توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چالش هایی که باید برطرف شوند
رهبران جدید
برای رسیدن به
موفقیت و ثبات
از شرکت های شما

اهداف

  • مهارت های رهبری را در زمینه محیط های مختلف و محیط های چند فرهنگی که نیاز به رهبر برای بازنویسی نقش آنها و تجدید نظر در شیوه های رانندگی خود را از دیگر چارچوب های مفهومی و عملیاتی، در اختیار دارند.
  • ابزارهای تشخیصی خود را که می تواند برنامه های عملیاتی را برای بهبود مستمر در نقش خود به عنوان یک رهبر کسب و کار ایجاد کند، فراهم می سازد تا یک سیستم مداوم و مداوم مهارت های مدیریتی را ایجاد کند که شما را قادر به بهینه سازی نتایج و شرکت هایی می کند که مدیریت می کنید.
  • شامل مهارتهای مدیریت ارتباطی و انسانی است که امکان افزایش بهره وری تیم کاری را افزایش می دهد و در عین حال سطح تعهد مردم را افزایش می دهد، مثبت بر رانندگان نظرسنجی اقلیمی کار، بهبود آشکار نتایج آنها.
  • مهارت های خود را در بهره وری دیجیتالی، هم برای او و هم تیم خود ایجاد کنید، مدیریت ابزارهای موثر برای دستیابی به یک کار مشترک درست، حتی در محیط های محیطی که توسط فاعلیت تحت تاثیر قرار می گیرند.
  • به منظور اعمال آن به اعضای تیم خود، به کار بر روی توسعه و در نتیجه عملکرد و نتایج هر یک از کارکنان خود، اقدامات ضروری مربیگری، هر دو مقررات و هسته شناسی را یاد بگیرید.
  • بهینه سازی توانایی مذاکره، که شما را قادر می سازد روابط متقابل را با محیط خودتان ایجاد کند، همچنین ابزارهایی برای مقابله با نابرابری در محیط های جهانی و حل و فصل اختلافات به طور موثر.

دریافت کنندگان

مدیران با حداقل تجربه 3 ساله در پست های ارشد، که مسئولیت کارکنان دارند و با هدف توسعه مهارت های مدیریتی شخصی خود و همچنین گروه کاری خود، نگران بهینه سازی نتایج شرکت خود هستند.

برنامه تحصیلی

  • خود مدیریت · 40 ساعت.
  • مدیریت TALENT · 30 HS.
  • تیم کارآموزی · 30 ساعت
  • پیروزی های موفق و حل اختلاف · 30 ساعت.

صدور گواهینامه

دانشگاه کالیفرنیا در ایروین - Extension و مدرسه بازرگانی بین المللی ADEN، به طور مشترک به گواهی تخصص در مهارت های مدیریت (^) به کسانی که شرایط برنامه را برآورده می کنند.

علاوه بر این، PMI® PDU ها را برای همه دانشجویان گواهی PMP® تأیید می کند تا گواهینامه حرفه ای خود را تأیید کنند.

(^) گواهینامه های آموزش مداوم که عنوان یا مدرک ندارند، در ایالات متحده آمریکا صادر می شوند.

روش شناسی

ADEN یک مدل آموزشی آموزشی یادگیری تعاملی به نام MODEL PERICLES DE TRANSFERENCIA را توسعه داده است که انتقال دانش بدست آمده را به محل کار با یک رویکرد فوق العاده عملی تبدیل می کند. در یک مجتمع مجازی تعاملی با مکمل چهره به چهره توسعه یافته است.

برای تقویت حفظ و کاربرد، استفاده شدید از شبیه ساز ها، هر دو دیجیتال و هیئت مدیره، بر اساس مدل های ریاضی است که اجازه می دهد تجربه ها و تکثیر موقعیت های معمول جهان کسب و کار، که در آن تصمیم گیری ساخته شده است و تاثیر آن در یک محیط بازیگوش

ارزیابی این برنامه شامل امتحان گزینه چندگانه در حالت آنلاین، یکپارچه سازی پرونده و تمرین با یک شبیه ساز است که در جامعه مجازی ثبت شده است.

این برنامه با استفاده از کتابشناسی مکمل نویسندگی دانشکده ADEN که به شرکت کنندگان داده می شود، پشتیبانی می شود.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
اسپانیایی
آخرین به روز رسانی June 13, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
فوریه 2020
Duration
130 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019, فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019, فوریه 2020