Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 دوره های دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در کارآفرینی 2023

2 دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در کارآفرینی 2023

بررسی اجمالی

به دنبال یک DBA در کارآفرینی یک انتخاب عالی برای افرادی که می خواهند برای تبدیل ایده های نوآورانه را به فرصت کسب و کار است. کارآفرینی می تواند پاداش بزرگ ارائه، اما به طور معمول با خطر بالا آمده است. در رشته کارآفرینی می تواند کمک به بهبود مهارت های مهم است که احتمال موفقیت را افزایش می دهد.

دانش آموزان آینده نگر اغلب بپرسید، "DBA در کارآفرینی چیست؟" این درجه شامل یادگیری اصول موسس و در حال اجرا یک کسب و کار. این شامل بازاریابی، حسابداری، عملیات و مهارت های رهبری. به منظور یک کارآفرین موفق، باید یک محصول یا خدمات است که می تواند خواسته مشتریان و یا نیازهای برآورده، و دسترسی به سرمایه برای راه اندازی کسب و کار داشته باشد. یک کارآفرین نیز باید بدانید که چگونه به مقیاس عملیات به منظور تطبیق رشد.

درجه های پیشرفته در کارآفرینی دارای مزایای بسیاری.این می تواند دانش آموزان با ابزار تجهیز به ساخت و راه اندازی یک کسب و کار پر رونق. شرکت در یک برنامه همچنین می توانید دسترسی به یک شبکه فارغ التحصیلان است که می تواند بسیار سودمند فراهم می کند. دانش آموختگان برگزاری این درجه ممکن است یک مزیت رقابتی که در حال اجرا از شرکت خود و یا درخواست کار داشته باشد.

هزینه یک DBA در کارآفرینی می تواند توسط موسسه متفاوت است. افرادی که می خواهند به دنبال این درجه باید با کسی در دفاتر پذیرش از یک مدرسه است که در آن دانش آموز علاقه مند به تایید تمام هزینه های برنامه و هزینه های پذیرش است صحبت می کنند.

هستند بسیاری از گزینه های شغلی برای افرادی که DBA در کارآفرینی نگه وجود دارد. برخی را انتخاب کنید برای شروع شرکت خود را دارند. دیگران شغل به عنوان مشاور یا تحلیلگران مدیریت دنبال کنند. دانش آموختگان همچنین می توانید برای کسب و کارهای کوچک، شرکت های بزرگ یا سازمان های غیر انتفاعی کار می کنند.

هستند بسیاری از مدارس فوق العاده است که برنامه برای درجه های پیشرفته در کارآفرینی ارائه وجود دارد. پایگاه داده جامع ما یک محل عالی برای شروع جستجوی خود را است. دوره های آنلاین ممکن است بهترین گزینه برای افرادی که برنامه داشته انعطاف پذیری محدود، و یا زندگی می کنند فاصله های بسیار دور از موسسات که ارائه کلاس های لازم. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترای مدیریت بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • کارآفرینی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه