Keystone logo
Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

مقدمه

در Boston University School of Theology (STH) ، می توانید وزارتخانه هایی را که تصور می کنید به عنوان یک رهبر آماده برای پاسخگویی به چالش های فضای مذهبی جهانی امروز ، پیگیری کنید. خودت را متحول کن. سپس جهان را تغییر دهید. یک دانشکده مشهور شما را از طریق دانشگاهیان دقیق راهنمایی می کند. یک جامعه حامی زندگی ، ایمان و اهداف شما را پرورش می دهد.

ماموریت ما این است که به دنبال شناخت خدا ، پرورش رهبران برای جوامع ایمان ، غنی سازی آکادمی و جستجوی صلح با عدالت در جهانی متنوع و بهم پیوسته باشیم.

ما به عنوان مدرسه تأسیس دانشگاه بوستون و قدیمی ترین حوزه علمیه متحد متدیست در آمریکای شمالی ، یک مدرسه حرفه ای در یک دانشگاه تحقیقاتی جهان وطنی هستیم که خود متعهد به "یادگیری ، فضیلت و تقوا" است. ریشه در سنتهای وسلیان و برگرفته از سنتهای وسیع مسیحی جهان ، ما تلاش می کنیم زنان و مردان را برای وزارتخانه ها و مشاغلی که تحول فردی و اجتماعی را تقویت می کنند ، متناسب با تنوع جهانی ، و میراث نبوی این امر را تجهیز کنیم. مدرسه الهیات تاریخی.

به جامعه بی نظیر فراگیران ما بپیوندید که درباره مشکلات دنیای واقعی خلاقانه فکر می کنند. در کنار دانشجویان موفق بیاموزید ، و از طریق برنامه های دقیق علمی توسط اساتید مشهور هدایت می شوید. در Boston University School of Theology ، اعتقادات ما متنوع است. تماس های ما متنوع است. اما ما آرزوی مشترک ایجاد جهانی بهتر را داریم.

مکان ها

  • Boston

    Commonwealth Avenue,745, 02215, Boston

    سوالات