Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 دوره های دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در استراتژی 2024

4 دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در استراتژی 2024

بررسی اجمالی

سود دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) یک گزینه عالی برای حرفه ای کسب و کار با تجربه برای پیشبرد حرفه خود را به اجرایی رتبه بندی و رهبری موقعیت های بالاتر و همچنین واجد شرایط برای تدریس در سطح دانشگاه تبدیل شده است. دانش آموزانی که کسب DBA با تخصص در استراتژی یادگیری نحوه ی به دسترسی و هضم اطلاعات به منظور تغییر نتایج کسب و کار.

بسیاری از دانش آموزان آینده نگر بپرسید "چه DBA در استراتژی است؟" DBA در استراتژی درجه پیشرفته فراهم می کند که دانش آموزان با مهارت به طور موثر استراتژی و نوآوری های دسترسی و همکاری با بسیاری از منابع مختلف اما مناسب از اطلاعات است. دانش آموزان با DBA در استراتژی یاد بگیرند که چگونه به ادغام داده و پس از آن استفاده از آن داده برای حمایت از شواهد نوآوری و استراتژی مبتنی.دانش آموزان یاد می گیرند که چه تکنیک های پژوهش عبارتند از مناسب ترین، موثر، اخلاقی، و پایدار است.

برنامه برای یک DBA در استراتژی به کسانی که می خواهند برای پیشبرد حرفه خود را با سطح بالاتری از آموزش و پرورش بسیار سودمند است. مهارت به دست آورد در این درجه نه تنها افزایش عرضه در بازار از یک فرد برای رهبری بالاتر است، اما کمک به فرد برای تبدیل شدن به یک حرفه ای کسب و کار آگاهانه تر و موثر است.

هستند بسیاری از موسسات مختلف در سراسر جهان و در سراسر کشور که ارائه DBA در وجود دارد
استراتژی. هزینه این برنامه ها می تواند بسته به نهاد تا حد زیادی متفاوت است. دانش آموزان علاقه مند در درآمد این درجه باید نهادهای دقت تحقیق و یکی که با هر دو اهداف خط مالی و وقت خود را انتخاب کنید.

پس از کسب DBA در استراتژی، فارغ التحصیلان می توانند به کار در زمینه های مختلف از جمله شرکت های مشاوره ای، کالج ها و دانشگاه ها، سازمان های غیر انتفاعی، و یا سازمان های دولتی پیدا کنید. شغل مشترک برای کسانی که با DBA در استراتژی شامل معاون رئيس جمهور، رئيس جمهور، مدیر اجرایی، مشاور کسب و کار، و یا دانشکده در یک موسسه آموزش عالی.

دانش آموزانی که علاقه مند در رسیدن به یک DBA در استراتژی هستند باید شروع با توجه به گزینه های یادگیری خود را که می تواند از یک آموزش و پرورش به طور کامل در فرد به یک به طور کامل آنلاین می باشد. کلاس های آنلاین به سرعت تبدیل شدن به روش ارجح از آموزش و پرورش در این سطح به دلیل آن اجازه می دهد تا برای دانش آموزان برای یادگیری در جدول زمانی خود را، که یک مزیت بزرگ برای کسانی که در حال حاضر حرفه ای کسب و کار.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترای مدیریت بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • استراتژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه