Keystone logo
Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School

مقدمه

Alfred Nobel Open Business School سوئیس

کشورهای کمی وجود دارند که با استفاده از یک عبارت مد روز، اغلب بتوان آن را به عنوان یک برند در نظر گرفت. ساختن برند رشک برانگیز است و باید دنبال شود، زیرا محصولات و خدماتی که به مفهوم تبدیل شده اند، از چاقوی ارتش سوئیس گرفته تا ساعت، تا خطوط هوایی سوئیس، یکدیگر را تقویت می کنند. البته این بدان معناست که کیفیت، دقت و صحت را می توان با هر یک از آنها مرتبط کرد و در اینجا عملا به یکی از کلیدهای موفقیت رسیدیم. در سوئیس، مقررات و کیفیت پوشش هر جزئیات تضمینی است که ما را ناامید، گمراه یا اشتباه می کند. این چیزی است که ما به دانش آموزان خود ارائه می دهیم.

دهه ها تجربه و کیفیت دانشجویان ما را از تمام قاره های جهان جذب می کند. ما مفتخریم که از 50 کشور نامزد داریم و یک شبکه بین المللی از تماس های دانشجویی ایجاد کرده ایم.

زندگی تجاری در سراسر جهان به روش های مختلفی انجام می شود. این را می توان از کتاب ها یاد گرفت، اما در اینجا می توانید مستقیماً از اساتید ما از نقاط مختلف جهان یاد بگیرید. آنها علاوه بر دانش دانشگاهی، دنیای تجارت قاره خود را نیز ارائه می دهند.

هدف از برنامه های آموزشی به زبان انگلیسی ما برانگیختن میل به دانش، توسعه تمرین مداری، آماده شدن برای زندگی با دانش کاربردی و تربیت متخصصانی است که تشنه موفقیت هستند. اینها مهمترین ارکان مؤسسه آموزشی ما هستند که دانش آموزان ما می توانند مشاغل خود را بر اساس آنها بنا کنند.

داوطلبان ما می‌توانند در دوره‌های آنلاین شرکت کنند، بنابراین نیازی نیست در طول تحصیل، حرفه حرفه‌ای خود را پشت سر بگذارند. دانشجویان حتی می توانند پایان نامه/پایان نامه خود را با در نظر گرفتن جنبه های حرفه ای در موضوعی نزدیک به حوزه تخصصی خود به زبان خودشان بنویسند.

فلسفه ANOBS "آموزش عملی، تولید متخصصان قابل فروش در آرزوی موفقیت" است.

اصول ما:

  • برانگیختن میل به دانش
  • جهت گیری تمرین
  • کسب دانش قابل استفاده
  • بازارپذیری
  • حرفه ای گری

مکان ها

  • Zürich

    Löwenstrasse 20, 8001, Zürich

سوالات