Keystone logo
Australian Graduate School of Leadership دکتر رهبری کسب و کار
Australian Graduate School of Leadership

دکتر رهبری کسب و کار

Sydney, استرالیا

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Jun 2024

AUD ۹۹٬۸۰۴ / per year

آموزش از راه دور

مقدمه

اهمیت شغلی مهم

دکتر رهبری تجارت (DBL) به منظور آماده سازی مدیران ارشد طراحی شده است تا به طور مؤثر مسئولیت کلی رهبری را در یک سازمان واحد چند کسب و کار قابل ملاحظه ای انجام دهند که در بازارهای ملی و جهانی بسیار رقابتی فعالیت می کند. DBL شامل یک سفر یادگیری است که توسط رهبران شرکت ها ، هیئت مدیره آنها و شرکت کنندگان گذشته DBL مشخص شده است که به عنوان یک آمادگی اساسی برای مقابله با یک محیط سازمانی است که طی چند سال آینده به صورت بنیادی تغییر خواهد کرد.

بسیاری از رهبران شرکتها به دلیل نتیجه عملکرد و دستاوردهای شایسته خود ، جایگاه های رسمی سازمانی خود را بدست آورده اند که با آموزش مدیریت عمومی در دوره هایی مانند MBA تکمیل شده است ، اما غالباً فرصتی برای گذراندن دوره های رهبری سطح بالاتر که به منظور آماده سازی مدیران ارشد شرکت ها وجود دارد ، ندارند. با محیط شرکتی نوظهور مقابله کنید. . DBL نامزدها را برای سرعت بخشیدن به پیشرفت رهبری خود با کمک به آنها در بیان صریح رهبری مشروط مشروط شخصی خود ، به سفر رهبری شخصی خود مجهز می کند.

DBL چالش های شخصی و فرصت های ارتقاء توانایی را برای مدیران با تجربه که توانایی کمک به موفقیت در بنگاه های خود را طی حداقل یک دوره 10 ساله نشان داده اند فراهم کرده و موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در یک رشته مربوط به تجارت یا رهبری شده اند. DBL گزاره را منعکس می کند: "وقتی تئوری از طریق تحقیقات عملی نتیجه گیری می شود ، به احتمال زیاد با موفقیت عمل آینده را راهنمایی می کند." در اصل ، تئوری خوب عمل خوب است.

نتایج دوره

پس از اتمام ، نامزدها دارای موارد زیر هستند:

  • درک جامع از نظریه رهبری و پیامدهای آن برای عمل رهبری؛
  • اعتماد به نفس شخصی و توانایی نوآوری و انعطاف پذیری به طور فزاینده پیچیده و نامطلوب زمینه های چند مشارکت کننده؛
  • حساسیت به تغییرات فرهنگی، اجتماعی، جمعیتی و اقتصادی و تنوع در تصمیم گیری و ارتباطات آنها منعکس شده است.
  • توانایی تحلیل انتقادی از مسائل مربوط به رهبری چشم انداز جامع و احتمالا بر عملکرد آتی سازمان هایشان تأثیر می گذارد.
  • قدردانی از نقش رهبری شرکت در تأمین نتایج اجتماعی مسئولانه؛ و
  • تظاهرات و توجیه سهم اصلی و قابل توجه در عمل رهبری.

طول دوره

(الف) حداقل زمان برای تکمیل ، دو سال معادل مطالعه تمام وقت خواهد بود. (تقریبا 40 ساعت در هفته در طول سه ماهه)

(ب) حداکثر زمان تکمیل DBL (شامل دوره های تعلیق تایید شده برای ثبت نام) به طور معمول برای یک کاندید تمام وقت سه سال تقویم خواهد بود.

ج) داوطلبان ثبت نام شده به صورت پاره وقت مشمول بازه زمانی دو برابر مدت زمان ذکر شده در موارد فوق می باشند. (تقریبا 20 ساعت در هفته در طول سه ماهه)

(د) كاندیدایی كه با موفقیت موفق به تكمیل مقاطع مضاعف مورد نیاز خود را با نمرات اعتباری یا بالاتر بگیرد ، اما به مرحله پایان نامه نپیوندد ، ممكن است با دیپلم دانشگاه رهبری كسب وكار خارج شود.

