Keystone logo
کانادا

بهترین دانشگاه ها برای دکترا(PhD) برنامه ها که در کانادا 2023

تعداد مؤسسات: 296
  • Bordeaux, فرانسه
  • Lyon, فرانسه
  • + 5 بیشتر

  از زمان ایجاد آن در سال 1993، ESMA دوره آموزشی CG Animation & FX را ارائه می دهد که به طور مداوم در تماس با متخصصان انیمیشن که هر ساله ما را همراهی می کنند، تکامل یافته است. این آموزش، معادل سطح Bac + 5 فرانسوی (سطح RNCP 7)، اکنون از اعتبار بین المللی دنیای حرفه ای و پشتیبانی از بزرگترین نام های انیمیشن برخوردار است. این دوره پیشنهادی را در پردیس های بوردو، لیون، مونپلیه، نانت، رن و تولوز ما کشف کنید. مونترال در کانادا نسخه انگلیسی آموزش در پردیس های لیون و مونپلیه ارائه می شود.

  • Lac la Biche, کانادا
  • Boyle, کانادا
  • + 4 بیشتر

  با تحصیل در شمال شرقی آلبرتای زیبای کانادا، فرصت ها و فرصت های بی پایان را کاوش کنید. با فراوانی دریاچه‌های زیبا، جنگل‌های شمالی، و فراوانی جانوران و گیاهان، این محیط طبیعی پارک مانند تجربه‌ای است که مطمئناً تأثیری ماندگار بر شما خواهد گذاشت. هر یک از پردیس‌های ما در شهرهای منحصربه‌فرد با داستان‌های شگفت‌انگیز و تاریخ‌های متنوع و غنی در انتظار کشف واقع شده‌اند.

  • Toronto, کانادا

  دانشکده مطالعات مداوم دانشگاه تورنتو (UofT SCS) از زبان آموزان بزرگسال با طراحی ماهرانه و دوره های بدون مدرک در کلاس و آنلاین، توسط مربیان خبره که رهبران شناخته شده در زمینه خود هستند، پشتیبانی می کند. به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه، SCS از سرزندگی فکری UofT و استانداردهای بالای آموزش و یادگیری انرژی می گیرد.

  • Madison, آمریکا
  • Teaneck, آمریکا
  • + 3 بیشتر

  بزرگترین دانشگاه خصوصی در نیوجرسی، FDU یک موسسه غیر انتفاعی، غیر فرقه ای و چند دانشگاهی است. FDU که در سال 1942 تأسیس شد، در سال 1948 به وضعیت چهار ساله دست یافت و در سال 1956 به عنوان دانشگاه تأیید شد. این دانشگاه بیش از 100 برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، از جمله برنامه های دکترا در داروسازی، پرستاری، روانشناسی بالینی و روانشناسی مدرسه ارائه می دهد. و یک مدرسه کسب و کار معتبر AACSB. برنامه های تحصیلی در دو پردیس نیوجرسی و در دو مکان FDU در خارج از ایالات متحده ارائه می شود: کالج Wroxton، در آکسفوردشر در انگلستان، و پردیس ونکوور، در بریتیش کلمبیا، کانادا.

  • Olds, کانادا

  کالج اولدز از زمان آغاز به‌عنوان یک مدرسه کشاورزی و اقتصاد خانگی، برنامه‌های پیشنهادی خود را گسترش داده است و در طول سال‌ها به ارائه برنامه‌های حرفه‌ای متمرکزتر رشد کرده است. کلاس‌های آشپزی و خیاطی به برنامه مد مشهور ما تبدیل شدند، کلاس‌های ماشین‌آلات به برنامه‌های مکانیک کشاورزی و سنگین و مهارت‌های کشاورزی تبدیل شده‌اند که در برنامه‌های مدیریت کشاورزی و باغبانی ما تکامل یافته است.

  • Winnipeg, کانادا

  کالج دانشگاه بوث که در وینیپگ، منیتوبا، کانادا واقع شده است، یک موسسه مسیحی است که ریشه در تاریخ 156 ساله ارتش رستگاری در برآوردن نیازهای آسیب پذیرترین قشر جامعه دارد. ما که عمیقاً متعهد به عدالت اجتماعی هستیم، ایمان مسیحی و تحصیلات دقیق را با اشتیاق به خدمت در هم می آمیزیم. رویکرد ما به یادگیری مبتنی بر تعالی تحصیلی و مبتنی بر چشم اندازی از امید، عدالت اجتماعی و رحمت برای همه است.

  • Paris, فرانسه
  • Montreal, کانادا

  گروه ESPI که در سال 1972 توسط بازیگران اصلی املاک و مستغلات ایجاد شد - که تحت وضعیت انجمنی (قانون 1901) تأسیس شد - یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که مدارک آن توسط سطح ایالتی 6 (Bac + 3) و سطح 7 (Bac+5) به رسمیت شناخته می شود. ) یا مدارک تحصیلی، و ثبت شده در فهرست ملی گواهینامه های حرفه ای (RNCP)، با یک دوره کارشناسی و یک دوره کارشناسی ارشد حرفه ای (6 تخصص). 50 سال فعالیت به این گروه اجازه داده است تا در تمام مشاغل املاک و مستغلات ریشه دواند. امروزه دانشجویان ما در پردیس های پاریس، نانت، مارسی، بوردو، لیون و مونپلیه پراکنده شده اند.

  • Toronto, کانادا

  توسعه حرفه ای Osgoode بازوی یادگیری مادام العمر دانشکده حقوق Osgoode Hall، یکی از دانشکده های حقوقی پیشرو در کانادا است. OsgoodePD در سطح جهانی به دلیل تعهد ما به نوآوری مداوم در فناوری آموزشی و آموزشی شناخته شده است. ما اولین برنامه حقوقی در کانادا بودیم که آموزش از راه دور را ارائه دادیم و برای بهبود مستمر کیفیت، دسترسی و انعطاف‌پذیری تلاش کردیم. چشم انداز ما این است که در مرکز طراحی نوآورانه و ارائه آموزش حقوقی حرفه ای قرار بگیریم که امکان درک، ارتباط و تحول را فراهم می کند.

  • London, کانادا

  کالج دانشگاه کینگ در دانشگاه غربی که در سال 1954 تأسیس شد، یک کالج دانشگاهی هنرهای لیبرال کاتولیک است که وابسته به یک دانشگاه بزرگ و در سطح جهانی است. دانشجویان کینگ از «بهترین‌های هر دو دنیا» لذت می‌برند – یادگیری در کلاس‌های کوچک که توسط اساتید برجسته در یک محوطه کوچک و زیبا برگزار می‌شود و در عین حال از تجربیات عضویت در یک دانشگاه جامع لذت می‌برند. دانشجویان کینگ به تمامی امکانات و خدمات دانشگاه وسترن دسترسی کامل دارند و با مدرک غربی فارغ التحصیل می شوند.

  • Montreal, کانادا

  در Kensley College ، ما قاطعانه معتقدیم که آموزش تنها کلید باز کردن درهای فرصت‌های باورنکردنی است. ما در تلاش هستیم تا به هر دانش آموزی فرصتی برای تحقق رویاهای خود و سلطنت در آینده خود ارائه دهیم. در طول سال ها، ما به ریشه های خود ایمان داشتیم تا شور و شوق دانش آموز را تعریف کنیم!

  • Toronto, کانادا

  کالج فلمینگ در قلب تورنتو، پایتخت تجاری شلوغ کانادا واقع شده است - تورنتو دارای برنامه های عملی است که توسط متخصصان با تجربه صنعت آموزش داده می شود و به دانش آموزان کمک می کند بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از کلاس درس خارج شده و وارد محل کار شوند.

  • St. Catharines, کانادا

  در دانشکده آموزش براک، با قرار دادن یادگیری در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم، ابزارهایی را در اختیار مربیان قرار می‌دهیم که برای موفقیت نیاز دارند.

  • Toronto, کانادا

  IBU نسل بعدی دانشگاه تجاری است که برای ارائه یک تجربه آموزشی شخصی طراحی شده است. برای دستیابی به اهداف شغلی خود از راهنمایی و تدریس خصوصی 1 به 1 بهره مند خواهید شد. مشاور تحصیلی شخصی شما را راهنمایی و پشتیبانی خواهد کرد. با محدودیت حجم کلاس 30 دانشجو، این فرصت را خواهید داشت که با همسالان و اساتید خود ارتباط برقرار کنید.

  • Montreal, کانادا

  Musitechnic در سال 1987 در مونترال توسط Gilles Valiquette، موسیقی‌دان، آهنگساز و خواننده و ترانه‌سرا تأسیس شد. او متقاعد شده بود که فناوری (به ویژه رایانه ها) به مرکز تولید صدا و صنعت موسیقی تبدیل خواهد شد، تا جایی که اولین دیپلم به رسمیت شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی به طور کامل به طراحی صدا به کمک رایانه اختصاص داده شد. این مدتها قبل از اینکه همه بدانند ماوس کامپیوتر، MP3 یا حتی اینترنت چیست، بود.

  • Kingston, کانادا

  دانشگاه کوئینز از نظر تجربه دانشجویی در کانادا رتبه بالایی دارد، رویکردی فراگیر دارد و یادگیری فراتر از کلاس را ارائه می دهد. این تجربه شامل بیشترین سرانه باشگاه در بین دانشگاه های کانادا و همچنین یک برنامه تبادل بین المللی قوی با بیش از 220 شریک است.