Keystone logo

1 دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در کانادا برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترای مدیریت بازرگانی
  • کانادا
رشته های تحصیلی
    آموزش (0)بهداشت و درمان (0)حمل و نقل و لجستیک (0)خودبهسازی (0)روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (0)زبان های خارجی (0)ساخت و ساز (0)علوم اجتماعی (0)علوم زیستی (0)علوم طبیعی (0)
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در کانادا

DBA، و یا دکترای مدیریت بازرگانی، کارشناسی ارشد است، برنامه دکتری برای حرفه ای کسب و کار با تجربه در رشته خود و همچنین طراحی یک استاد 'در رشته دانشگاهی مربوط به کسب و کار. آیا به منظور افزایش یک توانایی 'به در رهبری و یا نقش اجرایی را در یک شرکت یا در آماده سازی برای تدریس در دانشگاه، DBA از دانشگاه در کانادا تعهد آموزشی پاداش است. برنامه DBA در یک موسسه آموزش عالی در کانادا ایجاد می شود نامزد 'توانایی های تحلیلی، تحقیق و تدریس.

نامزدهای DBA در دانشگاه ها و مدارس کسب و کار در کانادا در حال حاضر باید دارای MBA، کارشناسی ارشد در رشته های مربوط به کسب و کار و یا کارشناسی ارشد معادل درجه 'است. بخش مهمی از یک برنامه DBA پایان نامه مبتنی بر تحقیق، که می تواند از هر تعداد از زمینه های کسب و کار جلب شده است.نامزدهای DBA در دانشگاه در کانادا به طور معمول یک موضوع تحقیقاتی که مربوط به منافع حرفه ای، تجربه و یا دسترسی آنها را انتخاب کنید. در مدارس کسب و کار در کانادا، برخی از مناطق موفق غلظت دانشگاهی که نامزد DBA در گذشته تحقیق شامل مسئولیت سازمانی اجتماعی، کسب و کار بین المللی، جهانی شدن، اخلاق، مدیریت زنجیره تامین، کارآفرینی، مدیریت تاثیر اجتماعی و یا رهبری.

اگر درجه فوق لیسانس در رشته مرتبط را نگه دارید و می خواهم به دنبال یک دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) در یک دانشگاه یا کسب و کار مدرسه در کانادا، در پایین حرکت به عنوان خوانده شده امروز!