Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Boston College

Boston College

Boston College

مقدمه

آموزش با قلب و روح و قدرت تبدیل

Boston College ، اولین موسسه آموزش عالی که در شهر بوستون فعالیت می کند، امروزه در میان دانشگاه های برتر کشور، یک رهبر در هنرهای لیبرال، تحقیق علمی و تشکیل دانش آموزان است.

Boston College در آرمان هایی که بنیانگذاران یسوعیون را الهام می دهد، به دانش آموزان کمک می کند تا به سمت درون نگاه کنند، اما همیشه برای رسیدن به آن، به توسعه کامل ذهن و استعداد خود و استفاده از آنها در خدمت به دیگران است.

درباره کالج موریسسی

کالج هنر و علوم رابرت جی موریسسی، توسعه فکری و رشد دینی، اخلاقی و شخصی دانشجویان را تقویت می کند. دانش آموزان و دانش آموزان کالج Morrissey مستقیما در معرض مشکلات جالب جهان قرار می گیرند، با استفاده از هدایای آنها برای ارتقاء کیفیت عمومی.

کالج موریسی برنامه های تحصیلات تکمیلی را در رشته های علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی ارائه می دهد. دانش آموزان آماده ظهور در طیف گسترده ای از مشاغل هستند و آماده هستند تا به عنوان رهبرانی توانا و پرشور خدمت کنند و به عنوان خمیرمایه خوبی در جوامع در سراسر جهان کار کنند.

Boston College موریسسی به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین بخش Boston College ، تعهد یسوعیون، کاتولیک به عمق پرس و جو، برتری تحصیلی و آموزش کامل فرد را از طریق مشارکت سازنده با هنرهای آزاد انجام می دهد.

چرا Boston College ؟

وقتی دانش آموزان Boston College وارد می کنند، اولین گام هایی را که در مسیر کشف ایجاد می کنند، تحریک می کنند که رشد فکری، شخصی، اخلاقی و معنوی آنها را تحریک می کند. برنامه های کالج موریسسی هنر و علوم از دانشجویان خواسته اند تا در مورد خودشان، جوامعشان و جهان، برای جستجو برای حقیقت هر کجا که می روند، و استفاده از استعدادهای خود برای بهبود زندگی دیگران، یاد بگیرند.

کسانی که به تحصیل می پردازند که عمر طول می کشد، چالش و حمایت را برای ساختن آیند معنی دار و تحقق پیدا خواهد کرد.

1. آموزش هنرهای لیبرال دینامیک

طیف گسترده ای از رشته هایی را که افراد تحصیلکرده را در قرن بیست و یکم آماده می کنند، بررسی کنید. تحصیلات لیسانس هنر در Boston College مهارت های ارزشمندی را شامل تفکر انتقادی، تصمیم گیری اخلاقی، ارتباط موثر و توانایی دیدن تجربه ی انسانی از طیف وسیعی از دیدگاه ها می کند.

2. هوش مصنوعی

کالج Morrissey دانشجویان را به چالش می کشد تا پتانسیل کامل خود را کشف و به دست آورند دانشکده مشهور، دوره های نوآورانه و فرصت های خارج از دانشگاه، دانش و تجربه دانش آموزان را گسترش می دهد.

3. یسوعیون، سنت کاتولیک

دقت فکری، یکپارچه سازی دانش، تشکیل دانش آموز، مراقبت از افراد، استفاده از آموزش و پرورش ما در خدمت به دیگران - این ارزش های کاتولیک، یسوئیت، کاتولیک تجربه Boston College را تعریف می کند.

4. تحقیق در سراسر رشته

در اینجا، همکاری علمی، پژوهش و تدریس را فراتر از مرزهای انضباطی سنتی ترسیم می کند. برنامه درسی اصلی، موسسه هنرهای لیبرال، موسسه علوم جامع و جامعه و انواع پروژه های تحقیقاتی دانشجویان و اعضای هیئت علمی را از مناطق مختلف تحقیق جمع آوری می کند.

5. مزایای بوستون

بوستون با بیش از 50 مؤسسه آموزش عالی در منطقه شهری، یکی از مهمترین شهرهای کالج است. این شهر یک طبقه جهانی است که پر از تاریخ، نوآوران علمی و فناوری، فرهنگ و امکانات تجارتی است.

6. شبکه فارغ التحصیلان

دانش آموزان از ارتباطات و حمایت از شبکه های محکم و وفادار تقریبا 180،000 فارغ التحصیلان Boston College .

مکان ها

  • Boston

    Boston College Gasson Hall 108 140 Commonwealth Avenue Chestnut Hill, MA 02467, 02467, Boston

    سوالات