Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 7 دوره های دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در امور مالی 2023

7 دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در امور مالی 2023

بررسی اجمالی

DBA (دکترای مدیریت بازرگانی) البته پیشرفته مطالعه این است که به فارغ التحصیلان از برنامه کارشناسی ارشد که می تواند یک سطح معینی از مهارت در منطقه خود را از مطالعه نشان باز است. در بسیاری از موارد، دانش آموزان آینده نگر باید چند سال تجربه حرفه ای به منظور واجد شرایط برای پذیرش در برنامه داشته باشد.

DBA در امور مالی چیست؟ این برنامه به طور کلی برای کسانی که حرفه ای کسب و کار که می تواند تجربه به پس زمینه تحصیلی خود اضافه در نظر گرفته شده. متقاضیان به برنامه ها اغلب برای فرصت های پیشرفت حرفه ای و یا دسترسی به موقعیت های رهبری اجرایی به دنبال. مناطق تخصص شامل مطالعه شیوه های حسابداری و یا کارآفرینی. برنامه با تمرکز بر امور مالی دانش آموزان برای مقابله با چالش های مالی با مفاهیم پیشرفته و ابزار آماده کند.

هستند بسیاری از مزایای به دنبال یک مدرک پیشرفته مانند DBA در امور مالی وجود دارد. دانش آموختگان از دسترسی به گزینه های پر سود و با نفوذ حرفه ای بهره مند شوند. درجه دکترا نیز ممکن است درهای باز به فرصت های شغلی در مقیاس جهانی. موقعیت درجه پیشرفته فارغ التحصیلان برای نفوذ در دیگران در این زمینه است.

هزینه های مرتبط با شرکت در یک برنامه دکترا از مدرسه به مدرسه متفاوت است. همانطور که هر مدرسه اداره برنامه خود، دانش آموزان آینده نگر باید مدرسه تماس برای به دست آوردن اطلاعات خاص در مورد شهریه و هزینه های مرتبط.

برنامه DBA فارغ التحصیلان برای موفقیت در سمت های اجرایی با گسترش دانش و بهبود آشنایی با برنامه های کاربردی مستقیم کسب و کار جهانی آماده می شود.دانش آموختگان ممکن است فرصت های شغلی با کسب و کار و موسسات مالی، دولت و سازمان های خصوصی، شرکت های مشاوره، و موسسات دانشگاهی پیدا کنید. دانش آموختگان قادر به تکمیل پروژه های مالی پیچیده و کار در بازارهای مالی.

دانش آموزانی که علاقه مند به شرکت در یک DBA در برنامه مالی هستند باید برای نشان دادن یک سطح معینی از موفقیت در این زمینه است. به منظور واجد شرایط برای برنامه دکترا، متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد و عزم برای موفقیت. برای شروع، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترای مدیریت بازرگانی
  • مطالعات اقتصادی
  • امور مالی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه