Keystone logo
Chicago State University College of Pharmacy

Chicago State University College of Pharmacy

Chicago State University College of Pharmacy

مقدمه

نکات برجسته

ماموریت دانشکده داروسازی توسعه دانش پژوهان دانشکده و دانشکده است که بر نیازهای بهداشتی مردم منطقه ، ایالت و کشور تأثیر می گذارد.

 • برای فارغ التحصیل شدن دانشجویان داروسازی اقلیت در رتبه 10 برتر کشور قرار دارد
 • 96+ قرارداد چرخش بالینی
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی 9: 1

طرح استراتژیک

در دسامبر 2019 ، هیئت امنای دانشگاه ایالتی شیکاگو برنامه استراتژیک 2020-2025 را تصویب کرد.

در حالی که دانشگاه برای دستیابی به سطوح بالاتر در همه جنبه های آموزش و یادگیری تلاش می کند ، ما درک می کنیم که سرمایه انسانی ما کلید پیشبرد این موسسه استثنایی دانشگاهی و عوامل تشکیل دهنده آن برای رسیدن به موفقیت است.

چشم انداز

دانشگاه ایالتی شیکاگو به دلیل نوآوری در آموزش و پژوهش ، توسعه جامعه و مشارکت مدنی شناخته خواهد شد. ما تعالی ، رهبری اخلاقی ، کارآفرینی و عدالت اجتماعی و زیست محیطی را ارتقا خواهیم داد. ما دانش آموزان و جامعه خود را برای تحول زندگی در سطح محلی و جهانی در آغوش خواهیم گرفت ، درگیر خواهیم کرد ، آموزش خواهیم داد ، و آنها را بالا خواهیم برد.

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144126_CSU4

مأموریت

دانشگاه ایالتی شیکاگو از طریق تعالی در رهبری اخلاقی ، ارتقا cultural فرهنگ ، توسعه اقتصادی و عدالت ، زندگی دانشجویان را از طریق آموزش ابتکاری ، تحقیقات و مشارکت های جامعه متحول می کند.

ارزش های

 • تعالی شخصی و تحصیلی
 • صداقت شخصی ، شغلی و تحصیلی
 • تنوع ، برابری و شمول
 • رهبری ، خدمت ، خیرخواهی ، عدالت اجتماعی و کارآفرینی
 • تفکر و یادگیری خلاق و نوآورانه
 • غرور در خود ، اجتماع و دانشگاه
 • یادگیری مادام العمر

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144125_CSU3

گروه علوم دارویی

دپارتمان علوم دارویی دارای چندین زمینه تخصصی است: داروسازی ، شیمی دارویی ، محصولات طبیعی / فارماکوگنوزی و فیزیولوژی / داروسازی. دارو سازی آن منطقه از داروخانه است که با موارد زیر مرتبط است: طراحی انواع مختلف دوز برای تحویل داروها. تعیین ذخیره سازی و ثبات دارو ؛ و ارزیابی اثرات عوامل تجویز و فرمولاسیون بر جذب ، توزیع ، متابولیسم و دفع داروها در انسان. شیمی دارویی علمی است که منحصر به داروخانه است زیرا ترکیبی از اصول فیزیکی ، شیمیایی ، بیوشیمیایی ، تحلیلی و دارویی است که در توضیح مکانیسم های اثر دارو و طراحی دارو استفاده می شود. استفاده از اصول مرتبط با شیمی دارویی ، دانش آموز مقطع کارشناسی حرفه ای را برای کار خود در داروسازی محکم می کند. فارماکوگنوزی (pharmacognosy) عبارت است از علم دارویی که مربوط به کاربردهای بیولوژیکی ، شیمیایی و درمانی داروهایی است که از گیاهان ، میکروب ها و حیوانات بدست می آید.

مأموریت

ماموریت گروه علوم دارویی این است که دانش آموزان را با پایه و اساس دانش لازم برای برنامه درسی داروسازی حرفه ای توانمند سازد. دانشکده ضمن ارائه آموزش با بالاترین کیفیت در علوم دارویی ، مهارتهای تفکر انتقادی ، حل مسئله و یادگیری مادام العمر را در داروسازان آینده معرفی و توسعه می دهد. اعضای هیأت علمی به عنوان الگوهایی ، مهارتهای بین فردی را در دانشجویان داروسازی در طول پیشرفت حرفه ای خود پرورش می دهند. به نوبه خود ، گروه علوم دارویی با تشویق آنها به تلاش برای تعالی در تحقیقات مهم ، رشد علمی این اعضای هیئت علمی را افزایش می دهد. این بخش همچنین تلاش می کند تا با برتری در خدمات هم در کالج و هم خارج از کالج ، به CSU-COP کمک قابل توجهی کند.

