Keystone logo
Al-Farabi Kazakh National University

Al-Farabi Kazakh National University

Al-Farabi Kazakh National University

مقدمه

Al-Farabi Kazakh National University موسسه پیشرو در سیستم آموزش عالی جمهوری قزاقستان است که اولین کسی بود که موفق به اخذ مجوز دولتی شد و حق خود را برای تحقق فعالیت های دانشگاهی در تمام تخصص ها و در همه سطوح توجیه کرده است.

ال فارابی KazNU رهبر رتبه بندی کلی دانشگاه های قزاقستان است که اولین برنده جایزه در تاریخ کشور جایزه ریاست جمهوری جمهوری قزاقستان "برای دستاوردهای در حوزه کیفیت" ، برنده جایزه جایزه CIS برای دستاوردها در زمینه کیفیت و خدمات. دانشگاه ما با عضویت در انجمن بین المللی دانشگاه ها و بنیانگذار انجمن دانشگاه های اوراسیا ، اولین دانشگاه از جمله دانشگاه های قزاقستان و کشورهای آسیای میانه بود که منشور بزرگ دانشگاه ها را در بولونیا امضا کرده است. این گواهینامه بین المللی را با موفقیت در مطابقت با سیستم مدیریت کیفیت (SQM) ، الزامات استانداردهای بین المللی ISO 9000: 2000 گذرانده و گواهینامه ها را از بزرگترین مراکز صدور گواهینامه جهانی - سیستم بین المللی صدور گواهینامه IQNET به دست آورده است.

این دانشگاه از پتانسیل عظیم آموزشی ، علمی ، معنوی آموزشی ، ابتکاری و تولیدی برخوردار است که با هدف آموزش متخصصان دارای بالاترین مدرک ، ادغام بیشتر در فضای آموزشی جهانی ، توسعه تحقیقات بنیادی و کاربردی ، اجرای آنها در تولید است.

امروز ال فارابی KazNU طیف گسترده ای از محصولات خاص را به شما ارائه می دهد.

این دانشگاه شامل 16 دانشکده فعال ، 67 بخش ، 32 موسسه و مرکز تحقیقات علمی ، یک پارک تکنوازی است. بیش از 2000 استاد ، پزشک ، کاندیدای علمی و دکتری ، بیش از 100 دانشگاهی از بزرگترین آکادمی ها ، بیش از 40 چهره افتخار جمهوری قزاقستان ، حدود 40 نفر از برندگان جایزه دولتی و اسمی RK و 40 برنده جایزه از جوایز دانشمندان جوان ، 47 نفر از بورس های علمی دانشگاه های دولتی. بیش از 18000 دانشجو و کارشناسی ارشد در سیستم چند سطحی تحصیلات عالی حرفه ای در دانشگاه وجود دارند. ما با 418 دانشگاه بزرگ بین المللی جهان در زمینه تحقق برنامه های آموزشی بین المللی مشترک ، برنامه های تبادل دانشجویی و کارآموزی همکاری می کنیم.

با احترام ، رییس دانشگاه ملی فارابی کازاخ ، دکتر علوم فنی ، استاد ، دانشگاهی متانوف جنرال موتورز

136624_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

مأموریت

شکل گیری پتانسیل های پرسنلی - کارشناسان رقابت و تقاضا در بازارهای ملی و بین المللی کار. دستیابی به سطح کیفی جدید جدید در شکل گیری شهروندان ملی و جهانی و همچنین داشتن معیارهای بالا در توسعه پایدار جامعه از طریق انتقال و تقویت دانش.

چشم انداز

  • تبدیل یک دانشگاه سنتی ملی به یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی.
  • ادغام آموزش ، علم و نوآوری؛
  • شکل گیری مدل دانشگاه 4.0؛
  • ارائه آموزش با کیفیت بالا برای موفقیت بیشتر دانشجویان و تشکیل پایگاه رقابتی برنامه های آموزشی؛
  • آموزش فارغ التحصیلان با خصوصیات شخصی و حرفه ای بالا که شرایط بازار کار را برآورده می کند.

هدف

تبدیل از دانشگاه ملی کلاسیک به دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی.

استراتژی توسعه Al-Farabi Kazakh National University برای سالهای 2017-2021 شامل موارد زیر است:

جهت استراتژیک 1

کیفیت عالی آموزش؛

جهت استراتژیک 2

علم و نوآوری نتایج کیفیت جهان است؛

جهت استراتژیک 3

گسترش همکاری های بین المللی.

جهت استراتژیک 4

بهبود کارآموزشی و اجتماعی ، مشارکت جوانان در توسعه اقتصادی - اجتماعی کشور؛

جهت استراتژیک 5

توسعه زیرساخت ها و معرفی فناوری های اطلاعاتی جدید؛

جهت استراتژیک 6

برای بهبود کارآیی فعالیتهای اقتصادی و اقتصادی.

مکان ها

  • Almaty

    Almaty, قزاقستان

    سوالات