Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه دوره های دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در آلمان 2024

1 دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در آلمان 2024

بررسی اجمالی

طراحی شده برای حرفه ای کسب و کار با تجربه با قبلی مدارک تحصیلی فوق لیسانس، دکترای مدیریت بازرگانی برنامه (DBA) توسعه تحلیلی، پژوهشی و مهارت های آموزشی در نامزدها. درجه DBA از دانشگاه ها و مدارس کسب و کار در آلمان به ویژه برای داوطلبانی که مایل به پیشبرد به رهبری و یا نقش اجرایی در شرکت خود، و یا برای کسانی که تمایل به تدریس در دانشگاه مفید.

انجام به صورت تمام وقت یا تعهد پاره وقت، برنامه های درجه DBA به چالش کشیدن، دقیق هستند و تقاضا به سطح بالایی از انگیزه مستقل است. نتیجه سه تا چهار سال از کار بر روی تحقیق DBA در یک دانشگاه در آلمان خواهد بود مبتنی بر تحقیق پایان نامه، و یا پایان نامه، که نامزد پس از آن باید قبل از یک پانل در مدرسه کسب و کار دفاع کند.پژوهش DBA همچنین گاهی اوقات در شرکت در حال حاضر نامزد 'بازدید کنندگان با هدف انجام به آدرس، موضوعات و مسائل مربوط خاص که در آن کسب و کار. دیگر DBA نظری موضوعات بیشتر پایان نامه های نامزدها در دانشگاه های آلمان انتخاب می تواند اشاره های مربوط به موضوعاتی مانند رهبری، کارآفرینی، مسئولیت اجتماعی شرکت ها، جهانی شدن، مدیریت تاثیر اجتماعی، امور مالی بین المللی و یا دیگران است.

برای خواندن بیشتر در مورد این فرصت برای رسیدن به یک DBA در یک دانشگاه یا کسب و کار مدرسه در آلمان، پایین کلیک کنید و به بیشتر بخوانید، در زیر.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترای مدیریت بازرگانی
رشته های تحصیلی
    آموزش بهداشت و درمان حمل و نقل و لجستیک خودبهسازی روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی زبان های خارجی ساخت و ساز علوم اجتماعی علوم زیستی علوم طبیعی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه