Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه دوره های دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در سنگاپور 2023

1 دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در سنگاپور 2023

بررسی اجمالی

طراحی شده برای حرفه ای کسب و کار با تجربه و MBA، کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد 'S-کسب و کار مرتبط دیگر، یک دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) بیشتر توسعه تحلیلی، تحقیقات و توانایی های آموزشی. درجه DBA از دانشگاه در سنگاپور می تواند شانس یک حرفه ای 'از دستیابی به رهبری و یا نقش اجرایی در یک شرکت را بهبود بخشد، و یا اجازه می دهد که حامل یک موقعیت تصدی تدریس در یک دانشگاه به اعطا می شود.

دانش آموزان DBA در دانشگاه در سنگاپور ثبت نام را انتخاب کنید برای تخصص در یک منطقه کسب و کار، مانند حسابداری، سیستم های اطلاعات، امور مالی، بازاریابی، تجارت بین المللی، استراتژی، مدیریت، سازمان و یا مدیریت عملیات. علاوه بر برخی از ترم ممکن است، نامزدهای DBA در دانشگاه ها و مدارس کسب و کار در سنگاپور انجام یک پروژه بزرگ تحقیقاتی مستقل با سطح بالایی از تعامل با دانشکده در برنامه است.برنامه های DBA در مدارس در سنگاپور تمایل به چهار تا پنج سال، و در پایان آن دوره زمانی نامزد باید به خود و یا پایان نامه خود را، و یا پایان نامه قبل از یک پانل دانشکده در دانشگاه دفاع،.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونه شما می توانید به یک برنامه DBA در یک دانشگاه یا کسب و کار مدرسه در سنگاپور کنند، به سادگی جواب را در ادامه مطلب. شما می توانید اطلاعات بیشتر را از دانشگاه فقط در دو کلیک با استفاده از لینک های زیر درخواست.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترای مدیریت بازرگانی
  • سنگاپور
رشته های تحصیلی
    آموزش بهداشت و درمان خودبهسازی روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی زبان های خارجی ساخت و ساز علوم اجتماعی علوم زیستی علوم طبیعی مد
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط