شرح:

این برنامه برای محققانی طراحی شده است که می خواهند تحصیلات خود را در زمینه علم مواد فلزی غیر آهنی دنبال کنند. شما انجام تحقیقات خود را در زمینه ویژگی های ساختاری و فیزیکی مواد فلزی (thermodynamic، thermophysical، مکانیکی، الکترو فیزیکی و غیره) انجام خواهد داد.

این برنامه در زیر 22.06.01 "مهندسی مواد" به اجرا در می آید و تحت نظارت رئیس بخش متالورژی غیر آهنی PhD آلکسی Solonin. این گروه اولین برنامه کارشناسی ارشد روسیه در زمینه تولید دیجیتال را ایجاد و با موفقیت انجام داده است. زمینه تخصص دانشمندان متالوژی فلزات غیر آهنی، مواد کامپوزیتی فلزی، مشکلات مدلسازی متالورژی است.

آموزش کاملا به زبان انگلیسی انجام می شود.

این فرایند آموزشی شامل دانشمندان و معلمان بین المللی است: دکترای علوم شیمی، رئیس آزمایشگاه جداسازی و پیش سازی MISiS در تشخیص مواد شیمیایی و اشیاء محیطی پتر فدوتوف؛ Ph.D.، سرپرست آزمایشگاه نانومواد Biomedicals ماکسیم Abakumov؛ دکتر از علوم فیزیکی و ریاضی، سرپرست آزمایشگاه MISiS ، روش های فیزیکی، آکوستو اپتیک و دستگاه لیزر برای تشخیص سرطان و درمان الکترونیک خزانوف.

علاوه بر این، به عنوان بخشی از برنامه های تحرک دانشگاهی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی قادر خواهند بود تا در یکی از دانشگاه های همکار، از جمله دانشگاه یوهانسبورگ، دانشگاه رم Tor Vergata و دانشگاه کپنهاگ، به کارآموزی بپردازند.

هر دانشآموختۀ دانشجویان تحصیلات تکمیلی بین المللی به MISiS فرصت می دهد تا در یک رقابت برای یک مقام تحقیق و مهندس در یکی از آزمایشگاه های پیشرو در دانشگاه شرکت کند. برندگان مسابقه قادر به انجام تحقیق، هدایت کار تحقیقاتی دانشجویان کارشناسی ارشد بین المللی و تهیه مواد متدولوژیک خواهند بود. داشتن مقاله علمی منتشر شده در حداقل یک نشریه مجلل چهارمحال و بختیاری، یک الزام اجباری است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط National University of Science and Technology MISIS »

آخرین به روز رسانی ژوئیه 4, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
4,800 USD
در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
ژوئن 30, 2023
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 30, 2023