Keystone logo
بریتانیا

بهترین دانشگاه ها برای دکترا(PhD) برنامه ها که در بریتانیا 2023

تعداد مؤسسات: 775
  • Falmouth, بریتانیا
  • Penryn, بریتانیا

  خلاق. متصل. شجاع. با بیش از 120 سال تجربه، امکانات حرفه ای، آموزش عالی، ارتباطات بی نظیر و جامعه خلاقانه پر جنب و جوش، ما از انجام کارها به گونه ای متفاوت نمی ترسیم. در دانشگاه فالموث، ما در حال بازنگری در شکل آموزش عالی و ارائه تحقیقات و نوآوری تاثیرگذار هستیم.

  • Newcastle upon Tyne, بریتانیا

  نیوکاسل یک دانشگاه برتر جهانی 125 (رده بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023)، محل سکونت 29000 دانشجو از 140 کشور است. یکی از اعضای موسس گروه راسل، ما یکی از تنها 19 دانشگاه در جهان - و تنها سه دانشگاه در بریتانیا - هستیم که به رتبه پنج به علاوه QS ستاره برای برتری کلی (2022) دست یافته‌ایم. ما می‌توانیم ریشه‌های خود را به دانشکده پزشکی و جراحی که در سال 1834 تأسیس شد، ردیابی کنیم. امروزه، ما تحقیقات پیشرو در جهان را با یک تجربه آکادمیک در سطح جهانی ترکیب می کنیم.

  • Winchester, بریتانیا

  دانشگاه وینچستر دانشجویان را قادر می‌سازد تا به پتانسیل کامل خود دست یابند و در جهان تغییر ایجاد کنند. پردیس های دوستانه و جمع و جور این دانشگاه که در وینچستر، یک شهر زیبا و منحصر به فرد انگلیسی با میراث غنی و فرهنگ معاصر پر جنب و جوش قرار دارد، به دانشجویان مزایای زندگی شهری و دانشگاهی را می دهد. ما با اتصالات حمل و نقل عالی در موقعیت خوبی قرار داریم که به شما امکان می دهد در عرض یک ساعت به لندن یا ساحل برسید و فرودگاه ساوتهمپتون فقط 10 دقیقه با قطار فاصله دارد.

  • Shadwell, بریتانیا

  LIS یک موسسه جدید لندن است. برنامه های آنها عمیقاً بین رشته ای و ساختار یافته حول مسائل پیچیده و دنیای واقعی است. چرا؟ زیرا جهان از مشکلات پیچیده ای اشباع شده است که نیازمند رویکردی میان رشته ای است. راه حل های آنها از یک موضوع یا تخصص نمی آید. از تغییر اقلیم گرفته تا فرهنگ سازمانی، مشکلات پیچیده امروزی را باید از یک منظر دید. این کاری است که LIS انجام می دهد. آنها به دانش‌آموزان خود می‌آموزند که به حل‌کننده‌های متخصص تبدیل شوند.

  • Madrid, اسپانیا
  • Amsterdam, هلند
  • + 8 بیشتر

  دانشگاه IE یک دانشگاه بین المللی برتر در اسپانیا با پردیس هایی در مادرید و سگویا است. IE که به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی پیشرو در جهان شناخته می شود، رهبرانی را شکل می دهد که نوآوری و تغییر را در سازمان ها هدایت می کنند، و محیط یادگیری را فراهم می کند که در آن فناوری ها و تنوع نقشی کلیدی در تقویت بینش جهانی، ذهنیت کارآفرینی و رویکرد انسان گرایانه ایفا می کنند.

  • Kingston upon Thames, بریتانیا
  • London, بریتانیا

  در دانشگاه کینگستون، ما مشتاقیم که شانس زندگی دانشجویان خود را با کمک به آنها برای استفاده حداکثری از فرصت‌های یادگیری و تجهیز آنها به مهارت‌ها و دانش آینده مورد نیاز در محل کار سخت قرن بیست و یکم افزایش دهیم.

  • Oxford, بریتانیا

  لیدی مارگارت هال ("LMH") یک کالج در دانشگاه آکسفورد است. بنیانگذاران کالج را به افتخار لیدی مارگارت بوفورت، مادر پادشاه هنری هفتم و حامی مشهور بورسیه و دانش نامگذاری کردند. نه دانشجوی اول در سال 1879 پذیرفته شدند. کالج رشد کرد، درهای خود را به روی مردان گشود و اکنون جامعه ای متشکل از 600 دانشجو و 45 عضو است. LMH یکی از 39 کالج تشکیل دهنده دانشگاه آکسفورد، یکی از دانشگاه های با رتبه برتر در جهان و قدیمی ترین دانشگاه در جهان انگلیسی زبان است.

