Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه دوره های دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در منابع انسانی 2023

1 دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در منابع انسانی 2023

بررسی اجمالی

DBA درجه پیشرفته با تمرکز خاص بر استفاده از اصول کسب و کار از طریق شرکت در یک برنامه آموخته است. DBA برای دکترای مدیریت بازرگانی است. این برنامه از دکتری که در آن در استفاده از اصول به جای پژوهش در دنیای کسب و کار به نظر می رسد متفاوت است. DBA یک برنامه نسبتا مدرن است. کارفرمایان پیدا کردن که فارغ التحصیلان از این نوع عملکرد برنامه به خوبی در یک محیط به چالش کشیدن و تغییر است.

DBA در منابع انسانی چیست؟ این برنامه بر روی چالش ها و مسائل رهبران کسب و کار در موقعیت های منابع انسانی تمرکز دارد. دانش آموزان می توانند برنامه ریزی برای شرکت در دوره های پوشش افراد مانند جهانی شدن، اخلاق، استراتژی های سنتی و در حال حاضر، روابط ذینفعان، و تصمیم گیری پیشرفته.دانشجویان انتظار می رود برای به دست آوردن درک عمیق از نظریه ها و اصول کاربردی، و همچنین به عنوان پژوهش حاضر، در بخش منابع انسانی کسب و کار.

با مدرک دکترا در منابع انسانی، فارغ التحصیلان دسترسی به مشاغل با مزایای خوب، حقوق و دستمزد راحت، و به فرصتی برای ایجاد نفوذ در این زمینه خود را داشته باشد. این درجه پیشرفته می تواند درب را به فرصت های شغلی در سطح بین المللی و یا در سمت های اجرایی را باز کنید.

هزینه های شرکت در یک DBA در برنامه منابع انسانی می تواند بسیار کمی بین مدارس مختلف متفاوت است. دانش آموزان آینده نگر می توانید اطلاعاتی را که در مورد شهریه و هزینه های دیگر از طریق تماس با مدارس جداگانه نیاز دارند.

این درجه، از یک مدرسه معتبر، آماده فارغ التحصیلان برای موفقیت در بازار جهانی است.با مهارت ها و دانش عملی به دست آورده در طول دوره فشرده از مطالعه، فارغ التحصیلان اغلب موقعیت های شغلی با کسب و کار، سازمان های دولتی، و با مدارس پیدا کنید. شغل اغلب در سطح اجرایی یافت، برای شرکت های مشاوره، و به عنوان معلم. فارغ التحصیلان آماده به ادغام تحقیق و استفاده از شیوه های به توسعه محل کار جهانی هستند.

دانش آموختگان از برنامه دکترای فرصت های زیادی برای اطلاع رسانی، برای شکل دادن به نظریه و نفوذ برنامه، و به تحت تاثیر قرار استراتژی کسب و کار جهانی است. اگر شما علاقه مند در استفاده از یکی از این برنامه ها، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترای مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • منابع انسانی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه