Keystone logo
ایرلند

بهترین دانشگاه ها برای دکترا(PhD) برنامه ها که در ایرلند 2023

تعداد مؤسسات: 82
  • Cork, ایرلند

  دانشگاهی پیشرو برای آموزش عالی و تحقیق. در 1.1٪ از دانشگاه های برتر در سراسر جهان * و رتبه اول در اروپا برای IMPACT*. امن، دوستانه و تنها کشور بومی انگلیسی زبان در اتحادیه اروپا. ویزای کاری 2 ساله برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و فرصت های شغلی شگفت انگیز برای همه!

  • Limerick, ایرلند

  University of Limerick یک University of Limerick متمایز ، پیشگام و متصل است که از طریق آموزش و توانمند سازی مردم برای پاسخگویی به چالش های واقعی فردا ، آینده را شکل می دهد.

  • Dublin, ایرلند

  دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک دانشجوی کارشناسی ارشد بین المللی می خواهد در ایرلند و در University College Dublin (UCD) تحصیل کند. ایرلند مقصدی ایده آل برای یک دانشجوی بین المللی است که خواهان تحصیل در سطح جهانی در کشوری پیشرو و مبتکر با گزینه های شغلی امیدوار کننده است. همچنین برای دانش آموزان علاقه مند به مناظر خیره کننده ، پیاده روی های زیبا در ساحل و کوه ، فرهنگ و معماری باستانی بسیار مناسب است.

  • Dublin, ایرلند

  کالج مستقل مکان مناسبی برای زندگی دانشجویی در دوبلین دارد: ما دقیقاً در مرکز شهر قرار داریم و با جاذبه های فرهنگی، دانشگاهی و تفریحی احاطه شده ایم. هدف اصلی کالج مستقل این است که دانش‌آموزان خود را از طریق برنامه‌های آموزشی که مرتبط هستند، برای همیشه با شما بمانند، پایه‌های موفقیت آینده شما هستند و به مدارکی که در رشته انتخابی شما بسیار مورد احترام هستند، بیاورد. پس از اتمام، جایزه کارشناسی، کارشناسی ارشد یا حرفه ای شما در رشته های مختلف در هر کجا که بروید، چه در ایرلند و چه در خارج از کشور، شناخته می شود. ما یک کالج هدفمند و حرفه ای هستیم. ما به خود می بالیم که شهریه شخصی خود را با بالاترین استانداردهای آکادمیک در یک محیط یادگیری تعاملی توسط کارکنان آموزشی بسیار ماهر و دوستانه ارائه می کند.

  • Dame Street, ایرلند

  ???? ????????? ?? ?? ????? ???? ?????? ???? ?? ???????? ?? ?? ???? ?????? ??? ? ????? ???? ????? ?????? ?? ????? ???? ???? ? ???? ??? ?? ????. ??????? ???? ??? ?? ?????? ? ?? ??? ??????? ??? ???? ???? ???.

  • Perth, بریتانیا
  • Shetland, بریتانیا
  • + 11 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Grand Canal Dock, ایرلند
  • Dublin, ایرلند

  Pulse College در سال 1990 تأسیس شد و بالاترین استانداردهای دوره های آموزشی حرفه ای در زمینه صدا ، موسیقی ، فیلم ، بازی و انیمیشن را ارائه می دهد. با دوره هایی که توسط متخصصان مجرب طراحی شده و ارائه می شود ، Pulse در خط مقدم دوره های آموزشی صنعت حرفه ای قرار دارد. این کالج به دلیل امکانات کلاس جهانی ، استاندارد برنامه های آموزشی و کیفیت فارغ التحصیلان خود در سطح بین المللی شناخته شده است.

  • Dublin 2, ایرلند

  RCSI که به عنوان سازمان ملی آموزش جراحی در ایرلند تأسیس شده است، از زمان تأسیس خود در سال 1784 در خط مقدم آموزش مراقبت های بهداشتی بوده است. امروز، ما یک دانشگاه و مؤسسه تحقیقاتی بین المللی علوم بهداشتی نوآور و پیشرو در جهان هستیم که آموزش و آموزش را در مقطع کارشناسی ارائه می دهیم. ، مقاطع تحصیلات تکمیلی و حرفه ای.

  • Manchester, بریتانیا
  • Budapest, مجارستان
  • + 62 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wexford, ایرلند

  Chevron Training پیشرو در ارائه خدمات آموزش عالی و آموزش عالی معتبر در بخش های بهداشت و درمان و مراقبت های اولیه است. ما در ارائه دوره های آنلاین مراقبت از کودکان و بهداشت و درمان ، متناسب با نیازهای فراگیران تخصص داریم.

  • Dublin, ایرلند

  National Institute for Bioprocessing Research and Training پردازش زیستی (NIBRT) یک مرکز جهانی برتر برای آموزش و تحقیقات در زمینه پردازش زیستی است. NIBRT در یک مرکز جدید و کلاس جهانی در دوبلین ، ایرلند واقع شده است. این تاسیسات به منظور تکثیر نزدیک کارخانه مدرن فرآوری زیستی با تجهیزات پیشرفته ساخته شده است.

  • Thomas Street, ایرلند

  National College of Art and Design با ارائه گسترده ترین درجه هنر و طراحی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، موقعیت منحصر به فردی در هنر و آموزش طراحی در ایرلند دارد. بسیاری از مهمترین هنرمندان ، طراحان و معلمان هنری ایرلندی در دانشکده تحصیل کرده یا تدریس کرده اند. مدتهاست که مهمترین و مهمترین موسسه آموزشی هنر و طراحی در ایرلند است.

  • Dromthacker, ایرلند

  Institute of Technology Tralee (IT Tralee) در سال 1977 به عنوان دانشکده فنی منطقه ای ، ترالی و در سال 1992 به موسسه فناوری ، ترالی تاسیس شد. این موسسه در حال حاضر دارای 3500 دانشجوی تمام وقت و نیمه وقت است که 350 کارمند استخدام می کند و سالانه حدود 60 میلیون یورو کمک مالی به اقتصاد محلی می کند.

  • Dublin, ایرلند

  Warnborough College (ایرلند) کالج مستقلی است که با آموزش از راه دور مدارک تحصیلی ارائه می دهد. این دانشکده در ایرلند در سال 1997 تاسیس شد ، اما ریشه آن به آکسفورد ، جایی که Warnborough College (انگلستان) در سال 1973 تأسیس شد ، برمی گردد. امروز ، دو کالج مستقل با نام تجاری وارنبورو وجود دارد که فرصت های بی نظیری یادگیری را به طیف گسترده ای از دانشجویان از اطراف ارائه می دهند. جهان.

  • Galway, ایرلند

  دانشگاه ملی ایرلند (NUI) دانشکده حقوق گالوی که در سال 1849 تاسیس شده است ، آموزش حقوقی ابتکاری را در یک مدرسه پویا که به تحقیقات حقوقی تأثیرگذار و با کیفیت بالا اختصاص دارد ، ارائه می دهد. این دانشکده با 800 دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، بیش از 40 کارمند ، طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و فرصت های هیجان انگیز آموزش حقوقی بالینی ، بر دانش آموزان متمرکز و مبتنی بر تحقیق تدریس شده در یک محیط حمایتی و چالش فکری تأکید دارد.