معیارهای پذیرش

انتظار می رود که متقاضیان برنامه دکترا به معیارهای آکادمیک زیر برسند:

  • داشتن مدرک کارشناسی ارشد توسط پایان نامه یا پایان نامه مناسب برای زمینه حرفه ای متقاضی؛ یا
  • داشتن مدرک کارشناسی ارشد توسط کارشناسی ارشد مناسب به زمینه حرفه ای متقاضی با یک استاندارد عالی؛ یا
  • داشتن مدرک لیسانس با افتخارات (به طور معمول کلاس 1 یا کلاس 2A افتخارات سطح یا معادل آن)؛ یا
  • در شرایط استثنایی، زمینه تحصیلی معادل آن که توسط دانشگاه مورد توجه قرار گرفته است، آماده سازی مناسب برای تحصیل و کار تحقیق مستقل در سطح دکترا است.

یک متقاضی ممکن است ملزم شود که دانشگاه را برآورده کند که بتواند در هر دو زبان انگلیسی و انگلیسی صحبت کند و در سطح مناسب برای تحقیق در سطح دکترا شرکت کند. برای ادامه مرحله 2، کاندید باید یک پیشنهاد انتقادی ارائه دهد که ارزیابی پنل آنها را ارضا کند.

به علاوه معیارهای علمی ذکر شده در بالا، متقاضیان معمولا انتظار می رود حداقل 10 سال تجربه حرفه ای رهبری حرفه ای برای پذیرش در این دوره داشته باشند.

شرط ورود به زبان انگلیسی انگلیسی آیلتس آکادمیک 7.0 (باند کمتر از 7.0) یا معادل آن نیست.

متقاضیانی که تابعیت دارند و یا اقامت دائم طولانی دارند (حداقل ده سال) و تحصیلات متوسطه یا عالی (تحصیلات عالی) را در کشورهای زیر به اتمام رسانده اند از داشتن مدارک تسلط به زبان انگلیسی معاف هستند: ساموآ آمریکایی ، استرالیا ، بوتسوانا ، کانادا ( به استثنای کبک) ، فیجی ، غنا ، گویان ، ایرلند ، جامائیکا ، کنیا ، لسوتو ، لیبریا ، نیوزلند ، نیجریه ، پاپوا گینه نو ، ساموآ ، سنگاپور ، جزایر سلیمان ، آفریقای جنوبی ، تونگا ، ترینیداد و توباگو ، انگلستان (از جمله شمال ایرلند) ، ایالات متحده آمریكا ، زامبیا ، زیمبابوه ، یا جایی كه دستورالعمل صلاحیت ترك تحصیلی قبلی (تدریس ، ارزیابی و امتحان) كاملاً به زبان انگلیسی بود. نامزدهای استرالیا واجد شرایط واجد شرایط بودن درخواست وام FEE-HELP از دولت فدرال استرالیا برای پرداخت کلیه یا بخشی از هزینه های ثبت نام خود هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمک هزینه ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.studyassist.gov.au/help-loans/fee-help

مشتریان

123772_ScreenShot2019-10-29at11.36.51AM.png

لیزا گریفیتس

تجربه من در انجام برنامه DBL به طور قابل توجهی چالش برانگیز ، هیجان انگیز ، فرسودگیز و بسیار ارزنده بوده است.

من نمی توانم تأکیدات مستقیمی را که DBL در عملکرد رهبری من داشته است ، تأکید کنم. این نه تنها به عنوان رهبر ، بلکه در رشد و موفقیت باورنکردنی سازمان شگفت انگیزی که من از آن برخوردار هستم ، کمک کرده است. OzChild در سالهایی که DBL را تکمیل کرده ام ، بیشترین موفقیت های خود را داشته است.

من مدیون یادگیری هستم و امیدوارم که بتوانم در آینده چیزی را به AGSL ارائه دهم.