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144127_csu6

گروه عمل داروسازی

دپارتمان داروسازی متشکل از اعضای هیئت علمی است که تحصیلات خود را در زمینه علوم اداری و بالینی و همچنین تجربه مستقیم عمل ارائه می دهند. دوره های مورد نیاز در حوزه علوم اداری شامل مقدمه ای در زمینه توسعه شغلی و موضوعات فعلی داروخانه ، بررسی سیستم مراقبت های بهداشتی ، مدیریت حرفه ای حرفه ای و قانون و اخلاق داروسازی است.

دوره های مورد نیاز در حوزه علوم بالینی شامل مباحثی در زمینه داروهای بدون نسخه ، ارزیابی ادبیات دارو ، دارو درمانی و یک آزمایشگاه عملی حرفه ای است که بر مهارت های ارتباطی ، پردازش نسخه و مراقبت های دارویی تأکید دارد. تجارب تمرینی تحت نظارت مورد نیاز در طول برنامه ، فرصت هایی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا دانش به دست آمده در دوره های آموزشی را در موقعیت های زندگی به کار گیرند. این تجربیات به منظور ارتقا skills مهارتهای فنی ، شناختی و تصمیم گیری که برای تمرین معاصر داروسازی در محیطهای مختلف پزشکی ضروری است ، طراحی شده است. ایالت های مختلف این تجربیات را در هیئت دولت خود در مورد دارایی داروخانه اعمال می کنند.

مأموریت

ماموریت گروه طب داروخانه آماده سازی و توانمند سازی دانشجویان داروسازی و داروسازان برای تبدیل شدن به ارائه دهندگان شایسته مراقبت از داروساز در همه زمینه های عملی است. این مأموریت از طریق ترکیبی از دوره های آموزشی تعلیمی نوآورانه ، آموزش تجربی ، راهنمایی ، بورس تحصیلی و خدمات اجتماعی با مشارکت دانشجویان ، پزشکان داروسازی و جامعه پزشکی و غیر روحانی محقق می شود. این بخش از طریق توسعه و ارزیابی مدلهای ابتکاری عمل داروخانه که نقش داروساز را به عنوان عضوی جدایی ناپذیر از تیم مراقبت های بهداشتی ارتقا می دهد ، به جامعه حرفه ای خدمت می کند.

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144129_CSU11

اعتباربخشی

CSU توسط کمیسیون آموزش عالی ، یک آژانس معتبر منطقه ای که توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده شناخته شده است ، معتبر است. این شرکت مستقل در سال 1895 تاسیس شد و توسط وزارت آموزش و پرورش و شورای اعتباربخشی آموزش عالی به رسمیت شناخته شده است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.

اعتبار بخشی کمیسیون آموزش عالی (HLC) به عموم مردم ، دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و کارکنان اطمینان می دهد که دانشگاه ما معیارهای HLC اعلام شده را برآورده می کند. اعتبار سنجی به معنای تأیید کیفیت و یکپارچگی نهادی قابل قبول است و تأیید می کند که این موسسه مورد ارزیابی دقیق داخلی و خارجی قرار گرفته است. اعتبار سنجی موضع رسمی و تأییدی است که دانشگاه کیفیت آموزش عالی را ارائه می دهد که عموم مردم حق انتظار آن را دارند و جامعه آموزشی آن را به رسمیت می شناسد.

سازمانهای معتبر ، استانداردهای علمی را تعیین می کنند که نهادهای عضو آنها باید از آنها پیروی کنند. این فرایند تضمین کیفیت توسط انجمن های عضویت خصوصی انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که یک مدرسه استانداردهای بالایی را در مورد:

 • مدارک علمی
 • سختگیری آکادمیک
 • نتایج یادگیری دانش آموزان

مکان ها

 • Chicago

  9501 S. King Drive Chicago, IL 60628, , Chicago

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات