Keystone logo
جمهوری چک

بهترین دانشگاه ها برای دکترا(PhD) برنامه ها که در جمهوری چک 2023

تعداد مؤسسات: 77
  • Prague 3, جمهوری چک

  دانشکده روابط بین الملل (FIR) یکی از بزرگترین دانشکده های دانشگاه اقتصاد و بازرگانی پراگ است. دو جهت اصلی در آموزش و پژوهش وجود دارد: تجارت بین‌الملل و سیاست بین‌الملل و دیپلماسی. برنامه های دیگر، با تمرکز بر تجارت و قانون، سیاست بین المللی و دیپلماسی، یا گردشگری نیز نقش اجتناب ناپذیری دارند. ویژگی کلیدی متمایز FIR سطح بالای بین المللی شدن در تمام مراحل با تأکید شدید بر دانش زبانی دانش آموزان است. FIR اولین دانشکده در جمهوری چک است که موفق به کسب اعتبار یک برنامه مطالعاتی توسط EFMD شده است.

  • Prague 4, جمهوری چک

  دانشگاه نیوتون یک مدرسه تجاری خصوصی با رتبه برتر در چک است. دوره های ما به شما دانش و تجربه ای می دهد تا کارآفرینی یا مدیریت جهانی خود را آغاز کنید.

  • Mlada Boleslav, جمهوری چک
  • Prague, جمهوری چک

  ما یک دانشگاه مدرن، مترقی و پویا هستیم که ارتباط نزدیکی با صنعت خودرو و سایر رهبران جهانی دارد. ما توسط یک شرکت بزرگ چند ملیتی - ŠKODA AUTO - تاسیس شدیم. ما برنامه های لیسانس ویژه و برنامه های کارشناسی ارشد بعدی را با تمرکز منحصر به فرد ارائه می دهیم - ترکیبی از مطالعات در اقتصاد با پایه فنی با کیفیت، آموزش زبان قوی و دانش عملی که در طول دوره کارآموزی خود به دست خواهید آورد، شما را در خارج از مدرسه راهنمایی می کند!

  • Prague 1, جمهوری چک

  Academy of Performing Arts in Prague (AMU) بزرگترین مدرسه هنری در جمهوری چک است. AMU به دلیل دامنه وسیع خود از تئاتر، موسیقی و رقص گرفته تا تولید تلویزیون و فیلم، فضایی متنوع و پرورش دهنده برای هنرمندان جوان در نظر گرفته می شود تا هر استعدادی را که ممکن است داشته باشند، کشف، تسلط دهند و بیشتر توسعه دهند.

  • Prague, جمهوری چک

  دانشکده ارتباطات خلاق پراگ یک کالج خصوصی است که شما را کاملا برای یک حرفه در تمام زمینه های صنعت خلاق آماده می کند. برنامه های تحصیلی / تخصص های ما: - بازاریابی و ارتباطات خلاق (بازاریابی و ارتباطات دیجیتال، بازاریابی خلاق، مدیریت در صنعت خلاق) - هنرهای ادبی (هنرهای ادبی، نوشتن تجاری در رسانه) - هنرهای تجسمی (عکاسی و هنرهای سمعی و بصری، انیمیشن) و جلوه های بصری، گرافیک و طراحی رسانه) به عملکرد عملی آژانس های تبلیغاتی، استودیوهای گرافیک، شرکت های انتشاراتی و موسسات رسانه ای مرتبط هستند. در طول تحصیل، شما بر روی سفارشات واقعی کار خواهید کرد.

  • Pilsen, جمهوری چک

  دانشکده مهندسی مکانیک یکی از قدیمی ترین دانشکده های پیلسن است و بیش از 70 سال موقعیت ضروری خود را در این شهر صنعتی ثابت کرده است.

  • Prague, جمهوری چک

  ما بزرگترین کالج خصوصی در جمهوری چک با بیش از 7000 دانشجو در 2 مکان در شهرهای پراگ و برنو هستیم. در سال 2001 به عنوان اولین موسسه کالج خصوصی تأسیس شد، زیرا ما بیش از 20000 دانشجو را برای مشاغل در بخش شرکتی و دولتی آماده کرده ایم.

  • Ceske Budejovice, جمهوری چک

  دانشكده بهداشت و علوم اجتماعي دانشگاه بوهمياي جنوبي (FHSS USB) از موقعيت منحصر به فردي در جمهوري چک برخوردار است ، بويژه به دليل ارتباط بين مراقبت هاي بهداشتي و موضوعات اجتماعي. هدف ما این است که فارغ التحصیلان یک رویکرد کل نگر را درک کنند و از آن استفاده کنند که به یک شخص به عنوان یک کل نگاه می کند و بنابراین اطمینان می دهد که بدن و روح حمایت می شوند. ترکیب هماهنگ این دیدگاه ها فرصت هایی را برای آموزش متخصصانی فراهم می کند که می توانند حرفه خود را به عنوان یک مأموریت انجام دهند. این یک مزیت بزرگ برای دانشکده در دنیای فعلی است - افرادی که از این طریق تحصیل می کنند همیشه در محل کار مورد نیاز خواهند بود. دانشکده یک م educationalسسه آموزشی است که متمایز بر حوزه بهداشت و مراقبت های اجتماعی متمرکز است. این فعالیت های خلاقانه را در زمینه کاربرد ، در چارچوب پروژه های خاص و کار بالینی و مستقیم با افرادی انجام می دهد که هم از نظر بهداشتی و هم از نظر اجتماعی در معرض آسیب هستند. این فعالیت های علمی و تحقیقاتی و همکاری بین المللی با نهادهای مهم و مراکز حرفه ای را توسعه می دهد.

  • Brno, جمهوری چک

  دانشگاه علوم دامپزشکی برنو در سال 1918 تاسیس شد. در حال حاضر این دانشگاه از سه دانشکده تشکیل شده است - دانشکده دامپزشکی، دانشکده بهداشت دامپزشکی و اکولوژی. VFU Brno تنها دانشگاه در جمهوری چک است که در دامپزشکی، بهداشت دامپزشکی و اکولوژی تخصص دارد و تنها یکی از دو آموزش علوم دارویی است. این در داخل شهر برنو در منطقه شهر برنو - کرالوو پل، در محوطه دانشگاه، جایی که تمام امکانات آموزشی و تحقیقاتی در آن قرار دارد، یافت می شود.

  • Prague 6, جمهوری چک

  Czech Technical University in Prague قدیمی ترین دانشگاه فنی اروپا است که در سال 1707 تأسیس شد و هم اکنون یک دانشگاه برتر تحقیقاتی فنی در منطقه و در خوشه تحقیقات پراگ است. CTU برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را در 8 دانشکده ارائه می دهد: دانشکده مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی برق ، علوم هسته ای و مهندسی فیزیک ، معماری ، علوم حمل و نقل ، مهندسی زیست پزشکی ، فناوری اطلاعات و برنامه هایی در دانشکده بازرگانی MIAS. علاوه بر این ، CTU دوره های ورزشی رایگان را ارائه می دهد ، شما ممکن است در کتابخانه ملی فناوری دیدن کنید و تحصیل کنید و احساس کنید جامعه بین المللی در دانشگاه پردیس در قلب اروپا است.

  • Nancy, فرانسه
  • Metz, فرانسه
  • + 6 بیشتر

  Université de Lorraine یک دانشگاه دولتی فرانسه است که تقریباً به 52000 دانشجو خود طیف کاملی از تحصیل ، در همه زمینه ها و مطابق با مدل بولونیا (لیسانس / کارشناسی ارشد / دکترا) را ارائه می دهد.

  • Prague, جمهوری چک

  دانشگاه اقتصاد و بازرگانی پراگ (VŠE) یکی از معتبرترین دانشگاه ها در زمینه مدیریت و اقتصاد است و بارها در رتبه بندی مدرسه کسب و کار اروپایی Financial Times در بین بهترین مدارس قرار گرفته است.

  • Prague, جمهوری چک
  • Dubai, امارات متحده عربی

  مرکز اروپایی آموزش شغلی آموزش عملی را در قالب برنامه های منحصر به فرد در زمینه های حقوق، تجارت بین المللی، فناوری اطلاعات، معماری و طراحی، پایداری و مهندسی ارائه می دهد. هدف ما آموزش دانش آموزان جوان و با استعداد در مورد نحوه عملکرد دنیای حرفه ای است.

  • Liberec, جمهوری چک

  نتایج سطح بالا در تحقیق و علم، تعالی در تدریس و همکاری های بین رشته ای از سال 1953 برای Technical University of Liberec ایستاده است. حدود 7000 دانشجو در هفت دانشکده و یک موسسه تخصصی تحصیل می کنند.

  • Prague, جمهوری چک

  ARCHIP یک مدرسه معماری جدید مترقی ، ترکیبی از مقیاس های جهانی و محلی ، آموزش های مفهومی و فنی و فضایی فلسفی است که بهترین سنت های آموزش معماری اروپایی و آمریکایی را ترکیب می کند.