توضیحات رسمی را مطالعه کنید

منطقه: علوم و فنون

 • علوم کامپیوتر
 • ریاضیات
 • فرایندهای فیزیکی و شیمیایی در سیستم های زمین
 • فیزیک نظری و تجربی

علوم کامپیوتر

برنامه درسی دکترا در " علوم کامپیوتری " مبتنی بر یک موضوع تحقیق مرکزی در زمینه "مدل سازی، تجزیه و تحلیل، تایید رسمی و استقرار سیستم های توزیع شده" است که شامل انواع موضوعات علمی است که شامل مدل سازی و تجزیه و تحلیل فرآیندهای کسب و کار و برنامه های کاربردی گرا ؛ روش ها و زبان ها برای سیستم های پیچیده و تجزیه و تحلیل، تأیید و آزمایش سیستم های توزیع شده.

Ph.D. دانش آموزان علوم کامپیوتر معمولا وابسته به بخش علوم کامپیوتر هستند ، میزبان گروه بزرگی از محققان قوی فعال در زمینه مهندسی نرم افزار، روش های رسمی و امنیت است.

Ph.D. برنامه در علوم رایانه همچنین دانشجویان دکترا را با رشته های بین رشته ای شامل رشته های علمی از سایر بخش های علمی، از جمله فیزیک، ریاضیات و سلامت الکترونیک فراهم می کند.

فعالیت های نظری و مهندسی در بخش علوم کامپیوتر انجام می شود. بعضی از این فعالیت ها نیز در چندین پروژه تحقیقاتی محلی، ملی و بین المللی قرار دارند که از جمله مناطق مارکه، MIUR (PRIN) و اتحادیه اروپا (FP7-ICT) تامین می شود.

نتایج به دست آمده توسط اعضای بخش در نشریات و کنفرانس های بین المللی در سطح بالا منتشر شده است. این، همراه با جهت گیری قوی نسبت به ماموریت سوم، منجر به بخش علوم کامپیوتر برای دستیابی به شهرت بالایی در سطح ملی و بین المللی می شود.

Ph.D. برنامه در علوم رایانه ای با هدف ایجاد محققان ماهر قادر به مقابله با چالش های نظری و عملی در زمینه های مختلف علوم کامپیوتر در داخل دانشگاه و صنعت است.

برای این هدف، Ph.D. دانش آموزان در همکاری با طیف وسیعی از شرکای ملی و بین المللی در فعالیت های پیشرفته تحقیقاتی مشارکت دارند. این معمولا شامل بازدید های علمی در خارج از کشور به نهادهای عالی رتبه می شود. چندین Ph.D. دانشآموزان علوم رایانه، بخشی از پروژههای پژوهشی کاربردی (EUREKA) را، که با همکاری منطقه مارچ، UniCam و شرکتهای محلی تأمین مالی شده است، گرفته، و بخشی از آن را میگیرند. این پروژه ها ممکن است موضوع های مختلفی را برای شرکت ها مورد توجه قرار دهند، از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ به ابر رایانه در شهر هوشمند سبز و بیشتر.

ریاضیات

Ph.D. برنامه درسی "ریاضیات" شامل موضوعات متنوعی از منطق، هندسه، تحلیل ریاضی، تحلیل عددی و تحقیقات عملیاتی است. Ph.D. دانش آموزان ریاضی معمولا وابسته به بخش ریاضی هستند. علاوه بر این، Ph.D. برنامه های فیزیک شامل فعالیت هایی در مرز رشته های علمی مختلف در ارتباط با دیگر بخش های علمی از قبیل فیزیک، علوم زمین و علوم رایانه است.

فعالیت های انجام شده در بخش ریاضی را می توان به دو حوزه اصلی تقسیم کرد، گاهی اوقات به یکدیگر متصل می شوند، هر دو مخلوط کردن جنبه های نظری و محاسباتی-تجربی.

