Keystone logo
© BIMM University
Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

مقدمه

Auream Phoenix University for Women (APUW) یک مؤسسه مستحکم است که بر اساس کیفیت و پایه ای محکم ساخته شده است، که مأموریت آن ارزیابی پیشینه مطالعات و مشاغل مدیران، کارآفرینان و زنان حرفه ای است تا آنها را قادر سازد تا از طریق یک مدرک دقیق، مدرک بین المللی دریافت کنند. ادغام برنامه های تحصیلی ما مفتخریم که اولین دانشگاه خصوصی آموزش از راه دور فقط برای بانوان هستیم که در زمینه پیچیده اعتبارسنجی شایستگی ها به منظور اخذ مدرک فعالیت می کند.

APUW یک سیستم خودتنظیمی اخلاقی سختگیرانه را برای برآورده کردن تمام الزامات کیفیت برای این مدل از دانشگاه اجرا می کند. دانشکده های ما: هنر و علوم انسانی، بازرگانی و رسانه، روانشناسی، علوم کامپیوتر، مهندسی و فناوری، زندگی و زمین و علوم طبیعی و بهداشت، اجازه ارائه بیش از دویست زمینه تحصیلی را می دهند. آنها با دقت انتخاب شده اند تا با نیازهای بازار و فرصت های شغلی آینده مرتبط باشند.

APUW به دانشجویان خود افتخار می کند. آن‌ها می‌توانند سرمایه‌گذاری‌های کارآفرینی برجسته ایجاد کنند، می‌توانند نقش‌های پیشرو در شرکت‌های چند ملیتی، شرکت‌های خصوصی، و سازمان‌های غیردولتی داشته باشند یا می‌توانند حرفه‌ای پیشرو در دنیای کار باشند.

Auream Phoenix University for Women (APUW) اولین دانشگاه خصوصی، بین المللی، آموزش از راه دور و هدفمند است که منحصراً به آموزش زنان اختصاص دارد. APUW به هر زنی که در کار و خانواده مشغول است اجازه می دهد تا در حالی که در محیط راحت خانه خود باقی می ماند، تحصیل کند و اهداف تحصیلی خود را تکمیل کند. دانشگاه ما رهبران زن با ذهنیت برنده، زنانی با شخصیت‌های پویا و پویا، متفکران مستقل و زنانی که آگاه هستند که نقاط مرجع در جامعه خود باشند، مخاطب قرار می‌دهد. تمرکز اصلی ما بر آزمون مهارت ها و شایستگی ها برای صدور گواهینامه علمی است. برنامه های مدرک دانشگاه Aurea Phoenix برای زنان بر اساس روش APEL (Accreditation Preor Experiential Learning) طراحی شده است تا به زنان شاغل فعال با حداقل 5 سال تجربه حرفه ای، شانس کسب مدرک بدون غفلت از خانواده خود را ارائه دهد.

مأموریت

ما به دانشجویان دختر بزرگسال این فرصت را می‌دهیم که با استفاده از روش APEL (Accreditation Prior Experiential Learning) مدرک بین‌المللی کسب کنند تا رزومه حرفه‌ای خود را ارزیابی کنند. سیستم APEL شامل تجزیه و تحلیل دقیق تجربیات آموزشی و حرفه ای قبلی است که با توجه به پارامترهای خاص، به اعتبارات علمی معتبر برای اعطای مدرک APUW تبدیل می شود.

ماموریت ما ارائه یک محیط یادگیری دیجیتالی چندفرهنگی، ارزشمند و چالش برانگیز برای دانش آموزان است که شخصیت های قوی و کامل را تغذیه می کند، رهبری را تشویق می کند و شخصیت و وجدان اجتماعی هر دانش آموز را ایجاد می کند. ما تلاش می کنیم تعهد خود را به آموزش از راه دور، دانش، تحقیق و خدمات بزرگسالان از طریق فعالیت های کل جامعه دانشگاه خود حفظ کنیم.

دستاوردها

از زمان تشکیل خود، APUW به عنوان یک دانشگاه کسب و کار خصوصی، برنامه های مدرکی را ارائه کرده است که بر اساس ارتباط ویژه با حرفه های آزاد، تجارت، صنعت، مدیریت و به طور کلی دنیای کار ساخته شده است. برنامه هایی که مربوط به خودتعیین، دانش، خلاقیت است. ما به دانش‌آموزان آموزش می‌دهیم که چگونه مسیر خود را به سوی آینده‌ای کامل هموار کنند.

در عین حال، ما بر نیاز به یک پس‌زمینه مستحکم متشکل از مهارت‌ها و دانش عمومی از طریق برنامه‌های درسی با دقت طراحی شده مطابق با الزامات بازار کار بین‌المللی تأکید می‌کنیم. امروزه، مانند همان ابتدا، فلسفه آموزش بزرگسالان ما همچنان دانش آموز محور، رایگان، نوآورانه و مدبر است.

در طول سفر ما به سوی تعالی و تحقق، APUW با موفقیت از چندین بررسی کیفیت نهادی خودتنظیم شده، بررسی برنامه های درون دانشگاهی و فرآیندهای اعتباربخشی، دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه عبور کرده است.

چشم انداز

Auream Phoenix University for Women به یک رهبر جهانی در آموزش از راه دور برای زنان بزرگسال بر اساس APEL (آموزش تجربی قبلی اعتباربخشی) تبدیل خواهد شد. ما به دانشجویان زن خود ابزارهای لازم را برای خودارزیابی انتقادی مهارت های مطالعه خود برای موفقیت حرفه ای ارائه می دهیم. هدف ما ایجاد اعتماد و تخصص دانش آموزان با تشویق آنها به تعیین اهداف و حمایت از برنامه های آنها برای دستیابی به آن است. ما می خواهیم توسعه پتانسیل کامل هر دانش آموز را به عنوان یک شخص تسهیل کنیم و به آنها فرصت هایی برای فکر کردن، بحث کردن، کشف و تصمیم گیری بدهیم.

پذیرش ها

مکان ها

 • London

  At Uniselinus Europe 71-75 Shelton Street, WC2H9JQ, London

  • Ragusa

   At Uniselinus Europe Networking University Via Roma, 200, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Auream Phoenix University SA Panama City – Republic Of Panama, , Panama City

    • London

     London, بریتانیا

     سوالات