Keystone logo
Alma Mater Europea

Alma Mater Europea

Alma Mater Europea

مقدمه

Alma Mater Europaea یک دانشگاه بین المللی است که توسط آکادمی علوم و هنر اروپا در سالزبورگ، اتریش راه اندازی شده است. آکادمی حدود 2000 دانشمند برتر از جمله 34 برنده جایزه نوبل را متحد می کند. بیش از 2000 دانشجو از 30+ کشور جهان در دوره های دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد در رشته های علوم انسانی، مدیریت پروژه، هوش مصنوعی، توسعه پایدار، تجارت، ارتباطات استراتژیک، پیری شناسی اجتماعی، فیزیوتراپی و پرستاری تحصیل می کنند.

Alma Mater Europaea متعهد به تولید فارغ التحصیلانی است که مدارک آنها در سطح ملی و بین المللی به رسمیت شناخته شده و پذیرفته شده است. Alma Mater Europaea تلاش می کند تا برنامه های دانشگاهی حرفه ای خود را مطابق با بازار جهانی و مطابق با سازمان های آموزشی بین المللی به طور مداوم بهبود بخشد و ما با استفاده از اعتبار سنجی کیفیت داخلی و خارجی ، در معرض یک فرایند مستمر خود ارزیابی و خودسازی هستیم. به

Alma Mater Europaea محیط تحصیلی غنی و متنوعی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که هم برای رشد فکری و هم برای کسب دانش و مهارت های حرفه ای فرصت ایجاد می کند. روش های آموزشی ما مطابق با استانداردهای بین المللی است. ما بر توسعه حرفه ای در دنیای واقعی متمرکز شده ایم و رویکردی انعطاف پذیر ، سفارشی و م offerثر ارائه می دهیم.

تحت حمایت آکادمی علوم و هنر اروپا، Alma Mater Europaea تلاش می کند تا یک نخبگان رهبری بین المللی جدید در زمینه های آموزش، فرهنگ، اقتصاد، قانون، بهداشت، تغذیه و محیط زیست شکل دهد.

ماموریت ، چشم انداز و استراتژی

مأموریت

ماموریت اصلی AMEU توسعه و اجرای برنامه های کاربردی و رقابتی با کیفیت، مکمل و جستجوی اروپایی است که در درجه اول مورد نیاز بخش های تجاری اسلوونی و اروپای مرکزی است.

ماموریت AMEU اجرای برنامه های آموزشی و پژوهشی علمی با کیفیت بالا در زمینه های مختلف و خدمت به جامعه به عنوان مرکز دانشگاهی ترویج توسعه، گسترش و استفاده از دانش در زمینه علوم مختلف است. AMEU با هدف کسب و پیاده سازی دانش جدید و توسعه دانش جدید با همکاری سایر دانشگاه های منطقه، همکاری با دانشگاه های منطقه و سایر کشورهای اروپایی را توسعه داده است.

بنابراین AMEU به توسعه اقتصادی و فرهنگی و خلق ارزش ها کمک می کند و ماموریت های محلی، ملی و منطقه ای را در زمینه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بر اساس رویکرد فراملیتی و بین رشته ای انجام می دهد.

چشم انداز

چشم انداز AMEU تبدیل شدن به یک مرکز آموزشی بین المللی، یک مرکز برتر در آموزش و پژوهش است که از تحقیقات استراتژیک و کاربردی خود برای حل خلاقانه مسائل اقتصادی، فناوری، بهداشتی و اجتماعی-سیاسی، اکولوژیکی و اقلیمی و بین فرهنگی اروپای مرکزی استفاده می کند. در درجه اول منطقه دانوب و بالکان.

به عنوان یک جامعه آکادمیک باز، در همکاری با شرکای خود، پروژه هایی را برای توسعه اقتصادی و فناوری، صلح و دموکراسی، توسعه پایدار، و توسعه تعادل اکولوژیکی در منطقه ارائه خواهد کرد و از این طریق به ادغام مجدد اروپا کمک خواهد کرد.

