Keystone logo

24 دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در سویس برای 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترای مدیریت بازرگانی
 • سویس
رشته های تحصیلی
  آموزش (0)
 • بهداشت و درمان (1)
 • حمل و نقل و لجستیک (1)
 • خودبهسازی (0)روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (0)زبان های خارجی (0)ساخت و ساز (0)علوم اجتماعی (0)علوم زیستی (0)علوم طبیعی (0)
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در سویس

  با هدف توسعه تحلیلی، تحقیقات و توانایی های آموزشی در داوطلبانی که در حال حاضر برگزاری MBA، کارشناسی ارشد یا مدرک مرتبط با کسب و کار استاد 'بازدید کنندگان دیگر، دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) یک دستاورد capstone باز کردن درب به سمت های اجرایی و یا استادی رسمی است در دانشگاه. برنامه های DBA در دسترس در پاره وقت و یا اساس تمام وقت در دانشگاه ها و مدارس کسب و کار در سوئیس می باشد. از این رو، برخی از متخصصان کار را پیدا خواهد کرد که آنها قادر به ادامه کار و دنبال DBA در همان زمان در سوئیس.

  یکی از عناصر کلیدی برنامه DBA پایان نامه یا رساله پروژه است. این پروژه تحقیقاتی مستقل کمک می کند تا نامزدهای DBA در دانشگاه در سوئیس توسعه دانش حرفه ای خود را از طریق تحقیق و تجزیه و تحلیل مفاهیم کسب و کار مربوط نظری یا عملی.نمونه هایی از برخی از زمینه های تحقیقاتی DBA می تواند مدیریت اجتماعی تاثیر، کسب و کار بین المللی، بازاریابی، کارآفرینی، مدیریت زنجیره تامین، رهبری و یا جهانی شدن باشد. علاوه بر پروژه تحقیقاتی، دانش آموزان DBA در سوئیس نیز سمینارها و کارگاه های آموزشی حضور، دادن فرصت های بیشتر برای گسترش رهبری، تصمیم گیری و مهارت های مدیریتی.

  شما می توانید اطلاعات بیشتر را از دانشگاه در سوئیس تنها با دو کلیک با استفاده از لینک های زیر درخواست. اگر شما ممکن است علاقه مند در استفاده از برنامه DBA در یک دانشگاه یا کسب و کار مدرسه در سوئیس، به سادگی کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.