123786_Jessica.png

جسیکا مورفی

دکتر رهبری مشاغل در توسعه من به عنوان یک رهبر و تأثیر من در مقام یک رهبر در جریان است. این دوره فرصتی برای ایستادن و تأمل در مورد رابطه بین تئوری رهبری و عمل ، بروز چالش ها و فرصت های تجاری فراهم کرده است.

به طور خلاصه ، من توانستم بینشهایی را ایجاد کنم که از من در پاسخگویی به مسائل مربوط به رهبری به طور مؤثر پشتیبانی می کند - نه تنها از پیشرفت من به عنوان یک رهبر بلکه از تأثیر سازمانی و پایداری مداوم من مسئولیت آن را به دست آوردم.

در آخرین نقش من به عنوان کارآفرین برای شرکت خودم - مشورت سایر شرکت ها و آژانس های دولتی ، در نقش خود به عنوان تیم های رهبری اجرایی ، این یادگیری همچنان به همان اندازه برای من مهم است.

123774_ScreenShot2019-10-29at11.41.25AM.png

استاد فرانک بیلسون

من علاقه ای پیدا کردم که بیشتر در مطالعه رهبری درگیر شوم و سرانجام تصمیم گرفتم که DBL را به نفع شخصی خود انجام دهم. نمونه های بسیاری از این موارد وجود دارد که مشارکت های رهبری من با دخالت من در دوره DBL غنی شده است ، از جمله تعیین ساختار حاکمیت برای یک ابتکار جهانی برای از بین بردن نابینایی ، یک برنامه مشترک سازمان بهداشت جهانی (WHO) و آژانس بین المللی. برای پیشگیری از نابینایی (IAPB) با عضویت بین المللی در سازمان های مردم نهاد ، انجمن های حرفه ای ، موسسات مراقبت چشم و شرکتها.

پروفسور فرانک بیلسون AO
استاد بنیاد چشم پزشکی ، دانشگاه سیدنی
مدیر ، آزمایشگاه مهارت های جراحی بنیاد بینایی برای زندگی ، بیمارستان سیدنی

123775_ScreenShot2019-10-29at11.42.36AM.png

جان هاروی

پس از اتمام DBL ، به من اعتماد به نفس و توانایی پذیرش و تکمیل موفقیت آمیز چالش های رهبری را می دادم که در غیر این صورت نمی کوشیدم.

یکی از مزایای اصلی تکمیل DBL بهبود توانایی من در هدایت رهبران دیگر بوده است. از آنجایی که من DBL را تکمیل کردم، از رهبری در غلبه بر چالش های قابل توجهی که با تعدادی از سازمان هایی که من درگیر آن بوده ام، ارائه شده است. توانایی من برای ارائه این رهبری توسط شرکت من در DBL بسیار افزایش یافته است.

DBL همچنین من را قادر می سازد تا بهتر شناخت، اولویت بندی و انتقاد از مسائل مهم رهبری پراهمیت را ارزیابی و همچنین درک و کاربرد استراتژی های مناسب در ایجاد استدلال در مذاکرات عمده را ارزیابی کنند. "

دکتر جان هاروی AO، مدیر سابق IBM

123775_ScreenShot2019-10-29at11.42.36AM.png

دیل بیلی

کار من در دو دهه تجربه فنی و عملی برقرار شده است. اگرچه این فتنه شخصی من با آنچه رهبری است را برآورده نکرد. DBL به من این امکان را داد تا به طور جدی به تجربیات گذشته و حال خود بپردازم و سپس تئوری را به کار ببندم تا اینها را بطور مداوم جدا کنم. DBL یک تجربه مهم یادگیری بوده است که به من اجازه داده است تا با ظهور و تغییر کارآیی روش های متدکی را برای ایجاد اختلال و تغییر در پیش بگیرم. توانایی من در مربیگری ، توسعه و مربیگری اعضای تیم در نتیجه این برنامه به طور قابل توجهی بهبود یافته است و میراثی از سهم من در سازمانهایی که با آنها کار می کنم باقی مانده است. کاربرد کار من از DBL همچنان در حال تکامل است و اطمینان حاصل می کند که ویژگیهای رهبری من در منظر در حال تغییر در کسب و کار مؤثر است.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات