Keystone logo
بلغارستان

بهترین دانشگاه ها برای دکترا(PhD) برنامه ها که در بلغارستان 2024

تعداد مؤسسات: 28
  • Barcelona, اسپانیا
  • Esch-sur-Alzette, لوکزامبورگ
  • + 6 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, بلغارستان

  آکادمی هنرهای زیبای اروپا، صوفیه یک مکان اضافی از دانشگاه ایرلندی آمریکایی است. IAMU یک موسسه معتبر از کمیسیون آموزش عالی ایالات میانه است، سازمانی که مدرسه جولیارد، موسسه موسیقی کرتیس، مدرسه موسیقی منهتن، آکادمی هنرهای دراماتیک آمریکا، آکادمی هنر نیویورک، دانشگاه کلمبیا، دانشگاه جورج تاون را تایید می کند. ، دانشگاه جان هاپکینز، آکادمی نظامی وست پوینت ایالات متحده و غیره.

  • Sofia, بلغارستان

  University of National and World Economy / UNWE / بزرگترین و قدیمی ترین مدرسه عالی اقتصادی در بلغارستان و اروپای جنوب شرقی است. 100 سال سابقه دارد. این دانشگاه از دانشگاه آزاد علوم سیاسی و اقتصادی سرچشمه می گیرد که به دستور شماره 2155 جولای 5 ، 1920 وزیر روشنگری ملی تأسیس شده است. در 1940 /روزنامه دولتی ، شماره. شماره 126 ژوئن 7 ، 1940/ به موسسه عالی دولتی امور مالی و علوم اداری تبدیل شد و در سال 1947 به عنوان دانشکده مطالعات اقتصادی و اجتماعی در دانشگاه صوفیه سازماندهی شد.

  • Sofia, بلغارستان

  Sofia University St. Kliment Ohridski اولین موسسه دبیرستان بلغاری است. تاریخچه آن تجسم و ادامه سنت فرهنگی و آموزشی یک قرنه ملت بلغارستان است.

  • Sofia, بلغارستان

  با تصمیم مجلس شورای ملی در 26 مه 2015 ، دانشکده مخابرات و پستها به Висше училище по телекомуникации и пощи ، با موضوع فعالیت: آموزش متخصصان دارای تحصیلات عالی در تخصص های رشته های حرفه ای "ارتباطات و مهندسی کامپیوتر "و" مدیریت و مدیریت ".

  • Varna, بلغارستان

  Varna Free University "Chernorizets Hrabar" بزرگترین دانشگاه خصوصی بلغارستان است. این یک مرکز دانشگاهی تأسیس شده است که آموزش دانشجویان بلغاری و بین المللی را در زمینه های اولویت دار کشور ترکیب می کند و یک محصول علمی و دانشگاهی قابل تبدیل و رقابتی بین المللی ایجاد می کند. این دانشگاه بیش از 10 هزار دانشجو را در بیش از 67 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد و 29 دکتری آموزش می دهد. برنامه ها.

  • Plovdiv, بلغارستان

  دانشگاه کشاورزی - Plovdiv در سال 1945 تأسیس شد. این دانشگاه موقعیت خود را به عنوان یک مرکز ملی علوم و آموزش کشاورزی در بلغارستان تقویت کرده است. در سال 2006 ، آژانس ملی ارزیابی و اعتباربخشی به دانشگاه کشاورزی - پلودیف با اعتبار نهادی و بالاترین نمره "بسیار خوب" اعطا کرد.

  • Veliko Tarnovo, بلغارستان

  در پاییز سال 1963 ، در تپه تاریخی و دیدنی "Sveta Gora" در Veliko Tarnovo ، اولین دانشگاه خارج از پایتخت درهای خود را باز کرد ، که دارای قدیس های حامی سیریل و متدیوس به عنوان حامی هستند. وراثت سنتهای آموزشی و فرهنگی مدرسه ادبی مشهور تارنوو از قرن 14 ، خود را به عنوان یک مدرسه عالی معتبر برای علوم انسانی و هنر ، به عنوان یک مرکز آموزشی و علمی معتبر تأسیس کرده است.

  • Pleven Center, بلغارستان

  دانشگاه پزشکی - پلون یکی از پنج دانشگاه پزشکی بلغارستان است. این بیمارستان در سال 1974 تأسیس شد و افق ، اندازه و شهرت بیمارستان شهر را گسترش داد. بیمارستان دانشگاهی با بیش از 1000 تخت و کلینیک در همه زمینه های مهم پزشکی و همچنین تعداد زیادی کلینیک تخصصی و واحد تحقیقاتی با تجهیزات تشخیصی و درمانی مدرن.

  • Burgas, بلغارستان

  Burgas Free University / BFU / با قانون مجمع ملی بزرگ در 18 سپتامبر 1991 تأسیس شد و یکی از اولین دانشگاه های غیر دولتی در کشور است. این دانشگاه توسط آژانس ملی ارزیابی و اعتباربخشی تأیید شده است و تحت استاندارد بین المللی کیفیت ISO 9001: 2008 تأیید شده است: BFU یک دانشگاه مدرن و نوآور است که از دانشجویان خود و تحقق حرفه ای آنها مراقبت می کند و دارای دستاوردهای علمی قابل توجه و بین المللی است. وضعیت شناخته شده

  • Sofia, بلغارستان

  Химикотехнологичен и металургичен университет یک موسسه دانشگاهی است که بر نیازهای زمان و ملت ما تمرکز کرده است. جامعه ما فراتر از دانشگاه و کشور است و شامل شرکای دانشگاهی از قاره های مختلف است.

  • Varna, بلغارستان

  به دانشگاه پزشکی وارنا خوش آمدید-یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین دانشگاههای کشور! محیط چند ملیتی جذاب ، روش ها و امکانات آموزشی پیشرفته ، آموزش های واقعی و شبیه سازی ، شرایط فوق العاده ورزشی و تفریحی در پایتخت دریایی بلغارستان-اینها تنها تعدادی از دلایلی است که باعث شده دانش آموزان تقریباً از 50 کشور جهان در سراسر جهان تحصیل در دانشگاه پزشکی وارنا را انتخاب کرده اند!

  • Sofia, بلغارستان

  University of Library Studies and Information Technologies (ULSIT) یک دانشگاه دولتی است ، که با فرمان پارلمان در 29 نوامبر 2010 پس از رای گیری مدرسه عالی تخصصی مطالعات کتابخانه ای و فناوریهای اطلاعات در سال 2004 تغییر نام داد. در طول سالها ، به ترتیب: تاسیس - هجدهم سپتامبر 1950 با فرمان دولت به عنوان موسسه کتابخانه ایالتی و بعداً با فرمان پارلمان به کالج مطالعات کتابخانه ای تغییر نام داد.

  • Sofia, بلغارستان

  تاسیس تخصصی La Francophonie برای مدیریت و مدیریت (ESFAM) یک موسسه آژانس دانشگاهی La Francophonie است که در صوفیه ، بلغارستان مستقر است. مأموریت ما آموزش متخصصان سطح بالا در امور اداری و مدیریت بازرگانی به زبان فرانسه برای کمک به توسعه کشورهای منطقه اروپای مرکزی و شرقی است.

  • Gabrovo, بلغارستان

  بر اساس دستاوردها و سنت های دانشگاه ، همکاری بین المللی فعال ، همکاری نزدیک با مشاغل و تحقیقات فشرده ، برای آماده سازی نیازهای اقتصاد و جامعه متخصصان بسیار واجد شرایط بازار جهت تولید پیشرفت و آماده بودن با توجه به صلاحیت آموزشی آنها برای چالش های یک جهان در حال تغییر