اولین ناحیه مربوط به روش های ریاضی برای مطالعه اطلاعات و شکل است. ایده های اساسی اطلاعات و شکل در تعدادی از دیدگاه ها دشوار است: سیستم های پویا و morphogenesis، نظریه گره و توپولوژی، هندسه دیفرانسیل، زمینه های جبری - با برنامه های کاربردی در زیست شناسی، هنر، طراحی، زندگی مشترک.

بنابراین، اهداف اصلی در این منطقه توسط

 • (الف) استفاده از نظریه سیستم های دینامیکی به مطالعه زمینه های مورفوژنیک؛
 • (ب) توپولوژی و نظریه گره با برنامه های کاربردی به طراحی محاسباتی و زیبایی شناسی؛
 • (ج) تجزیه و تحلیل ساختارهای هندسی و خواص فیزیکی با درجه بالایی تقارن؛
 • (د) بررسی حلقه های عدد صحیح در حوزه های تعداد، طبقه بندی ماژول های آنها، مرتبط با محاسبات؛
 • (الف) روش های نظریه مدل برای ماژول ها در حلقه ها
 • (f) مطالعه معادلات دیفرانسیل و توابع چندین متغیر پیچیده با برنامه های کاربردی در هندسه.

منطقه دوم مربوط به روش های ریاضی برای برنامه های کاربردی صنعتی و مالی است. مدل های نظری و عددی برای مطالعه مسائل مربوط به موضوعات مختلف مورد علاقه برای شرکت ها و اپراتورهای مالی توسعه یافته است. به طور خاص، این خط از تحقیقات بر اهداف زیر تمرکز دارد:

 • (a) تجزیه و تحلیل و کنترل سیستم های پویا خطی و غیر خطی (همچنین تحت شرایط گسل)، سیستم های روباتیک، سیستم های قدرت و تبدیل انرژی؛
 • (ب) مطالعه مشکلات تأثیر از طریق مدل سازی، شبیه سازی عددی و تجزیه و تحلیل نتایج تجربی؛
 • (ج) مشکلات بهینه سازی، طبقه بندی و رگرسیون در تدارکات، امور مالی، بازار برق، در زیست شناسی؛
 • (d) تجزیه و تحلیل و بازسازی تصویر با استفاده از تکنیک های عددی؛
 • (الف) شواهد عددی از انفجار برای معادلات ناجی-استوکس؛
 • (f) حل معادلات دیفرانسیل از طریق روش های عددی در امور مالی.

Ph.D. برنامه ریاضی شامل یک دوره است که ممکن است از سه تا شش ماه متغیر باشد، که در یک موسسه خارجی مرتبط با پروژه تحقیقاتی انجام شود.

علاوه بر این، چند Ph.D. دانش آموزان فیزیک نیز در برنامه تحقیقاتی کاربردی EUREKA، که با همکاری Regione Marche، Unicam و شرکت های منطقه مارچ تامین می شود، شامل می شوند. این پروژه ها ممکن است موضوع های متفاوتی را برای شرکت های محلی دربرگیرد، از جمله توسعه انرژی پایدار به طراحی و مدل سازی نمونه اولیه، سیستم های نوری و غیره.

فرایندهای فیزیکی و شیمیایی در سیستم های زمین

Ph.D. برنامه درسی "فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی در سیستم های زمین" طیف وسیعی از موضوعات مورد علاقه در علوم زمین را پوشش می دهد. اینها شامل کانی شناسی، ژئوفیزیک، تکتونیک، ژئوشیمی / پترولوژی، زمین شناسی ساختاری، رسوب شناسی، فرایندهای سطح زمین و آموزش علوم زمین است.

Ph.D. دانش آموزان علوم زمین معمولا وابسته به بخش زمین شناسی است که میزبان گروه های تحقیقاتی است که از ارتباطات نزدیک با شرکای محلی، ملی و بین المللی برخوردار است. علاوه بر این، Ph.D. برنامه های علوم زمین عبارتند از فعالیت هایی که مرزهای بین رشته ای را متقابل می کنند و شامل همکاری های فعال با دیگر بخش های علمی از قبیل شیمی، فیزیک، ریاضیات و علوم کامپیوتر است.

فلسفه کلی این است که سعی کنید مشکلات زمین علم را از نقطه نظر کمی بررسی کنید، از این رو همکاری های مهم با دیگر رشته های علمی در کامرون و همکاری های ارزشمندی بین المللی برای بسیاری از موضوعات.

چشم انداز اشتغال برای فارغ التحصیلان دکترا شامل موسسات دانشگاهی، آزمایشگاه های تحقیقاتی دولتی و خصوصی، صنایع خصوصی (نفت، معدن، علوم مواد، برنامه های کاربردی محیط زیست) است.

برخی از Ph.D. دانشجویان علوم زمین نیز در پروژه های تحقیقاتی کاربردی (EUREKA) مشارکت دارند، که با همکاری Regione Marche، UniCam و شرکت های منطقه مارچ تامین می شود. پروژه های جاری عبارتند از: انرژی زمین گرمایی، مشکلات هیدرولوژیکی، و کار در رابط بین زلزله شناسی و ساخت و ساز ساختمان.

فیزیک نظری و تجربی

Ph.D. برنامه درسی "فیزیک نظری و تجربی" شامل موضوعات متنوعی است از مواد چگالنده، هسته ای، فیزیک بسیاری از بدن به علوم مواد، فناوری نانو، اطلاعات کوانتومی، آموزش اپتیک کوانتومی و فیزیک. Ph.D. دانش آموزان فیزیک معمولا وابسته به بخش فیزیک هستند، میزبانی چندین گروه تحقیقاتی که از ارتباطات نزدیک با شرکای محلی، ملی و بین المللی برخوردار هستند.

علاوه بر این، Ph.D. برنامه های در فیزیک شامل فعالیت هایی در مرز رشته های علمی مختلف در ارتباط با دیگر بخش های علمی از قبیل شیمی، علوم زمین و علوم کامپیوتر است.

فعالیت های تجربی، نظری و محاسباتی در بخش فیزیک انجام می شود. گروه های تحقیقاتی دارای شهرتی جامع بین المللی هستند و نتایج حاصل از دانشمندان ما در بسیاری از نشریات مجلات بین المللی در سطح بالا گزارش شده است.

ارزیابی اخیر فعالیت های پژوهشی تایید کرده است که بخش فیزیک UniCam در میان بهترین موسسات تحقیقاتی ایتالیایی در فیزیک قرار دارد.

دکترای ما برنامه های در فیزیک در نظر گرفته شده است که شامل Ph.D. دانشجویان در فعالیت های تحقیقاتی پیشرفته، در ارتباطات عمیق با آزمایشگاه های بین المللی خارجی. برنامه های آموزشی معمولا شامل بازدید های طولانی مدت در نهادهای خارجی در برنامه های همکاری سازمانی است. محيط پژوهش تحریک آميز و انواع همکاری های ملی و بين المللی به عنوان دارايی مهم برای Ph.D. دانش آموزان به دنبال مشارکت بیشتر در تحقیقات علمی پیشرفته در موسسات بین المللی یا برای شغل نیاز به آموزش عالی می باشند.

چندین Ph.D. دانش آموزان فیزیک نیز در پروژه های تحقیقاتی کاربردی (EUREKA)، که با همکاری Regione Marche، UniCam و شرکت های منطقه مارچ تامین می شوند، شامل می شوند. این پروژه ها ممکن است موضوع های متفاوتی را برای شرکت های محلی دربرگیرد، از جمله توسعه انرژی پایدار به طراحی و مدل سازی نمونه اولیه، سیستم های نوری و غیره.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
ایتالیایی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Camerino the international School of Advanced Studies »

آخرین به روز رسانی June 19, 2018
این دوره Campus based
Start Date
نوامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

نوامبر 2019