توضیحات رسمی را مطالعه کنید

البته در هر زمان و به صورت پاره وقت برگزار می شود. یک دوره دکترا می تواند توسط یک فارغ التحصیل دانشگاه با مدرک کارشناسی ارشد در رشته فیزیک و یا موضوع مربوطه انجام شود. آزمون ورودی دانش تخصصی، توانایی متقاضی را برای تحقیق مستقل علمی و بررسی صلاحیت متقاضی در زبان انگلیسی نشان می دهد. در طول معاینه، متقاضی باید دانش پایه ای در فیزیک، مکانیک نظری، الکترودینامیک، نظریه نسبیت خاص و فیزیک کوانتوم، و همچنین اصول تجزیه و تحلیل ریاضی و جبر را نشان دهد. در حوزه آزمون ورودی، متقاضی همچنین دانش پایه ای در زمینه فیزیک نظری را که بخشی از آن موضوع پایان نامه دکترای خود است، نشان می دهد. موضوع پایان نامه تحت یکی از سه حوزه فیزیک نظری قرار خواهد گرفت:

  • فیزیک نسبیتی و اختر فیزیک
  • فیزیک هسته ای و هسته ای هسته ای
  • نظریه کوانتومی سیستم های چند ذره

سایر مباحث مانند موضوعات مربوط به برنامه های کاربردی فیزیک هسته ای و هسته ای و یا نظریه کوانتومی سیستم های چند مولکولی (مولکول) مورد بررسی قرار می گیرند.

دوره استاندارد دوره چهار ساله است. دانش آموزان دکترا که دوره نیمه وقت را انجام می دهند، به مدت شش سال طول می کشد. دانشجویان دکترا داخلی بر اساس مقررات جاری بورس تحصیلی خواهند گرفت.

پیش نیازها:

  • مدرک کارشناسی ارشد
  • گذر موفق آزمون ورودی
  • دانش فیزیک در سطح دوره ی دانشگاه و یک معیار اثبات شده برای کار متخصص براساس نتایج منتشر شده، احتمالا منتشر نشده

هزینه پذیرش:

560، - CZK برای درخواست به فرم کلاسیک (A3 نسخه دو طرفه چاپ شده را می توان در وزارت علوم و امور خارجی و روابط FPS درخواست)

470، - CZK برای برنامه های آنلاین (در سیستم اطلاعات STAG)

مطالعه هزینه به زبان انگلیسی انجام شد

P1703 فیزیک - 120.483 CZK / سال تحصیلی.

هزینه پرداخت شده در یورو یا معادل آن از نرخ ارز CZK اعلام شده توسط بانک ملی چک معتبر در تاریخ پرداخت. متقاضی پذیرفته شده برای مطالعات انجام شده در یک زبان خارجی مجبور است که هزینه تحصیل را در روز ثبت نام در حداکثر مبلغ کامل برای کل سال تحصیلی پیش از آن بپردازد.

نام بانک: شماره حساب ČSOB Ostrava: 8010-0309706853 / 0300 نماد دائمی: 558 (برای پرداخت در بانک) نماد ثابت: 179 (برای نوع اسکن پرداخت A) نماد متغیر: 1013 نماد خاص: کد تولد نامزد / بدون اسلش (YYYYMMDD)

هنگام ارسال فرم کلاسیک (دو صفحه A3)، کاندیدای آن را همراه با فرم درخواست فرم درخواست اجباری ارسال می کند.

هنگام ارسال الکترونیکی، کاندید فرم درخواست (نسخه کوتاه) را چاپ می کند، آن را امضا می کند و همراه با فرم درخواست فرم های اجباری ارسال می کند.

پیوست های اجباری به درخواست:

  • اثبات پرداخت هزینه، حتی در صورت پرداخت غیر نقدی الکترونیکی یا پرداخت تلفن همراه. ما همچنین نامه الکترونیکی دریافت می کنیم که در صورت اعتبار یک مبلغ در حساب به اساتید،
  • یک کپی از مدرک کارشناسی ارشد، مکمل دیپلم یا گواهی امتحان دولتی نهایی که به طور رسمی با تأییدیه تایید شده است - نه برای فارغ التحصیلان FPS SU؛ (متقاضیانی که مدرک کارشناسی ارشد ندارند باید یک کپی از مدرک کارشناسی ارشد، مکمل دیپلم یا گواهینامه امتحان دولتی را که رسما تایید شده توسط امتحان ورودی یا ثبت نام در تحصیل در آخرین
  • CV شامل یک مرور کلی از تجربه حرفه ای فعلی است
  • فهرست فعالیت های انتشارات فعلی

اهداف دوره:

هدف از دوره پیشنهادی دکترا این است که دانشمندان تحقیقاتی را قادر سازند تا با استفاده از روش های رایج و کارآمد، در سطح بالاترین استانداردهای بین المللی در زمینه فیزیک نظری و فیزیک استروفی فیزیکی انجام دهند. این دوره به مشکلات موضعی فیزیک نسبیتی و ذرات و کاربردهای استروفی فیزیکی آنها می پردازد، که بخشی از پروژه تحقیقاتی UF FPF SU و همکاری موسسات محلی و بین المللی است.

