامه های پیشرفته را برای پرورش دانش ، تجربه مستقیم و درک در دانش آموزان خود انکوب می کند. این دانشگاه کارکنان دانشگاهی و محققان و همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود را به تولید نوآوری های تأثیرگذار در رشته های مختلف تشویق و پشتیبانی کرده است که ممکن است توسعه پایدار کشور و منطقه را تقویت کند. کلاسها ، ترتیبات آکادمیک و فعالیتهای فوق برنامه به این منظور برگزار می شود که اطمینان حاصل شود فارغ التحصیلان چولا آماده پاسخگویی به زندگی خود به عنوان شهروندان جهانی خواهند بود ، ضمن اینکه می توانند دانش به دست آمده از دانشگاه را به کار گیرند ، در هر کجای دنیا و با همکاران چند ملیتی کار کنید. این دانشگاه نه تنها برای دانشجویان تایلندی بلکه برای دانشجویان بین المللی فرصتهای گسترده ای را برای ادامه فعالیتهای علمی خود در زمینه مورد علاقه خود تحت هدایت معلمان محترم خود ارائه داده است. از روز اول دانشجویی چولا تا زمان فارغ التحصیلی کمک به آنها امکان پذیر خواهد بود. چولا در کنار تلاش های خود برای ارتقا quality کیفیت آموزش عالی ، خدمات را به اشکال مختلف به عموم مردم نیز ارائه داده است. اعضای هیئت علمی و محققان آن از نتایج مطالعات و تحقیقات خود برای کمک به حل مشکلات فوری و بی سابقه ای که جامعه ، داخلی و بین المللی با آن روبرو هستند ، استفاده کرده اند. کادر علمی ، دانشجویان با مهارت و برنامه های دانشگاهی بسیار باتجربه که به طور بی وقفه به روز شده و تنظیم شده اند تا از ارتباط آنها با خواسته های فعلی اطمینان حاصل کنند ، Chulalongkorn University را قادر به کسب موقعیت دانشگاه برتر ملی تایلند کرده است و ماموریت فعلی آن توسعه خود برای تبدیل شدن به دانشگاه ملی در سطح جهانی.

Chulalongkorn University","author_url":"","source":""}" />

152854_Chula_photo1.jpg

جشن های '100 سال غرور چولا' ما قبلاً آغاز شده است! بیا به ما ملحق شو! با هم ، اجازه دهید قرن جدید تعالی Chulalongkorn University !

مکان ها

مکان ها
  • Phayathai Road, Pathumwan, Bangkok, 10330, Bangkok

سوالات