Keystone logo
آمریکا

بهترین دانشگاه ها برای دکترا(PhD) برنامه ها که در آمریکا 2023

تعداد مؤسسات: 4001
  • Dallas, آمریکا

  مدرسه تحصیلات تکمیلی و پیشرفته مودی SMU مفتخر است که مدارک دکتری و کارشناسی ارشد را در رشته های مختلف در چهار کالج و مدرسه مختلف ارائه می دهد: کالج علوم انسانی و علوم ددمن، دانشکده مهندسی لایل، مدرسه هنر میدوز، و مدرسه آموزش و پرورش و توسعه انسانی سیمونز. این برنامه ها به دانش آموزان کمک می کند تا علایق خود را دنبال کنند و سهم قابل توجهی در دانشگاه و صنعت داشته باشند.

  • Berkeley, آمریکا

  UC Berkeley Extension که در سال 1891 تأسیس شد، شاخه آموزش مداوم دانشگاه کالیفرنیا، برکلی است. امروزه، Extension هر سال بیش از 2000 دوره شامل دوره های آنلاین، همراه با بیش از 75 گواهینامه حرفه ای و برنامه های تحصیلی تخصصی ارائه می دهد. رویدادهای عمومی رایگان و کم هزینه نیز اغلب به عنوان بخشی از خدمات Extension به جامعه محلی برگزار می شود.

  • Manhattan, آمریکا

  ماموریت دانشکده مهندسی و علوم کاربردی بنیاد فو، گسترش دانش و پیشرفت فناوری از طریق تحقیق و در عین حال آموزش دانش‌آموزان برای تبدیل شدن به رهبرانی است که توسط یک بنیاد مهندسی مطلع می‌شوند. غنی شده با منابع فکری یک دانشگاه جهانی در شهر نیویورک، ما مرزهای انضباطی را پیش می بریم، با مسائل پیچیده مقابله می کنیم و راه حل های نوآورانه ای را برای رسیدگی به چالش های بزرگ زمان خود مهندسی می کنیم.

  • Shepherdstown, آمریکا

  خیلی ساده، در شپرد، آینده شما اولویت اصلی ماست. این برای شما چه معنایی دارد؟ سایزهای کوچک کلاس شپرد و جامعه تنگ بافته شده، انکوباتورهای عالی برای آرزوهای آینده شما هستند. رویکرد هنرهای لیبرال ما به آموزش، شما را برای شغلی در زمینه انتخابی خود آماده می کند، اما همچنین شما را آماده می کند تا در قرن بیست و یکم رهبر باشید. امروزه کارفرمایان به احتمال زیاد فارغ التحصیلان هنرهای لیبرال را استخدام می کنند که بر مهارت های نرمی مانند تفکر انتقادی، استدلال، کار گروهی، ارتباطات، خلاقیت و همدلی تسلط دارند. شما این مهارت ها را در کلاس درس و با سازمان های دانشگاهی که به آنها ملحق می شوید کامل خواهید کرد. دانشگاه شپرد که درست بر روی رودخانه پوتوماک واقع شده است، شهری زیبا و تاریخی در ویرجینیای غربی است که به سرعت احساس می‌کند خانه‌تان است. مغازه های مرکز شهر به راحتی از سالن های اقامت فاصله دارند، اگرچه تقریباً هر آنچه را که نیاز دارید در محوطه دانشگاه پیدا خواهید کرد. Shepherdstown یک مکه تفریحی در فضای باز، در نزدیکی مسیر آپالاچی، کانال C&O، و کوه‌های باشکوهی است که شما را به خانه خوش آمد می‌گوید. جای تعجب نیست که ویرجینیای غربی را "تقریبا بهشت" می نامیم.

  • San Diego, آمریکا

  هر سال، فارغ التحصیلان USU به موفقیت های بزرگی دست می یابند – اما همیشه بخشی از خانواده USU باقی می مانند.

  • Durham, آمریکا

  دانشکده مهندسی پرت دانشگاه دوک یک دانشکده مهندسی با رتبه بالا است که جامعه دانش پژوهان آن آموزش و تحقیق مهندسی را در خدمت جامعه ارائه می دهند.

  • Elkhorn, آمریکا

  در دانشگاه رایت فارغ التحصیل، یادگیری شخصی فقط به معنای کلاس‌های کوچک نیست: شما رویکردی یکپارچه برای آموزش را تجربه می‌کنید که به شما امکان می‌دهد مطالعات خود را برای مهم‌ترین چالش‌های خود اعمال کنید و در طول زندگی و تجارت خود اعتبار کسب کنید. ما بر این باوریم که یک آموزش عملی ارزشمندتر از یک آموزش معتبر است - و تحقیقات اخیر این را تایید می کند. اگر می‌خواهید روی مدرک یا مدرکی سرمایه‌گذاری کنید، باید کاری بیشتر از علامت زدن یک کادر برای کسب اعتبار شما انجام دهد. باید به مهارت هایی بپردازد که بین عملکرد متوسط و ستاره و بین دستاوردهای کوتاه مدت و نتایج پایدار تفاوت ایجاد می کند.

  • College Park, آمریکا

  UMD یکی از دوازده موسسه ای است که سیستم دانشگاه مریلند (USM) را تشکیل می دهد. USM ایالت سیستم آموزش عالی دولتی مریلند است که ماموریت آن بهبود کیفیت زندگی مردم مریلند با ارائه طیف وسیعی از فرصت های آموزشی با کیفیت بالا، در دسترس و مقرون به صرفه است. USM و مرکز کیروان آن برای نوآوری آکادمیک USMx را راه‌اندازی کرده است تا به موسسات کمک کند تا از توانایی‌های یادگیری آنلاین استفاده کنند و به دانش‌آموزان انعطاف‌پذیری برای تعامل با محتوا، اساتید و جوامع یادگیری به روش‌هایی که نیازهایشان را به بهترین شکل برآورده می‌کنند، بدهد.

  • Tempe, آمریکا

  کالج آکاسیا در آریزونا، ایالات متحده، نمادی از بازسازی، استقامت و یکپارچگی است که برای تبدیل یادگیری به تجربه ای ماندگار و نشاط آور اختصاص یافته است. دانشگاه آکاسیا که از سال 2000 پیشگام و پیشرو در آموزش از راه دور است، اکنون بخشی از گروه آموزشی مشهور Westford است که ارائه دهنده پیشرو در آموزش بین المللی معتبر برای دانش آموزان نوظهور در سراسر جهان است. همانطور که فناوری پیشرفت می کند و دانش آموزان به انعطاف پذیری و دسترسی آموزشی نیاز دارند، Acacia از قدرت آموزش دیجیتال برای ایجاد تجربیات و خدمات جدید استفاده می کند. از طریق آموزش آنلاین/از راه دور، Acacia آموزش قابل دسترسی و با کیفیتی را برای جامعه یادگیری جهانی چندفرهنگی فراهم می کند.

  • Tucson, آمریکا

  The University of Arizona توسط مرکز رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی در سال 2022 در میان 1% دانشگاه‌های برتر جهان قرار گرفته است. UArizona که بارها به دلیل برنامه‌های دانشگاهی برجسته و ارزش استثنایی آن شناخته شده است، جایی است که دانشجویان با اساتید برجسته برای حل مشکلات حیاتی و ساختن جهان همکاری می‌کنند. بهتر. UArizona که یک رهبر جهانی در تحقیق و نوآوری است، یک 20 موسسه تحقیقاتی عمومی برتر است و یک موسسه تحقیقاتی پیشرو با 734 میلیون دلار هزینه تحقیقاتی سالانه است. پردیس آن در قلب توسان آفتابی، آریزونا، شهری است که فرهنگ غنی و مناظر خیره کننده صحرای سونوران را ارائه می دهد. بیش از 40000 دانشجو از 50 ایالت و بیش از 100 کشور در این دانشگاه ثبت نام می کنند.

  • Saint Charles, آمریکا

  دانشگاه لیندن وود، یک موسسه آموزش عالی در سطح ملی، یادگیری جامع دانشجو محور و مشارکت جامعه را از طریق برنامه های آکادمیک و تجربی نوآورانه، مرتبط و آینده نگر ارائه می دهد.

  • Valparaiso, آمریکا

  دانشگاه والپارایسو یک دانشگاه با رتبه برتر است که بیش از 15 برنامه تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد و دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند. با تمرکز بر توسعه مشاغل حرفه ای، ماموریت ما در Valpo ایجاد رهبرانی است که برای ایجاد دنیایی بهتر به جوامع خود خدمت می کنند. هر یک از برنامه‌های ما به مهارت‌هایی می‌پردازد که برای رهبر شدن نیاز دارید و در عین حال بر اهمیت خدمت به دیگران برای ایجاد دنیایی بهتر تأکید می‌کند.

  • New York, آمریکا
  • Newark, آمریکا
  • + 2 بیشتر

  کالج برکلی با موقعیت‌هایی در شهر نیویورک، نیوجرسی و آنلاین، به دانشجویان بین‌المللی این فرصت را می‌دهد تا با توجه شخصی، یک برند آموزشی متمرکز بر شغل را تجربه کنند. در کالج برکلی، هر کاری که انجام می‌دهیم بر کمک به دانش‌آموزانمان برای رسیدن به پتانسیل کامل و آماده‌سازی آنها برای موفقیت حرفه‌ای و شخصی متمرکز است. دانش آموزان می توانند مدرک کارشناسی را در سه سال، مدرک کاردانی را در 16 ماه تکمیل کنند. و MBA در یک سال. فرصت های کارآموزی در سراسر شهر نیویورک در دسترس است.

  • Chicago, آمریکا

  Illinois Tech در بین کالج های خصوصی از نظر بازگشت سرمایه (بعد از کمک، PayScale) رتبه 1 را در ایلینویز دارد و رتبه 44 بهترین مدرسه با ارزش در ایالات متحده است (US News & World Report). فارغ التحصیلان فناوری ایلینوی در طی شش ماه پس از فارغ التحصیلی (کلاس 2021) به نرخ اشتغال 92.8٪ دست می یابند. فارغ التحصیلان آن شامل مخترع تلفن همراه، پیشگام فناوری بارکد، و دانشمند ارشد آمازون الکسا، در میان دیگر رهبران هستند.

  • Royalton, آمریکا

  آموزش دانش‌آموزان در جامعه‌ای متنوع که باعث رشد شخصی می‌شود و آنها را قادر می‌سازد تا به مهارت‌های حرفه‌ای برجسته و ارزش‌های اخلاقی بالا دست یابند تا بتوانند به‌عنوان وکیل و متخصصان محیط‌زیست و دیگر حرفه‌ای در یک جامعه جهانی که به طور فزاینده‌ای فن‌آوری و وابسته به یکدیگر خدمت کنند.