اشتغال آینده برای فارغ التحصیلان:

فارغ التحصیل می تواند از دانش و مهارت های دست یافته اش به عنوان یک دانش پژوه و مدرس دانشگاه و موسسات تحقیقاتی در زمینه فیزیک نظری در جمهوری چک و خارج از کشور استفاده کند. انتظار می رود که فارغ التحصیل به عنوان یک محقق پس از دکترا توسط یکی از موسسات بین المللی مرتبط (SISSA در تریست، دانشگاه گوتبورگ، دانشگاه آکسفورد، CERN و غیره) استخدام شود. فارغ التحصیل همچنین می تواند دانش و مهارت های به دست آمده برای تحقیق در موسسات شرکت های صنعتی در زمینه مدل سازی فرایندهای فیزیکی (به عنوان مثال در زمینه هیدرودینامیک، ترمودینامیک، کشش) را ارائه دهد. مهارت در مهارت های رایانه ای می تواند در هر نقطه از صنعت، خدمات یا خدمات عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

مقررات مورد نیاز دانشجو در دوره تحصیلات خود و تکمیل آن به طور منظم:

برنامه مطالعه فردی:

این دوره توسط یک مطالعه فردی و برنامه تحقیقاتی توسط سرپرست و توسط هیئت مدیره حرفه ای توافق شده است. افراد دوره ی دکترا به یک بلوک از مقررات واجد شرایط و یک بلوک از موارد اختیاری (اختیاری واجد شرایط) تقسیم می شوند. دانش آموز باید حداقل دو نفر از موضوعات فقهی را تکمیل کند. افراد داوطلبانه بخشی از سخنرانی و مشاوره هستند و به طور جداگانه مطالعه می شوند.

امتحان زبان انگلیسی نیز بخشی از برنامه دوره است. دانشجوی دکترا دوره کامل تمام وقت نیز در فعالیت های آموزشی در دانشکده شرکت می کند. برنامه ای برای این فعالیت توسط رئیس موسسه آموزشی و سرپرست توافق شده است. برنامه تحقیقاتی شامل یک پیشنهاد برای درمان موضوع پایان نامه دکترا، روند تحقیق در مرکز تحقیقات و احتمالا برنامه ریزی و یا بازدید از مراکز تحقیقاتی مرتبط در داخل و خارج از کشور است. در جریان این مطالعه، دانشجوی دکترا از فرم های الزامی و مورد توصیه آموزش و پرورش، یعنی سخنرانی ها، سمینارها، مشاوره های فردی و سمینار فیزیک نظری در مرکز تحقیقاتی شرکت می کند. در عین حال، او در مورد پایان نامه دکترا کار می کند و نتایج تحقیقات خود را در مجلات تخصصی و با شرکت در کنفرانس های حرفه ای منتشر می کند. سابقه حضور در فرم های مورد نظر و توصیه شده در طول دوره، همچنان رکورد امتحانات، نشریات و نشریات حاصل از کار تحقیقاتی دانشجوی دکترا، نگهداری می شود. در پایان سال تحصیلی، ناظر ارزیابی سالانه را تهیه می کند و برنامه تحقیق و تحقیق را برای سال بعد تعیین می کند (دانشجوی دکترا حق دارد که در مورد ارزیابی و برنامه مشخص شده آینده نظر دهد). بر اساس ارزیابی سالانه، رئیس موسسه آموزشی پیشنهاد ادامه تحصیل، خاتمه دادن یا تغییر سرپرست را می دهد.

برنامه پیشنهاد شده توسط دكتر دانشکده مجاز است. ارزیابی سالانه مثبت پیش شرط پیشرفت در سال آینده برنامه تحصیلی است. (در موارد موجه دانشآموزان دكترا ميتوانند از دين درخواست تغيير سرپرست را بدهند.)

در جریان مطالعه، دانشجوی دکترا مجبور به شرکت در سمینارهای فیزیک نظری در مرکز تحقیقات می باشد. در طی سه دوره اول (تمام وقت تحصیلی) یا چهار (دوره نیمه وقت)، دانشجوی دکترا سخنرانی تخصصی در مورد پایان نامه دکتری در زبان انگلیسی ارائه می دهد. استاندارد حرفه ای و زبان سخنرانی و بحث بر اساس یک هیئت تعیین شده توسط رئیس هیئت مدیره حرفه ای مورد قضاوت قرار می گیرد. سخنرانی به عنوان "گذر عالی"، "گذراندن" یا "شکست" ارزیابی می شود. ارزیابی مثبت در کتاب ثبت نام دانش آموز ثبت شده است. 'پاس عالی' در همان زمان به عنوان یک امتحان پایان یافته از زبان انگلیسی خدمت می کند.

محتویات و ابعاد امتحان دکترای دولتی و الزامات در مورد اثبات دانش بدست آمده:

معاینه دکترای دولتی با دانشجوی دکترا به صورت بحثی علمی صورت می گیرد و شامل سه موضوع برنامه درسی فردی است که توسط ناظر پیشنهاد شده و با هیئت مدیره حرفه ای موافقت می شود. موضوع امتحان به طوری انتخاب شده است که به موضوع پایان نامه دکترا منعکس شود. محدوده موضوعات فردی توسط برنامه خود تعیین می شود. این معاینه، جهت گیری متقاضی را در روش های اولیه و فرایندهای فیزیک نظری در حوزه فیزیک نسبیتی، نظریه میدان کوانتومی و تئوری سینتیک در نظر می گیرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Faculty of Philosophy and Science, Silesian University in Opava »

آخرین به روز رسانی June 13, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
Price
560 CZK
70، - CZK برای درخواست آنلاین (در سیستم اطلاعات STAG)