Keystone logo
Acadia Divinity College

Acadia Divinity College

Acadia Divinity College

مقدمه

درباره Acadia Divinity College

Acadia Divinity College (ADC) در محوطه دانشگاه یکی از قدیمی ترین و محترم ترین دانشگاه های لیبرال کانادا در کانادا، دانشگاه Acadia است. ADC با عنوان رسمی گروه Baptists کانادایی آتلانتیک کانادا (CBAC) و دانشکده الهیات دانشگاه آکادیا ADC دارای تاریخ ممتاز تجهیز مسیحیان برای خدمات تمام وقت و داوطلبانه در کانادا و جهان است. ارائه برنامه های دوره ای تمام وقت و نیمه کارشناسی در لیسانس، کارشناسی ارشد و دکتری، و همچنین برنامه های آموزش مداوم، دانشجویان ADC با استادان خود برای سوالات، به منظور بررسی عمق ایمان خود و به منظور پرورش آنها از طریق تحصیلات فکری دقیق، تشکیل معنا معنوی و تجربه عملی وزارتخانه، تماس بگیرید.

تاثیر ADC محلی و جهانی است. جمعیت دانشجویی متشکل از بیش از 200 دانشجو از سراسر کانادا و بیش از 12 کشور و از 15 نام مذکور است. از طریق مشارکت های گوناگون ما دانشجویان می توانند در بعضی از بزرگترین شهرهای دنیا و یا بیشتر روستاهای دور افتاده در شمال کانادا تحصیل، تحقیق و کارآموزی کنند.

ما متعهد به تجهیز مردان و زنان از زمینه ها و زمینه های متنوع برای خدمت به دیگران در عشق و دانش عیسی برای اعتماد به نفس در کلام خدا برای صحبت با واقعیت های زندگی امروز با:

در حال توسعه دانش: ما با تعهد و استقامت تحصیلی تدریس می کنیم. ما مهارت های تحقیق و یادگیری مادام العمر را پرورش می دهیم. ما تحقیقات و نشریات را ایجاد می کنیم که دانش را ایجاد کرده و ایده های جدید را کشف می کنند.

پرورش سازمانی شخصی: ما تسهیل مسیحی را تشکیل می دهیم و جامعه ارتباطی را پرورش می دهیم. ما تاکید بر بررسی هویت، خودآگاهی و رشد شخصی.

مهارت های پرورش: ما توانایی های لازم برای خدمت کلیسا و خدمات گسترده مسیحی را توسعه می دهیم. ما رهبران را در مشارکت با کلیساهای محلی و سایر سازمان ها آموزش می دهیم.

ADC توسط انجمن مدارس الهیات در ایالات متحده و کانادا تأیید شده است .

مکان ها

  • Wolfville

    15 University Ave. (Mail) 38 Crowell Dr. (Courier) Wolfville NS B4P 2R6, B0P, Wolfville

برنامه ها

سوالات