استراتژی توسعه

کار AMEU بر اساس سیاست های استراتژیک زیر است:

توسعه برنامه های تحصیلی در زمینه هایی که بیشترین تعداد موقعیت شغلی موجود را دارند ؛

 • توسعه رشته های علمی بنیادی که برنامه های مطالعاتی بر اساس آنها طراحی شده است.
 • اجرای فعالیت های علمی کاربردی و انتقال دستاوردها به محیط ؛
 • همکاری با سازمانهای تجاری و دیگر سازمانها ؛
 • عملکرد توسعه حرفه ای و مشاوره ؛
 • ارتباط بین المللی با موسسات آموزشی و پژوهشی

اعتباربخشی

کلیه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد Alma Mater Europaea به طور کامل توسط NAKVIS، آژانس تضمین کیفیت اسلوونی برای آموزش عالی معتبر هستند.

ویژگی های پردیس

Alma Mater Europaea یک دانشگاه پردیس نیست و بخش‌های ما و سایر واحدهای تشکیل‌دهنده ما در مکان‌های مختلف یافت می‌شوند.

یکی از مکان های ما را انتخاب کنید و بهتر با آن آشنا شوید.

 1. اتریش
 2. اسلوونی
 3. کرواسی

اتریش

اتریش به دلیل گذشته و حال فرهنگی غنی خود مورد توجه مردم در سراسر جهان است.

سالزبورگ

چهارمین شهر بزرگ اتریش که در زیر کوه های آلپ واقع شده است، به دلیل زادگاه ولفگانگ آمادئوس موتزارت در جهان مشهور است و به دلیل معماری باروک خود در سطح بین المللی شهرت دارد. این شهر دارای سه دانشگاه و تعداد زیادی دانشجو است. سالزبورگ مقر آکادمی علوم و هنر اروپا است.

سالزبورگ یکی از زیباترین شهرهای اروپاست که در طول قرن ها با دقت حفظ شده است. اطراف آن را مناظر دیدنی، دریاچه ها، کوهپایه های آلپ و قله های کوه احاطه کرده اند.

کاخ‌ها، کلیساهای اسقف اعظم، میدان‌ها و فواره‌ها، و به‌ویژه قلعه، عشق به شکوه اسقف اعظم زمانی قدرتمندی را که بر شهر حکومت می‌کردند، منعکس می‌کنند.

زیبایی شهر و محیط طبیعی قرن هاست که مسافران را به خود جذب کرده است و امروزه نیز یکی از جاذبه های اصلی گردشگری است. شما می توانید بیشتر از هر توریستی با شهر آشنا شوید.

اسلوونی

اسلوونی به شدت از ایده ساختن یک منطقه واقعی اروپایی از دانش حمایت می کند و تلاش می کند تا اقدامات حمایت از فرصت های برابر، موفقیت مدرسه، تحرک به طور کلی، آموزش عالی و آموزش حرفه ای و آموزش، یادگیری زبان، ایمنی در مدرسه، عدم تبعیض، آموزشی را اجرا کند. فن آوری ها و آموزش از راه دور، شناخت آکادمیک و حرفه ای مدارک، آمار آموزشی، توسعه کلی آموزش عمومی و آموزش حرفه ای، توسعه دوره کارشناسی و نوسازی تحصیلات تکمیلی.

لیوبلیانا

لیوبلیانا پایتخت و بزرگترین شهر اسلوونی است. لیوبلیانا علاوه بر داشتن همه چیزهایی که تمام پایتخت های مدرن دیگر دارند، موفق شد فضای آرام یک شهر کوچک را حفظ کند. لیوبلیانا جمعیت زیادی از دانشجویان دارد و موقعیت جغرافیایی مرکزی آن به این معنی است که می توانید ظرف یک ساعت به آلپ یا دریای آدریاتیک برسید.

ماریبور

ماریبور دومین شهر بزرگ اسلوونی است. در سال 2012 پایتخت فرهنگی اروپا و در سال 2013 پایتخت جوانان اروپا بود. این شهر زادگاه بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران مشهور و بین المللی است، موفق ترین باشگاه فوتبال در اسلوونی، قدیمی ترین درخت انگور در جهان، دومین کنیسه قدیمی در اروپا، میزبان بانوان جام جهانی اسکی آلپاین FIS... ماریبور دارای یک مکان بزرگ است. جمعیت دانشجویی و مقصدی محبوب برای تبادل دانشجویان است.

مورسکا سوبوتا

Murska Sobota بزرگترین شهر در بخش شمال شرقی اسلوونی و پایتخت منطقه ای پرک مورجه است. این شهر در مقایسه با سایر مناطق اسلوونی، که عمدتاً آلپ هستند، ویژگی منحصر به فردی دارد: Muska Sobota تنها شهر اسلوونی است که در یک دشت واقعی واقع شده است. در طول سال، زندگی این شهر با رویدادهای فرهنگی، سرگرمی، سنتی، آشپزی و ورزشی غنی می شود.

کرواسی

کرواسی مکانی دلپذیر برای دانشجویانی است که مایل به تحصیل در کشوری هستند که به دلیل سواحل زیبای خود، به دلیل ترکیبی از جذابیت مدیترانه و اروپای جنوب شرقی و به دلیل میراث غنی تاریخی و فرهنگی خود مشهور است.

زاگرب

زاگرب پایتخت و بزرگترین شهر کرواسی است. مرکز فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و دولتی کشور است. زاگرب شهری پرجنب‌وجوش با جمعیت دانشجویی زیاد است که به خاطر پارک‌های سرسبز و تفریحات شبانه‌اش معروف است. شهر با انرژی می تپد، اما توانسته است بخش خوبی از مهربانی دنیای قدیم را حفظ کند.

  پذیرش ها

  پذیرش تحصیلات تکمیلی

  برنامه های انتخابی دکترا و کارشناسی ارشد ما برای فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان حرفه ای اولیه از هر کشور و مجموعه ای از سوابق متنوع طراحی شده است. هر ساله در هر مقطع کارشناسی ارشد بین 20 تا 40 دانشجو و در هر دوره دکتری بین 12 تا 20 داوطلب دکترا می پذیریم.

  • برای برنامه کارشناسی ارشد، حداقل معیارها مدرک لیسانس/لیسانس و تسلط به زبان انگلیسی است.
  • برای دکتری حداقل باید مدرک فوق لیسانس یا لیسانس/لیسانس 4 ساله داشته باشید و تسلط بسیار خوبی به زبان انگلیسی نوشتاری و گفتاری داشته باشید.

  فرآیند پذیرش

  فرآیند پذیرش بدون دردسر و آسان است. با درخواست آنلاین غیر الزام آور شما شروع می شود که حدود 15-20 دقیقه طول می کشد. شما تشویق می‌شوید که آن را در اسرع وقت پر کنید، زیرا ما درخواست‌ها را به صورت دوره‌ای می‌پذیریم.

  به عنوان بخشی از درخواست خود، نشان می دهید که آیا برای بورسیه تحصیلی آکادمیکوس مبتنی بر شایستگی یا نیاز درخواست می کنید.

  ظرف ده روز پس از درخواست، از اداره پذیرش مطلع خواهید شد. اگر تیم پذیرش شما را به عنوان یک کاندید مناسب تایید کند، برای مصاحبه دعوت می شوید و مدارک و مدارک خود را آپلود می کنید. شما تصمیم بورسیه آکادمیکوس را دریافت خواهید کرد و برای بورسیه های اضافی، از جمله برخی که شهریه کامل را پوشش می دهند، درخواست می دهید.

  از طریق Calendly، برای مصاحبه که ظرف یک هفته برگزار می شود، ثبت نام می کنید. در مدت یک هفته پس از مصاحبه و درخواست کامل شما، آلما ماتر درخواست شما را می پذیرد یا رد می کند و در مورد بورسیه و شهریه به شما اطلاع می دهد.

  بورسیه و بودجه

  مکان ها

  • Ljubljana

   3GF6+7P Ljubljana, Slovenia, 1000, Ljubljana

   • Koper

    Via Primož Trubar 1, 6000 Koper - Capodistria, Slovenia, 6000, Koper

    • Maribor

     Center, Slovenska ulica 17, 2000 Maribor, Slovenia, 2000, Maribor

     • Murska Sobota

      Lendavska ulica 9, 9000 Murska Sobota, Slovenia, 9000, Murska Sobota

      سوالات