Keystone logo
Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

Charles University Faculty of Medicine in Hradec Králové

مقدمه

تحصیلات

دانشکده پزشکی دانشگاه چارلز در Hradec Králové برای دارندگان آینده مدرک لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در علوم پزشکی آموزش می دهد.

آموزش توسط مربیان - متخصصان در زمینه های مربوطه و دانشمندان شایسته ارائه می شود.

همکاری بین المللی

همکاری با کشورهای خارجی و تحرک بین المللی برای دانشکده ما در اولویت است.

به غیر از برنامه اراسموس ، که به دانشجویان فرصت می دهد یک تا دو ترم را در برخی از دانشگاه های اروپایی بگذرانند ، سازمان IFMSA موقعیت های دیگری را نیز به دانشجویان ارائه می دهد.

دانشکده ما با کلینیک معتبر مایو در روچستر، ایالات متحده ارتباط بسیار خوبی داشته است. این همکاری منحصر به فرد، که در گستره خود از تمام دانشکده های پزشکی دیگر در جمهوری چک پیشی می گیرد، سالانه حدود 10 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای اقامت 3 ماهه در روچستر فراهم می کند. مکان‌ها بر تحقیق تمرکز دارند و معمولاً با حوزه مورد علاقه و پیشرفت آینده دانش‌آموزان ما مرتبط هستند. همچنین اغلب یک خروجی انتشار وجود دارد. همه شرکت کنندگان در قرار دادن در کلینیک مایو تایید می کنند که این یک فعالیت بسیار تحریک کننده است. در برخی موارد، منجر به کار بیشتر در کلینیک های معتبر در ایالات متحده شده است.

موافقت نامه های بین دانشکده ها و صدها موافقت نامه بین دانشگاهی برای دانشجویان و معلمان یکی دیگر از روش های مشترک همکاری با موسسات خارجی است.

علوم و تحقیقات

علاوه بر تدریس ، فعالیتهای علمی و پژوهشی از جمله فعالیتهای اصلی دانشکده است.

اعضای هیئت علمی و دانشجویان ما محققان اصلی یا همکاران بسیاری از پروژه های اعطایی (آژانس کمک های مالی چک ، صندوق اجتماعی اروپا ، ERDF ، FP7 و غیره) مربوط به تحقیقات پزشکی و آموزش نوآوری هستند.

دانشجویان دوره های کارشناسی (کارشناسی ارشد) می توانند از همان ابتدای تحصیل خود را برای کارهای علمی و پژوهشی در چارچوب برنامه درسی خود آماده کنند. نتیجه کار آنها سالانه در کنفرانس های SVOČ (کنفرانس کار علمی و پژوهشی دانشجویان) ارائه، بحث و داوری می شود.

نتایج فعالیتهای علمی و پژوهشی در بسیاری از جلسات علمی منظم ارائه می شود.

کنفرانس های علمی دانشکده پزشکی و بیمارستان دانشگاهی در Hradec Králové بخشی از رویه های بازبینی خارجی برای کمک های مالی برخی از آژانس های کمک هزینه است.

فعالیت های پژوهشی دانشجویان در برنامه تحصیلات تکمیلی (Ph.D.) در کنفرانس های دانشجویان کارشناسی ارشد ارائه می شود.

کنفرانس بین المللی دانشجویان تحصیلات تکمیلی (Ph.D.) تحت عنوان "کنفرانس بین المللی تحصیلات تکمیلی پزشکی در هرادک کرالووه" با عنوان فرعی "مرزهای جدید در تحقیقات دکتری. دانشجویان» از سال 2005 به صورت سالانه سازماندهی می شود و اعتبار خود را افزایش می دهد. اعتبار کنفرانس بین المللی تحصیلات تکمیلی پزشکی Hradec Králové با عنوان فرعی New Frontiers in the Research of Ph.D. دانشجویان که از سال 2005 سازماندهی شده است، دائماً در حال افزایش هستند.

مکان ها

  • Hradec Kralove

    Charles University in Prague Faculty of Medicine in Hradec Kralove PO BOX 38 Simkova 870 Hradec Kralove 1 500 38 Czech Republic, , Hradec Kralove

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات