Read the Official Description

این برنامه از توسعه تفکر جامعه شناختی حمایت می کند، به ویژه به عنوان یک رشته علمی متشکل از هر دو پژوهش اولیه در زمینه های علوم اجتماعی و تحقیقات کاربردی است. دانش آموزان باید دانش خود را از نظریه ها و روش های کنونی، و همچنین توانایی خود را به طور مستقل به علم با دانش جدید که با استانداردهای بین المللی شناخته شده است، ثابت کند. انواع نمایه فارغ التحصیل منجر به حرفه های علمی و یا آموزش در سطح عالی، کار تحلیلی و یا کارشناس (در آژانس های مشاوره، تحقیقات بازار و رسانه، think tanks، سازمان های فردی و یا شرکت ها). فارغ التحصیل نیز آموزش هایی مناسب برای اشتغال در علوم و تحقیقات، آموزش، و سازماندهی و مدیریت را دریافت می کند.


شرح معیارهای تأیید و ارزیابی

دانش آموزان برای مدت چهار سال تحصیلی تمام وقت درخواست می کنند.

یک برنامه کاربردی باید به صورت آنلاین از طریق سیستم اطلاعات دانشجویی یا بر روی فرم درخواست کمک به دانشکده علوم اجتماعی، دانشگاه چارلز، Smetanovo nábř ارسال شود. 6، 110 01 پراگ 1، جمهوری چک تا تاریخ 30 آوریل 2019.

برنامه تحصیلی دکترای جامعه شناسی در FSV انگلستان دانشجویان را برای تحقیق و آموزش پایه و کاربردی در دانشگاه ها، موسسات علمی و پژوهشی و موسسات دیگر که نیاز به سطح بالایی از آموزش های نظری و روش شناسی در جامعه شناسی یا رشته های مرتبط دارند، آماده می کند.

برنامه تحصیلی دکتری جامعه شناسی در FSV UK باز است: هر کسی که دارای مدرک کارشناسی ارشد (یا معادل آن) می تواند اعمال شود.

روش پذیرش به شکل یک مصاحبه (بحث) می باشد. هدف از بحث این است که تأیید توانایی متقاضی در رعایت الزامات برنامه دکترای جامعه شناسی باشد. این روش بر اساس یک پیشنهاد داستانی نوشته شده است، همانطور که در زیر مشخص شده است. فقط متقاضیانی که با موفقیت به تصویب رسیدند پذیرفته خواهند شد. توصیه می شود که متقاضی با پیش نویس پیش بینی شده خود در پیشبرد مرحله پیشین خود، پیش از این در مرحله اولیه، یعنی پیشنهادهایی در مورد پیشنهاد پیشنهادی خود، مشورت کند. قبل از ارسال پیشنهاد دیپلم.


پیشنهاد دیپلم مقدماتی مبنای مصاحبه پذیرش را تشکیل می دهد و شامل موارد زیر خواهد بود:

  • تعریف موضوع یا هدف تحقیق
  • خلاصه ای از دانش موجود
  • اهداف و برنامه زمان بندی اولیه
  • روش اجرای
  • نتایج تحقیق مورد انتظار،
  • کتابشناسی
  • خلاصه انگلیسی (300-400 کلمه).

پیشنهاد مدرک (2000-2500 کلمه) باید همراه با درخواست آنلاین یا کاغذی به عنوان ضمیمه آن تا تاریخ 30 آوریل 2019 تحویل شود. متقاضی که پیشنهاد مهلت ارسال را با مهلت فوق الذکر ارائه نخواهد کرد، معاینه.

علاوه بر این، متقاضیان باید یک کپی دیجیتالی از پایان نامه کارشناسی ارشد خود، یک لیست متون علمی که نوشته شده یا منتشر شده اند، اطلاعاتی در مورد تجربه موجود در تحقیقات جامعه شناختی و سایر اطلاعات مربوطه برای ارزیابی صلاحیت مطالعه خود را ارائه دهند. این اسناد بخشی از درخواست است و باید تا تاریخ 30 آوریل 2019 به عنوان ضمیمه آن همراه با پیشنهاد داوری ارائه شود.


مصاحبه ورودی معیارهای ارزیابی:

مصاحبه پذیرفته شده شامل دو بخش است: بحث در مورد پیشنهاد داوری و بحث در مورد گرایش دانشگاهی متقاضی. متقاضیان می توانند تا 100 امتیاز برای مصاحبه پذیرفته شوند. محدودیت نقطه برای پذیرش متقاضیان توسط دبیر دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه چارلز تعیین می شود، با توجه به تعداد متقاضیان و ظرفیت دانشکده.


بحث در مورد پیشنهاد دکترا

متقاضیان باید توانایی خود برای دفاع از مشکل تحقیق خود را در یک بحث انتقادی با کمیته پذیرش اثبات کنند، و به ویژه، آنها باید نشان دهند:

  • توانایی تعریف سوالات تحقیق دقیقا و متقاعد کننده حداکثر 15 امتیاز
  • درک ارتباط آنها با زمینه های گسترده تر دانش شناختی جامعه شناختی حداکثر 15 امتیاز
  • گرایش نظری و روش شناختی خوبی در مسئله تحقیق و زمینه های آن حداکثر 15 امتیاز است

متقاضیان می توانند تا 15 امتیاز برای انطباق پیشنهاد خود با زمینه های اصلی تحقیق در وزارتخانه به دست آورند. متقاضیان ممکن است برای این بخش مصاحبه پذیرش حداکثر 60 امتیاز کسب کنند.


بحث علمی علمی متقاضیان

پیوست پیشنهاد پیشنهاد و فهرستی از ادبیات که در این زمینه خوانده می شود، اساس بخش دوم مصاحبه پذیرش را تشکیل می دهد. کمیته باید میزان و مشخصات گرایش تحصیلی متقاضی و توانایی وی را در بحث های شفاهی، مبانی و مسائل مربوط به خواندن و همچنین ارتباط آنها با تحقیقات در این زمینه، ارزیابی کند. متقاضیان می توانند برای این بخش مصاحبه پذیرش تا 15 امتیاز کسب کنند.

کمیته باید تحقیق، انتشارات و مدارک تحصیلی متقاضی را ارزیابی کند. متقاضیان می توانند برای این بخش مصاحبه پذیرفته شدن تا 25 امتیاز کسب کنند.

توافق نامه های بین سازمانی فردی تعهدات مطالعه مورد درخواست برای برنامه تحصیلی دکترا را که همکاری با سایر موسسات دانشگاهی (به ویژه موسسه جامعه شناسی، آکادمی علوم چک) را اجرا می کند، ترسیم می کند. با این حال، الزامات برابر برای برنامه پذیرش برنامه دکترا اعمال می شود.

پذیرش مستلزم اتخاذ موفقیت آمیز یک دوره کارشناسی ارشد است. متقاضیان باید مدرک تحصیلی مربوطه (یا گواهینامه تشخیص تحصیلات کالج یا بخشی از آن در جمهوری چک) را ارسال کنند.

محدودیت نقطه برای پذیرش متقاضیان توسط دبیر دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه چارلز تعیین می شود، با توجه به تعداد متقاضیان و ظرفیت دانشکده، ممکن است مطالعات ممکن است با رونویسی از علائم جایگزین شوند، با این وجود این از همان سال تحصیلی به عنوان برنامه کاربردی هستند.

تمام اسناد که در اصل در چک، اسلواکی یا انگلیسی نیست، باید با دقت به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

اسناد ارائه شده توسط کمیته پذیرش مورد ارزیابی قرار می گیرند. به طور خاص، کمیته امتیازات ریاضیات و انگلیسی را براساس نتایج آزمایشات مربوطه تعیین می کند و تصمیم می گیرد که تعداد کل نقاط مورد نیاز برای پذیرش باشد.


شرایط پذیرش

پذیرش در تحصیلات تکمیلی مستلزم موفقیت آمیز بودن برنامه تحصیلی است.

روش تأیید:


چشم انداز فرصت های شغلی

این برنامه از توسعه تفکر جامعه شناختی حمایت می کند، به خصوص به عنوان یک رشته علمی متمرکز بر تحقیقات اساسی در حوزه های اصلی علوم اجتماعی و همچنین در زمینه برنامه های بسیار واجد شرایط. دانش آموز باید دانش خود را از تئوری ها و روش های کنونی، و همچنین توانایی خود را به طور مستقل به علم با دانش جدید که با استانداردهای بین المللی شناخته شده است، ثابت کند. انواع نمایه فارغ التحصیل منجر به حرفه های علمی یا آموزش در سطح عالی، تحقیق در برنامه های بسیار واجد شرایط، کار تحلیلی و یا کارشناس (در موسسات مشاوره، تحقیقات بازار و رسانه ها، سازمان های فردی و یا شرکت ها). فارغ التحصیل همچنین آموزش هایی را برای استخدام در رشته های علم و تحقیق، آموزش، و سازماندهی و مدیریت می پذیرد.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated January 9, 2019
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
اکتبر 2019
Duration
Full-time
Price
500 EUR
در طول سال تحصیلی هزینه درخواست آنلاین: 540 CZK. هزینه درخواست مقاله: 590 کرون
Deadline
آپریل 30, 2019
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
End Date
Application deadline
آپریل 30, 2019

اکتبر 2019

Location
Application deadline
آپریل 30, 2019
End Date