Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 21 دوره های دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت 2023

21 دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت 2023

بررسی اجمالی

DBA، و یا دکترای مدیریت بازرگانی، برنامه معمولا دارای دو هدف اصلی: به منظور بهبود 'درک از هر دو تئوری و عمل و برای پیشبرد دانش آموزان دانش آموزان عمل حرفه ای، بهبود فرصت های شغلی.

DBA در مدیریت چیست؟ دانش آموزان در این برنامه واجد شرایط به تجزیه و تحلیل سیاست ها و مشکل حل مسائل مشترک در زمینه های مدیریت کسب و کار تبدیل شده است. دانشجویان همچنین تحقیق و استفاده از دانش مربوط به مدیریت کسب و کار. افراد خواهد سیاست ها و راهبردها، فن آوری های مدیریت، سازمان و مدیریت شامل. با مدل ها، تکنیک ها، فرآیندهای در حال حاضر، و تکنولوژی مدرن، دانش آموزان آماده را تحت تاثیر قرار پویایی روابط کسب و کار.

دانش آموزان در کلاس های شدید و درسی شرکت می کنند، مطالعه بخش خصوصی، سازمان های جامعه، و در بازار است.با درجه های پیشرفته، فارغ التحصیلان از شغل بهتر پرداخت، انعطاف پذیری شغلی بیشتر، و فرصت های زیادی جهان خود را از مدیریت کسب و کار برای نفوذ بهره مند شوند.

هزینه شرکت در یک برنامه دکترای، به طور خاص DBA، از یک مدرسه خود را به دیگری متفاوت است یک معامله بزرگ است. این امر به ویژه مدارس تاسیس در کشورهای مختلف دانش آموزان آینده نگر می تواند هر مدرسه به منظور به دست آوردن اطلاعات خاص در مورد ثبت نام و شهریه تماس با درست است.

با DBA در مدیریت، فارغ التحصیلان می توانید انتظار برای پر کردن سمت های اجرایی در انواع تنظیمات کسب و کار. برنامه به طور معمول حرفه ای که امید به توسعه بیشتر استعدادهای خود را هدف قرار، بنابراین فارغ التحصیلان اغلب در حال حاضر در موقعیت اداری تاسیس، که آیا برای یک سازمان خصوصی و یا در ظرفیت های عمومی. فارغ التحصیلان آماده برای پر کردن سمت کار اجرایی و لذت بردن از فرصت های شغلی بسیاری است که آنها را در سراسر مرزهای بین المللی می باشد.

دانش آموزان آینده نگر باید کار کارشناسی ارشد خود را تکمیل و اغلب نیاز به تعداد معینی از سال تجربه کار در یک رشته مرتبط. موارد استثنا ساخته شده برای دانش آموزان با درجه کارشناسی ارشد در رشته های غیر مرتبط زمانی که تجربه حرفه ای خود باعث می شود تا تفاوت وجود دارد. اگر شما علاقه مند در به دست آوردن یک DBA در مدیریت هستند، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترای مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (21)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه