Keystone logo
Chulabhorn Graduate Institute PhD در سم شناسی محیط زیست
Chulabhorn Graduate Institute

PhD در سم شناسی محیط زیست

Bangkok, تایلند

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2023

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

مقدمه

دکترا در سم شناسی محیط زیست

توسعه سریع بسیاری از کشورها در منطقه منجر به استفاده گسترده از مواد شیمیایی در صنعت، کشاورزی، بهداشت عمومی و همچنین در زندگی روزمره ما شده است. این امر منجر به آلودگی شیمیایی قابل توجهی و بدتر شدن محیط زیست شده است و اثرات ناخواسته ای بر اقتصاد، جامعه و سلامت مردم دارد.

در مورد این مشکلات، نیاز به نیاز فوری برای متخصصان در زمینه سم شناسی زیست محیطی وجود دارد که زمینه ای برای دانش در چندین علوم مرتبط با آن است. به همکاری سیاست ملی برای تولید پرسنل با کیفیت بالا در حوزه علوم و فن آوری، CGI به این ترتیب برنامه تحصیلات تکمیلی در سم شناسی محیط زیست را ارائه می دهد تا به این نیاز برای آموزش نسل جدید دانشمندان تبدیل شود که نیروی محرکه برای کشور است منطقه، در سالهای آینده.

پذیرش مورد نیاز

  • داوطلبان باید مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن را با GPA تجمعی حداقل 3.50 در سطح کارشناسی ارشد داشته باشند. نامزدهای دارای مدرک لیسانس با افتخارات کلاس اول نیز واجد شرایط می باشند.
  • زمینه های پیشنهادی: علوم (از جمله شیمی، زیست شناسی، علوم زیستی، بیوشیمی، بیوتکنولوژی، میکروبیولوژی، علوم محیطی)، داروسازی، علوم دارویی، پزشکی، فناوری پزشکی، پرستاری، و یا سایر زمینه های مرتبط.تسلط به زبان انگلیسی

تمام داوطلبان باید نمره امتحانی رسمی بالاتر از حداقل نمره برای پذیرش در هر یک از معیارهای استاندارد استاندارد انگلیسی باشد.


سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS): 5

آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL):

* مقاله مبتنی بر: 500

* مبتنی بر رایانه: 173

* اینترنت مبتنی بر: 61

آزمون CU تسلط به زبان انگلیسی (CU-TEP): 60

با این حال، متقاضیان از کشورهایی که زبان انگلیسی زبان انگلیسی هستند، از این الزام معاف هستند. علاوه بر این، متقاضیانی که دارای مدرک پیشین از دانشگاهی هستند که در آن تنها مرجع آموزش زبان انگلیس است، می توانند گواهینامه متوسط ​​مدرسه را برای انجام این الزام ارائه دهند.

درباره مدرسه

سوالات