  • Leeds, بریتانیا

  ما متخصصان علوم کامپیوتر، شیمی، مهندسی، ریاضیات، فیزیک و نجوم را گرد هم می آوریم تا آموزش و پژوهش دانش آموزان برجسته ای را در مدارس زیر ارائه دهیم.

  • South Kensington, بریتانیا

  به عنوان بخشی از امپریال کالج لندن، یک رهبر جهانی در علم و فناوری، ما تجارت جهانی و تحول اجتماعی را از طریق ادغام تجارت، فناوری و طرز فکر کارآفرینی به پیش می‌بریم. ما تفکر و بینش نوآورانه را با فناوری جدید ترکیب می کنیم تا راه حل هایی برای مسائل دنیای واقعی ایجاد کنیم که به نفع تجارت و بهبود جامعه است.

  • London, بریتانیا

  موسسه بانکداری و مالی لندن (LIBF) بیش از 140 سال است که نامی معتبر در آموزش بریتانیا بوده است. ما دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای دانشجویان بریتانیایی و بین المللی به صورت پاره وقت و تمام وقت ارائه می دهیم. به عنوان یک کالج دانشگاهی کوچکتر و متخصص با یک هیئت علمی متخصص، ما کاملاً در موقعیتی هستیم که به شما در سفر شغلی خود کمک کنیم - ما به هزاران دانشجو در سراسر جهان کمک کرده ایم تا این کار را انجام دهند. دوره های ما مهارت های مورد نیاز شما را برای یک حرفه در تجارت، مدیریت، علم داده و امور مالی با تاکید قوی بر مهارت های عملی برگرفته از موقعیت های واقعی ارائه می دهد.

  • London, بریتانیا

  کینگز کالج لندن یکی از 35 دانشگاه برتر جهان (رده بندی دانشگاه های جهانی QS 2022) و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های انگلستان (تاسیس در سال 1829) است. این دانشگاه بیش از 29600 دانشجو دارد که کمتر از 11000 دانشجوی بین المللی از 150 کشور در سراسر جهان هستند.

  • London, بریتانیا

  لندن Met که در یکی از هیجان‌انگیزترین پایتخت‌های جهان واقع شده است، میزبان جامعه‌ای خوش‌آمد از یادگیرندگان، معلمان و متفکران نوآور الهام‌بخش و مصمم است. ما طیف گسترده ای از دوره ها را ارائه می دهیم، از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد گرفته تا دوره های کوتاه مدت و مدارک حرفه ای، که بسیاری از آنها برای تحصیل تمام وقت یا پاره وقت برای بهترین نیازها و سبک زندگی شما در دسترس هستند.

  • Madison, آمریکا
  • Teaneck, آمریکا
  • + 3 بیشتر

  بزرگترین دانشگاه خصوصی در نیوجرسی، FDU یک موسسه غیر انتفاعی، غیر فرقه ای و چند دانشگاهی است. FDU که در سال 1942 تأسیس شد، در سال 1948 به وضعیت چهار ساله دست یافت و در سال 1956 به عنوان دانشگاه تأیید شد. این دانشگاه بیش از 100 برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، از جمله برنامه های دکترا در داروسازی، پرستاری، روانشناسی بالینی و روانشناسی مدرسه ارائه می دهد. و یک مدرسه کسب و کار معتبر AACSB. برنامه های تحصیلی در دو پردیس نیوجرسی و در دو مکان FDU در خارج از ایالات متحده ارائه می شود: کالج Wroxton، در آکسفوردشر در انگلستان، و پردیس ونکوور، در بریتیش کلمبیا، کانادا.

  • Bradford, بریتانیا

  در دانشگاه برادفورد، تمرکز ما بر ایجاد شرایط برای تأثیرات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است. ما متعهد به شمول اجتماعی هستیم و کار ما برای گسترش فرصت‌ها و توانمندسازی دانشجویان برای دستیابی به پتانسیل‌های خود باعث شده است که در دو سال گذشته در رتبه نخست شاخص تحرک اجتماعی دانشگاه‌های انگلیسی قرار بگیریم.

  • Boston, آمریکا
  • San Francisco, آمریکا
  • + 4 بیشتر

  Hult بیش از یک مدرسه تجاری غیرانتفاعی، یک جامعه چند فرهنگی پویا است که برخی از آینده‌نگرترین استعدادهای تجاری جهان را آموزش می‌دهد، الهام می‌بخشد و به هم متصل می‌کند. ما رویکرد سنتی آموزش را با استفاده از تجارب یادگیری با انجام دادن تغییر می‌دهیم تا مهارت‌های دانش‌آموزان را از لحظه پیوستن به ما، به یک تاجر استثنایی، از لحظه فارغ‌التحصیلی تبدیل کنیم.