Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 دوره های دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در هلند 2023

2 دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در هلند 2023

بررسی اجمالی

یک پزشک از مدیریت بازرگانی، و یا DBA) از یک دانشگاه یا کسب و کار مدرسه در هلند است ایده آل برای حرفه ای کسب و کار با تجربه که در حال حاضر دارای MBA، کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد 'ها قابل مقایسه با مناسب است. برنامه های DBA در مدارس businss در هلند طراحی شده اند به توسعه نامزد 'تحلیلی، پژوهشی و مهارت های ارتباطی. درجه DBA اعتبار علمی ارزشمند برای حرفه ای ها که به دنبال ارتقاء به رهبری بالاتر و یا موقعیت اجرایی در شرکت خود، و یا برای کسانی که تمایل به تدریس در سطح دانشگاه است.

به طور معمول نیاز به حدود چهار سال برای تکمیل، کار درجه DBA را می توان در تمام وقت یا برنامه پاره وقت ساختار. نامزدهای DBA در دانشگاه در هلند انجام پروژه های تحقیقاتی که با هر یک از انواع گسترده ای از موضوعات نظری و عملی مربوط به کسب و کار و مدیریت رسیدگی کند.از طریق انجام پژوهش، نامزد DBA توسعه دانش حرفه ای خود را، که می تواند عمل کسب و کار در شرکت حاضر خود و سرمایه گذاری کسب و کار آینده مطلع کند. در طول مدت پروژه تحقیقاتی DBA، دانشکده در دانشگاه در هلند در سطح بالایی از ارتباطات استاد-شرکت کنندگان درگیر خواهد شد.

پایین به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد برنامه های DBA در دانشگاه ها و مدارس کسب و کار در هلند، و برای درخواست اطلاعات بیشتر از مدارس، امروز!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترای مدیریت بازرگانی
  • هلند
رشته های تحصیلی
    آموزش بهداشت و درمان خودبهسازی روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی زبان های خارجی ساخت و ساز علوم اجتماعی علوم زیستی علوم طبیعی مد
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه