Keystone logo
Acadia Divinity College دکتر وزارت
Acadia Divinity College

دکتر وزارت

Wolfville, کانادا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Sep 2023

CAD ۱۵٬۶۴۳ / per year *

در محوطه دانشگاه

* شهریه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

یک دکتر دکتر Acadia به شما کمک خواهد کرد:

  • ارائه فرصت های شغلی شخصی از طریق عبادت، دوستی و تشویق در حالی که در محوطه دانشگاه در محیط زیبا مانند Retreat مانند نوا اسکوشیا در آناپولیس دره.
  • غنی سازی ذهن و روح خود را از طریق مطالعه پیشرفته کتاب مقدس و الهیات عمیق تر ادامه دهید.
  • زندگی معنوی خود را از طریق دوره ها و همراهی در شکل گیری معنوی تقویت می کند.
  • تقویت مهارت های وزارتخانه و رهبری از طریق دوره های عملی پیشرفته از دانش پژوهان.
  • کمک به شما برای انجام تحقیقات پیشرفته برای کشف بینش برای اثربخشی وزارتخانه در قرن 21st.

ما از شما دعوت میکنیم تا در آکادیا به ما ملحق شوید تا انرژی، مهارت ها و عمقاتی که نیاز دارید برای بلند پروازی در وزارتخانه به دست بیاورید و به عنوان یک رهبر مسیحی، کارآیی بیشتری داشته باشید. کمی طول بکشد و این سایت را بررسی کنید و سپس با ما تماس بگیرید تا ما بتوانیم در مورد چگونگی حمایت از شما در انجام تماس شما به عنوان یک رهبر وزارتخانه برای جهان امروز صحبت کنیم.

چرا Acadia DMin را انتخاب کنید؟

مقرون به صرفه: ما فشارهای مالی خانواده را در خانه های وزارتخانه درک می کنیم. ما همه چیزهایی را که می توانیم برای کم کردن هزینه تحصیل و ارائه کمک هزینه تحصیلی سخاوتمندانه به شما در دستیابی به مدرک دکتری خود بگذاریم.

انعطاف پذیری: با ارائه فرصت به شما برای گرفتن دو مطالعه مستقیم، شما می توانید مطالعات خود را در زمینه ای از علاقه شخصی تمرکز کنید. سرپرست شما برای چنین مطالعات راهنمایی و پایان نامه شما می تواند از داخل دانشکده Acadia باشد، از محدوده ی مذهبی شما و یا یکی از محققین / متخصص دیگری که در هر جای دنیا قرار دارد. علاوه بر این می توانید با تیم DMin صحبت کنید زمانی که تغییرات قابل توجه زندگی و یا وزارتخانه به شما کمک می کند تا انعطاف پذیری کمی و آرامش در برنامه ریزی خود داشته باشید.

اولویت: ما احترام زیادی برای کتاب مقدس و الهیات داریم و آنها را به عنوان پایه و اساس به همه ما در زندگی و وزارتخانه می بینیم. ما نیاز به تمام دانش آموزان DMin دو دوره در مطالعات کتاب مقدس و دو دوره در الهیات. ما معتقدیم که چنین مطالعاتی در سطح بالاتری برای مطالعات دکترا در عمل وزارتخانه ضروری است.

تنوع: دانشجویان و اعضای هیئت علمی ما بیش از 20 نامزد و بسیاری از حرفه های وزارتخانه را تشکیل می دهند. دانش آموزان از سراسر کانادا، ایالات متحده و چندین کشور دیگر در Acadia تحصیل می کنند و احساس می کنند که اینجا هستند. در Acadia شما دوستان و مربيان مختلفی از زمینه های مختلف را دوست خواهید داشت که تجربه ی یادگیری کالجیش را به شما تحمیل می کند.

کیفیت: ما دارای مربیان عالی با نگرانی برای هر دو سختی تحصیلی و تحقیقات کاربردی است. از طریق دوره های ما، ما شما را به چالش می کوبیم که عمق معنوی و فکری را با یک مطالعه که عملی و مفید در زندگی و وزارتخانه شما است، ترکیب کنید.

Vitality: ما هر دو تجدیدنظر شخصی و مشارکت مؤثر را ارزش می گذاریم. در Acadia، شما فرصتی برای تقویت معنویت و شاگردی خود را از طریق تشکیلات معنوی انتخابات، کلیساهای هفتگی، زمان نماز کلاس و همچنین از طریق مربیگری یک مربی خدمت سرپرستی در اختیار دارید. اگر شما مایل به تحصیل در محیطی هستید که از خلاقیت و رویکردهای تازه برای وزارت خاندان انجیل برای پیشرفت پادشاهی خدا پشتیبانی می کند، شما در Acadia در خانه احساس خواهید کرد.

دسترسی: Wolfville، فقط یک ساعت از فرودگاه هالیفاکس استنفیلد، مکان آسان برای دسترسی به پروازهای بین المللی است. هالیفاکس ارتباطات مکرر با لندن، بوستون، نیویورک، شیکاگو، مونترال، اوتاوا، تورنتو و تعدادی از مراکز عمده دیگر دارد.

دانشگاه: به عنوان یک معارف وابسته به یکی از دانشگاه های تحسین برانگیز کانادا، شما می توانید درجه ای از همسالان خود کسب کنید و خانواده تان احترام می گذارند. از طریق پایگاه داده های کتابخانه الکترونیکی ما، مجلات، کتاب ها و مشارکت با دیگر کتابخانه های مهم در سراسر کانادا و دیگر کشورها، شما می توانید صدها هزار منبع از هر جا که هستید زندگی کنید. این زمینه دانشگاهی، مهارت های تحقیق و نوشتن را تقویت می کند تا شما بتوانید آنها را به زمینه منحصر به فرد خود اعمال کنید.

بررسی اجمالی برنامه

110212_program.png

پایان نامه

یکی از جنبه های غنی از Acadia DMin فرصتی است برای شرکت در تحقیقات قابل توجه در یک منطقه خاص از علاقه. از آنجا که DMin یک وزارتخانه در زمینه وزارتخانه است، پایان نامه شما بر روی یک منطقه عملی وزارت تمرکز خواهد کرد. تقریبا هر منطقه ای که در حوزه وزارت مسیحی مورد توجه قرار می گیرد، می تواند جایگزین شود.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه